infa.lt

Po Trampo inauguracijos iš Baltųjų rūmų interneto tinklapio buvo pašalinti puslapiai skirti klimato atšilimui ir LGBT teisėms

Po Trampo inauguracijos iš Baltųjų rūmų interneto tinklapio buvo pašalinti puslapiai skirti klimato atšilimui ir LGBT teisėms

23 sausio
09:44 2017
Donaldas Trampas (Donald Trump)

REURERS

Kai užvakar Donaldas Trampas (Donald Trump) kėlėsi į Baltuosius rūmus, daugelis Twitter naudotojų pažymėjo, jog iš Baltųjų rūmų tinklapio WhiteHouse.gov dingo daug svarbių puslapių, tame tarpe skirtų klimato atšilimui ir LGBT bendruomenės teisėms, rašo engadget.com portalas.

Nors, neabejotinai, milijonai amerikiečių susirūpinę dėl to, koks bus naujosios administracijos požiūris į šiuos klausimus, tai, kas vyksta Baltųjų rūmų tinklapyje – tai įprasta valdžios perdavimo procedūra – buvo pašalintas kiekvienas puslapis, kuris atsirado tinklapyje atėjus Obamos administracijai, o ne tik tie, kurie nepatinka naujajam prezidentui.

LGBT teisės

Panašiai kaip ir įskaitiniam įrašui @POTUS Twitter, neseniai perėjusiam naujai Trampo administracijai, viskas, kas anksčiau buvo Baltųjų rūmų tinklapyje, buvo pašalinta ir/ar pakeista naujais puslapiais. Tačiau senas prezidento Obamos administracijos turinys vis dar prieinamas Baltųjų rūmų archyvuose. Be to, visi Obamos administracijos Twitter įrašai, anksčiau buvę @POTUS, dabar randasi @ POTUS44.

Tai nereiškia, jog nereikėtų rūpintis dėl šių pasikeitimų. Trampas aiškiai yra pasakęs, jog klimato kaitos problemą laiko mistifikacija, o jo planas skirtas šalies „energetinei nepriklausomybei“ stato aplinkos klausimus į pačią paskutinę vietą problemų sąraše.

Tai glumina, kad naujasis Baltųjų rūmų tinklapis neteikia jokios informacijos apie klimato pasikeitimo klausimus ir apie tai, kaip Amerika su tuo kovos. Bet čia nieko stebėtino, jei prisiminsime Donaldo Trampo prioritetus.

O turint omenyje homofobiškus vice-prezidento Mike Pence’o pasisakymus, nieko stebėtino nėra tame, jog Baltųjų rūmų tinklapyje neįmanoma surasti puslapio apie LGBT. Suvedant išvadas apie pirmąsias naujosios administracijos darbo dienas – tas glumina, tačiau nestebina.

Gerbiami skaitytojai, jei manote, kad informacija, pateikta infa.lt svetainėje buvo jums kažkuo naudinga, jūs galite prisidėti paremdami ją Jums patogiu būdu

1 Atsiliepimas

  1. desinysisultraradikalas    -  2017-01-23, 10:51

    blogai,kad nekovos su atsilimu,bet dvigubai geriau tai,kad pyderam bus parodyta ju vieta.

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


  • Taip, bus atšauktas (57%, 82 balsavo)
  • Ne, nemanau (35%, 51 balsavo)
  • Nežinau, neturiu nuomonės (8%, 12 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2020 21 gegužės @ 09:09
Pabaiga - 2020 21 birželio @ 09:09

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Po Trampo inauguracijos iš Baltųjų rūmų interneto tinklapio buvo pašalinti puslapiai skirti klimato atšilimui ir LGBT teisėms* - nuoroda: https://infa.lt/11996/po-trampo-inauguracijos-is-baltuju-rumu-interneto-tinklapio-buvo-pasalinti-puslapiai-skirti-klimato-atsilimui-ir-lgbt-teisems/