infa.lt

Aušra Maldeikienė praneša svarbią žinią: ji nebuvo svarstyta ir įspėta etikos ir procedūrų komisijos

Aušra Maldeikienė praneša svarbią žinią: ji nebuvo svarstyta ir įspėta etikos ir procedūrų komisijos

20 vasario
15:31 2017
Aušra Maldeikienė

nuotrauka: lietuvossarasas.lt

Seimo narė, Aušra Maldeikienė viešai, per Lietuvos Respublikos Seimo informacinį puslapį paneigė „Lietuvos ryto” straipsnyje paskelbtą melagingą informaciją, jog ji buvo įspėta Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkės Ritos Tamašunienės, už netinkamas kalbas apie Seimo kolegas.  Pasirodo jokio įspėjimo už minėtas kalbas gerb Seimo narė negavo, apie ką ir išsakė (žemiau) savo nuomonę:

Šeštadienio, vasario 18 dienos, dienraščio „Lietuvos rytas“ straipsnyje pateikta informacija, kurioje, remiamasi Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkės Ritos Tamašunienės teiginiu, kad aš esu įspėta, jog netinkamai kalbu apie kolegas Seime.  Informuoju, kad iš šios komisijos nesu gavusi jokio įspėjimo nei raštu, nei žodžiu.

Priešingai, Etikos ir procedūrų komisijos patarėja Rita Misiūnienė informavo mane, kad klausimas apie mano elgesį vasario 15 d. Seimo Etikos ir procedūrų komisijos posėdyje nebuvo svarstytas. Tai reiškia, kad Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkė Rita Tamašunienė melagingai informavo žiniasklaidą apie tai, kad šiame Komisijos posėdyje man paskirtas įspėjimas.
Aušra Maldeikienė

LRS

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 397

Žymos

Atsiliepimų 2

  1. daktaras    -  2017-02-23, 23:31

    Įspėjame etikmatj komisijos pirmininkę dėl nederamo seimo narei elgesio ir viešo melavimo. Po tokio išsišokimo laukiame komisijos pirmininkės atsistatydinimo.

    Atsakyti į šį komentarą
  2. vanduo    -  2017-02-25, 23:39

    Maldeikiene išsiplauk galvą. Užtenka vaikščioti sulipus. Ir pasikeisk triusikus, įtariu kad viskas pas tave taip kaip pato atrodai. Gėėėėda.

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...