infa.lt

Vytautas Landsbergis kreipėsi į Rusijos žiniasklaidą, prašydamas informuoti prezidentą Putiną dėl galimų grėsmių Lietuvai

Vytautas Landsbergis kreipėsi į Rusijos žiniasklaidą, prašydamas informuoti prezidentą Putiną dėl galimų grėsmių Lietuvai

20 kovo
08:17 2017
Vytautas Landsbergis

© EPA-ELTA nuotrauka

Patriarchas Vytautas Landsbergis nebepasitikėdamas Vakarų ir NATO galiomis, kreipėsi į Rusijos masinių informacijos priemonių atstovą, Maskvos žurnalistą, TV kanalo „Dožd“ (Lietus) vedantįjį, Konstantiną Eggertą, išsakydamas savo susirūpinimą tuo, jog iš Rusijos teritorijos prieš Baltijos šalis gali būti vykdoma kažkokia, tam tikra karinė akcija, dėl kurios reikėtų informuoti Vladimirą Putiną, apie ką minėtas žurnalistas parašė savo Facebook paskyroje.

Savo kreipimesi į Rusijos žiniasklaidos atstovą Vytautas Landsbergis tvirtina, jog tokią informaciją jis gauna iš įvairių kanalų, todėl neatmeta galimybės, jog tai bus vykdoma ne tik tiesioginiu kariniu keliu, tačiau bus ir nevalstybinių aktorių (samdinių ir tt.) veiksmai.

Todėl, siūlo Vytautas Landsbergis Rusijos žurnalistui, būtent dėl pastarosios priežasties, „reikėtų informuoti Rusijos prezidentą“ [Putiną, kad galėtų imtis atitinkamų priemonių].

Nuo redakcijos: Žinoma, patriarchas kaip visada padarė teisingą išvadą – kas gi gali geriausiai apsaugoti nuo Putino ir jo samdinių, jei ne pats Vladimiras Putinas?


Žymos

1 Atsiliepimas

  1. kabalistas    -  2017-03-27, 10:06

    Šitas senis elgiasi, kaip tie „pigiau“ pirkti norintys gudručiai klientai, kurie kreipiasi ne oficialiai į realizacijos skyrių, o eina tiesiai pas sandėlininką….

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


  • Taip, bus atšauktas (57%, 82 balsavo)
  • Ne, nemanau (35%, 51 balsavo)
  • Nežinau, neturiu nuomonės (8%, 12 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2020 21 gegužės @ 09:09
Pabaiga - 2020 21 birželio @ 09:09

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Vytautas Landsbergis kreipėsi į Rusijos žiniasklaidą, prašydamas informuoti prezidentą Putiną dėl galimų grėsmių Lietuvai* - nuoroda: https://infa.lt/13887/vytautas-landsbergis-kreipesi-i-rusijos-ziniasklaida-prasydamas-informuoti-prezidenta-putina-del-galimu-gresmiu-lietuvai/