infa.lt

Visų buvusių lytinių partnerių DNR moterys nešioja savyje visą likusį gyvenimą

Visų buvusių lytinių partnerių DNR moterys nešioja savyje visą likusį gyvenimą

15 sausio
01:01 2016

slavicfamily.org

mikrochimerizmas

Mokytojau! Mozė pasakė: Jei kas mirtų bevaikis, tegul jo brolis veda jo žmoną ir palieka savo broliui palikuonių… (Evangelija pagal Matą 22:24)

Mokslininkai aptiko, jog moterys kraujyje turi Y chromosomas. Tai įdomu, nes, kaip žinoma, Y chromosomos priklauso vyrams, tačiau kaip jos papuolė pas damas ir iš kur jos apskritai atsiranda?

Akivaizdu, atsakymo reikia ieškoti vyriškos lyties vaisiaus nėštume, nes kiekviena moteris, kuri buvo nėščia, yra vaisiaus ląstelių savo kraujyje nešiotoja. Nėštumo ląstelės bus motinos kraujyje ir organuose visą likusį jos gyvenimą. Net jeigu nėštumas buvo nutrauktas, ar įvyko persileidimas, šie genai su motina liks visam laikui.

Yra net mokslinis pavadinimas šio reiškinio mechanizmui, tai vadinama mikrochimerizmas (michrochimerism ). Svetimų ląstelių santykinis kiekis žmogaus organizme, pagal mokslininkų paskaičiavimus, lygus , viena milijonui. Kadangi šis santykis nežymus, tai reiškinys pavadintas specialiu pavadinimu – michrochimerism (nuo grechμικρός – „mažas“ ir Χίμαιρα – „Chimera“, mitinė būtybė su liūto galva, ožkos kūnu ir gyvatės formos uodega).

Gerai, tačiau tai paaiškina tik apie moteris, kurios pagimdė berniukus. Tačiau, kaip su moterimis, kurios neturėjo nėštumo ir kurių kraujyje vis tiek yra vyriškų ląstelių?

Tam prireikė papildomų tyrimų, ką 2014 m. ir atliko Fred Hutchinson Onkologijos centro (Fred Hutchinson Cancer Center) imunologai. Šio tyrimo metu iš 120 moterų, kurios niekada neturėjo sūnų, buvo paimti mėginiai. Tyrėjai pastebėjo, jog 21% šių moterų turėjo svetimą DNR. Paskui moterys buvo suskirstytos į 4 grupes priklausomai nuo nėštumo istorijos: „Grupę A“ sudarė moterys, kurioms gimė tik mergaitės, „Grupė B“ – turėjo vieną ar daugiau persileidimų, „Grupę C“ sudarė moterys, kurios atliko abortą ir „Grupė D“ – moterys, kurios niekada nesilaukė, tačiau turėjo lytinių santykių su partneriais.

Vyriško mikrochimerizmo daugiausiai buvo „Grupėje C“, nors to, kaip ir anksčiau, yra kiekvienoje grupėje. „Grupėje A“ 8%, „Grupėje B“ 22%, „Grupėje C“ 57%, o „Grupėje D“ 10%.

Šio tyrimo išvados parodė, jog galimi vyriško mikrochimerizm’o šaltiniai gali būti nėštume, persileidime, ar tiesiog atsiradę po lytinio akto. Tai reiškia, jog vieno vienintelio lytinio akto atveju, atsiranda didžiulis potencialas moteriai, visą savo gyvenimą išlaikyti vyriško DNR genus savo organuose ir kraujotakoje! Tai reiškia, jog kiekviena moteris savyje visą gyvenimą nešioja visų savo lytinių partnerių informaciją! Be to, visai akivaizdu, jog kiekviena tokia moteris tampa dalimi to, kas su ja miegojo.

Biblijoje parašyta: …Todėl vyras paliks tėvą ir motiną ir glausis prie žmonos, ir du taps vienu kūnu. (Evangelija pagal Matą 19:5).

