infa.lt

Moterį mirtinai sužalojęs ir nelaisvės išvengęs vyras vis tiek siunčiamas į koloniją

Moterį mirtinai sužalojęs ir nelaisvės išvengęs vyras vis tiek siunčiamas į koloniją

16 sausio
13:06 2017
paveikslėlis

asociatyvi nuotrauka

Vakar Klaipėdos miesto apylinkės teismas tenkino Klaipėdos apygardos probacijos tarnybos Probacijos skyriaus teikimą ir panaikino 58 metų A. Z. vasaros pradžioje nuosprendžiu paskirtos dvejų metų laisvės atėmimo bausmės vykdymo atidėjimą bei pasiuntė nuteistąjį į atvirąją koloniją, praneša teismai.lt.

Praėjusių metų vasaros pradžioje Klaipėdos miesto apylinkės teismas minėtam vyrui, automobiliu mirtinai sužalojusiam pėsčiųjų perėja ėjusią moterį, skyrė dvejų metų laisvės atėmimo bausmę, atidedant bausmės vykdymą dvejiems metams. Vyrui taip pat buvo uždrausta vairuoti transporto priemones trejiems metams ir jis buvo įpareigotas žuvusios moters artimiesiems atlyginti neturtinę žalą.

Nepaisydamas teismo sprendimo, nuteistasis rudenį vis tiek vairavo automobilį. Vyras teisinosi, kad važiavo paimti blogai pasijutusios žmonos. Šis paaiškinimas teismo neįtikino ir jam buvo skirta bauda.

Spręsdamas klausimą dėl bausmės vykdymo atidėjimo panaikinimo teismas atsižvelgė į tai, kad rugpjūtį nuteistasis dar kartą vairavo automobilį neturėdamas tokios teisės ir būdamas neblaivus. Už tai jis buvo patrauktas administracinėn atsakomybėn. Teismo priimtą nutarimą dėl šio įvykio dar galima skųsti.

Esant minėtoms aplinkybėms, teismas tenkino probacijos tarnybos teikimą ir panaikino nuteistajam laisvės atėmimo bausmės vykdymo atidėjimą. Bausmę nustatyta atlikti atvirojoje kolonijoje.

Teismo nutartį galima skųsti Klaipėdos apygardos teismui.


0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


  • Nereikia (64%, 86 balsavo)
  • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
  • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Moterį mirtinai sužalojęs ir nelaisvės išvengęs vyras vis tiek siunčiamas į koloniją* - nuoroda: https://infa.lt/11781/moteri-mirtinai-suzalojes-ir-nelaisves-isvenges-vyras-vis-tiek-siunciamas-i-kolonija/