• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Baltarusijos prezidentas pranešė apie sulaikytus ginkluotus smogikus finansuojamus, esą per Lenkiją ir Lietuvą

Baltarusijos prezidentas pranešė apie sulaikytus ginkluotus smogikus finansuojamus, esą per Lenkiją ir Lietuvą

22 kovo
05:14 2017
sulaikomi smogikai

© AFP 2017/

Minskas, kovo 21 – sputnik.by.„Baltarusijoje sulaikyti ginkluoti smogikai, kurie ruošė provokaciją, pranešė šalies prezidentas Aleksandras Lukašenka,

Viena iš stovyklų kur treniravosi smogikai buvo Bobruisko ir Osipovičių rajone, likusios už šalies ribų, – Ukrainoje. Mano nuomone, Lietuvoje ar Lenkijoje (netvirtinu, bet kažkur ten)“ – papasakojo prezidentas.

Valstybės vadovas pridėjo, jog šios veiklos finansavimas ėjo iš užsienio. „Pinigai ėjo per Lenkiją ir Lietuvą pas mus. Mes tiesiog šiomis valandomis sulaikėme pora dešimčių smogikų, kurie rengė provokaciją ginklu“, – papasakojo valstybės vadovas.

Jis papasakojo, kaip teisėsaugai pavyko sužinoti apie tokių planų egzistavimą.

„Ačiū, kad yra tokie tikri baltarusiai ir baltarusės, kurie būdami užsienyje – Europos Sąjungoje – įspėjo mus. Moteris atėjo į ambasadą ir įspėjo, oficialiai parašė laišką: Rengiama provokacija. Ir mes ėmėme aiškintis. Ir tikrai – atradome labai įdomių dalykų“, – papasakojo Lukašenko.

Pasak prezidento, dabar reikia detaliai išsiaiškinti, iš kur ėjo pinigai,, kas užsiėmė parengimu, iš kokių šalių atvyko atitinkami žmonės. Jis pabrėžė, kad Baltarusija visada pasirengusi užkardyti bet kokią neteisėtą veiklą ir banditizmą.

„Baltarusiai nori gyventi ramiai ir auginti vaikus. Niekam šitas karas nereikalingas, ir aš negaliu leisti, kad jis vyktų. Jei reikės – pirmose eilėse eisiu su artimaisiais ir giminėmis. Bet šalies mes išniekinti neleisime“, – pažadėjo valstybės vadovas.

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Kaukę dėvite nes:


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Baltarusijos prezidentas pranešė apie sulaikytus ginkluotus smogikus finansuojamus, esą per Lenkiją ir Lietuvą* - nuoroda: https://infa.lt/13942/baltarusijos-prezidentas-pranese-apie-sulaikytus-ginkluotus-smogikus-finansuojamus-esa-per-lenkija-ir-lietuva/