Ir dar:

Ar nežinote, kad tas, kuris susijungia su palaidūne, tampa vienu kūnu su ja? Ir du taps, – sako Raštas, – vienu kūnu. (1 laiškas korintiečiams 6:16)

Aš manau, tai labai svarbūs rezultatai, nes mano dvasinis draugasšaltinis ir mokytojas kartą man pasakė, jog kiekvieną kartą, kai moterys miega su kažkuo, jos sau pasiima jų daleles, kurios jų organizme išliks visiems laikams, visada. Aš maniau, jog tai tiesiog tik galinga metafora, apie tai, jog mes paprasčiausiai laikome dalį vienas kito energijos. Nereikia sakyti, jog tai mane privertė susimąstyti apie kai kurių mane supančių žmonių elgesį ir visa ši analogija iš tikrųjų man atvėrė daug prasmės. Tačiau tam, jog sužinotume, kad yra realūs moksliniai įrodymai patvirtinantys tokius paaiškinimus ir jog tai ne tik fizinis dalykas, tačiau ir dvasinis, t. y. daugiau nei tik energija… Tai netelpa galvoje. Faktas, jog moterys sugeba priimti fizines DNR daleleles iš tų žmonių, su kuriai jos miega, tapo stulbinančiu atradimu!

Šis mokslinis tyrimas suteikia visiškai naują prasmę lytiniam aktui apskritai. Tai labai šventas ir dvasingas veiksmas, į kurį būtent taip ir turi būti žiūrima. Daugelis žmonių piktnaudžiauja seksu pamiršę, ką tai iš tikrųjų reiškia, ir kaip yra svarbu sąjungą tarp vyro ir moters padaryti šventa. Deja, daugelis moterų, su kuriomis aš asmeniškai buvau pažįstamas, laisvai dalino save į kairę ir į dešinę dėl nepasitikėjimo ar noro įtikti, ar dėl to, jog padarytų įspūdį vyrui, iš tiesų net nesuprasdamos, kaip neatsakingai visa tai vyksta.

Nes tuo metu, kai tai buvo tiesiog seksas, partneriai nuo pačių savęs visai atsijungę, jie negalvoja, kad tai kažkoks svarbus dalykas. Tačiau, ateina momentas, kai partneriai bręsdami kaip asmenybės pradeda suprasti, jog seksas – tai ne tik kūniški malonumai ar pasilinksminimas, tai kur kas dvasingiau, kas glaudžiai visam laikui susieja abu žmones. Seksas – tai švenčiausias aktas, kuris sukuria ryšį tarp dviejų žmonių, kurie myli ir rūpinasi vienas kitu. Mums visiems taip svarbu, kad tai suprastume. Šiame akte yra daug energijos ir nuostabus potencialas, ir jis turi realią galimybę sujungti du į vieną esybę.

Galbūt daugelis iš jūsų turi didelį seksualinį bagažą, iš savo praeities, – tai gali ateityje labai stabdyti ir trukdyti normaliam fiziniam ir dvasiniam gyvenimui. Šiuo atveju geriausia paleisti tai ir priimti tai, ko praeitis jus išmokė, ir judėti pirmyn su šiomis naujomis žiniomis ir vertinti jas atsakingai. Aš esu tikras, kad šios informacijos pagalba, prieš atsidurdami su kažkuo lovoje, jūs pagalvosite du kartus ir apie save, ir apie savo partnerį.

parengė: Edita Sabaitė

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta infa.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga – jūs galite paremti tinklapį SMS žinute.

komentarai 24

 1. ALMAS JANAS    -  2016-01-18, 11:28

  …. ganetinai idomus straipsnis,ar butu galima pratesti tema e-mail.paskirtyje ajonaii-85@hotmail.es.iki malonaus.Almas

  Atsakyti į šį komentarą
 2. ssofi    -  2016-01-18, 18:44

  Pirma straipsnio dalis sakyciau is neseno New Scientist numerio, beje ten dar rasoma, kad Y chromosomos gali buti mamos brolio (pvz brolis gime pirmas, perdave lastelius savo mamai), tada gime mergaite, ji perdave tas brolio lasteles savo dukrai… va is kur ir atsirado tos Y chromosomos pas ja. Del antros straipsnio dalies nesu tokia tikra…. Reiktu patikrinti.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. zika    -  2016-02-18, 18:08

  jau prieš 10 metų tai buvo pasakyta ir knygą galima paskaityti http://www.radausave.lt/jonas-markunas-knyga

