infa.lt

Homoseksualai rusai, pabėgę nuo tautiečių prievartos kalba, jog Brukline ji klesti taip pat

Homoseksualai rusai, pabėgę nuo tautiečių prievartos kalba, jog Brukline ji klesti taip pat

22 gegužės
22:29 2017
homoseksualų renginys Braitono paplūdymyje

Akcija Braitono paplūdimje Bruklino rajone šeštadienį remianti lesbiečių, gėjų, biseksualų ir transseksualų buvo apibūdinta kaip pirmas tokio pobūdžio rusakalbių renginys šalyje. Nuotrauka: Hilary Swift The New York Times „

„Aš lyg ir nebuvau išvykęs iš Rusijos, cituoja The New York Times reporteris 25 metų amžiaus gėjų Denisą Kruglenko, pabėgusį į Brukliną iš Belgorodo po to, kai jis buvo sumuštas už tai, kad apsimovė rausvas kojines. – Būti gėjumi čia, – reiškia būti nuolatiniame pavojuje“.

„Vis daugiau lesbiečių, biseksualų ir transgenderių bėga iš Rusijos, kad įsikurtų Sheepshead Bay ir kituose pietiniuose Bruklino rajonuose. Daugelis iš jų kalba, jog yra labai diskriminuojami čia vyresniosios kartos gyventojų, prisilaikančių griežtai konservatyvių savo tėvynės principų“, – rašoma straipsnyje..

„Mus supa rusai, tačiau jie visi lyg įšalo į tuos laikus, kurių metu buvo senosios tarybinės vertybės, – kalba 32 metų amžiaus Leša Gorškovas, atvykęs iš Rusijos į Midwood’ą 2014 metais. – Aš nuolat susiduriu su prievarta savo rajone: iš moterų pusės mano name, iš vyrų baruose, ir net vaikų“.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis
žiūrėjo 112

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar kainų augimo fone pradėjote mažiau ir/ar pigiau pirkti?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...