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Sexpertas    -  2016-04-11, 18:19

  Kaip faina, tai mano visos mergos nešioja ir saugo mano DNR. Va čia tai jėga. Reikia dar pridulkinti jų tiek ir tiek :)

  Atsakyti į šį komentarą
 5. dejes    -  2016-08-13, 17:51

  nesamoningas straipsnis, kadangi jei seksas su prezervatyvu,niekas su niekuo juk nekontaktuoja ?

  Atsakyti į šį komentarą
 6. KasPerKas    -  2016-08-16, 22:53

  Mes visi esam VIENIS. Jei moteris turėjo ne vienus santykius, taip susidėliojo sau gyvenimą, tai jei ir lieka visų „buvusių“ DNR nematau tame kažko košmariško, ne mes visi esam VIENIS…vienaip ar kitaip nuolat įkvepiam vienas kito dalelių….net nereikia miegoti su kažkuo….

  Atsakyti į šį komentarą
 7. Rasa    -  2017-02-15, 14:17

  ar gali po operacijos suleisti kitos lyties kraujo ?

  Atsakyti į šį komentarą
 8. BroniusSodeliškis    -  2019-03-14, 21:30

  Na, mergaites gimdžiusios juk gali gauti tas chromosomas iš motinos, kuri buvo pagimdžiusi ir berniukų…Arba iš senelės….Jei jau taip, tai nėra ko stebėtis, galų gale gal ir nepastojusios nuo meilužių gali gauti tas chromosomas per sėklą… O santuokos šventumą-kaip jį gali pajusti visuomenės nariai, kurie nebegyvena papročiuose, idealizmo nekenčia? Juk turėtų būti labai sąmoningai praktikuojama tam tikra gyvenimo, tame tarpe -ir seksualinio gyvenimo, drausmė…Bet tai niekinama juk ir niekinimas išplitęs, juodas darbas jau nudirbtas gal per paskitinį šimtmeį

  Atsakyti į šį komentarą
 9. Vitalis    -  2019-03-17, 12:46

  Si sivilizacija jau pasmekta, nes sekso kultas seniai paemes virsu… visos rimtos santuokos dar turi priespastatytus homosekso, pedofilijos, zoofilijos faktus. Samone uztersta iki tokio lygio, kad tradicine seima yra isjuokiama ir net smerkiama, o gejai ir kt reikalauja daugiau nei nori tradic seimos… zodziu – velniava prasidejo ir dar visko bus… nepasiduokite zmones suvyliojimams… laikykites Rasto ur istatymo.

  Atsakyti į šį komentarą
 10. moteris    -  2019-04-26, 22:27

  Pulkim ant kelių visi krikščionys…..

  Atsakyti į šį komentarą
 11. Gintaras    -  2019-06-04, 07:26

  Nesąmonė. Vyriškų chromosomų, matai, rado pas moteris. Whahaha! Jei ištirtų mėsos produktus geriau, šokoladus visokius tai dar ne to rastų.

  Atsakyti į šį komentarą
 12. Stays    -  2019-06-15, 23:50

  Aš tai nuo Dievo vidumi jaučiau ir tikėjau tuo. O dabar dar ir moksliškai įrodyta. Man meilės viršūnė pasamonėje visada buvo su moterimi su savo žmona pagal Dievą. Ačiū. Tai protingiems tikrai reikalinga išmintis tokia, ir informacija būtina visiems, kad būtų prieinama. Ačiū.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


 • Nereikia (64%, 86 balsavo)
 • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
 • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Visų buvusių lytinių partnerių DNR moterys nešioja savyje visą likusį gyvenimą* - nuoroda: https://infa.lt/4666/visu-buvusiu-lytiniu-partneriu-dnr-moterys-nesioja-savyje-visa-likusi-gyvenima/