infa.lt

Jei vyras neprisiima atsakomybės už moters gerovę

Jei vyras neprisiima atsakomybės už moters gerovę

rugpjūčio 29
01:01 2015

econet.ru

vyras ir moteris

Julija Sudakova

Pastaruoju metu labai daug moterų kreipiasi į mane su viena ir ta pačia problema. Jos skundžiasi, kad vyras nedirba, neaprūpina, netobulėja, nepasireiškia kaip vyras. Aš pavargau visoms kartoti tą patį atsakymą – kame reikalas ir kaip elgtis. Mano kolegė Jekaterina Poliščiuk taip pat prisidėjo prie straipsnio kai kuriomis savo mintimis, remdamasi savo praktika.

Šis straipsnis jums, jei:

jūsų vyriškis nesiperša jums, nors jau keletą metų gyvenate kartu;
jūsų vyriškis nedirba ir panašu jog nesiruošia to daryti;
jūsų vyriškis verkšlena, provokuodamas jus imtis atsakomybės dėl padarytų sprendimų.

Kodėl tai vyksta?

Šioje situacijoje kalti, deja, ne vyrai, o mes – moterys. Nuo pat gimimo mes potencialiai esame stipresnės už vyrus, turime keliskart daugiau psichinės ir gyvybinės energijos. Tai, kas vyksta su vyrais, esančiais šalia mūsų – tai mūsų įtakos rezultatas.

Šalia vienų moterų vyrai tampa turtingais, šalia kitų – vargšais, su vienomis reikalai gerėja, o su kitomis vyras praranda savo galią ir kartais netgi tampa impotentu.

Aš konsultavau vieną merginą, ji turėjo trejus rimtus santykius ir visais trim atvejais vyras po kiek laiko netekdavo potencijos ir jų seksualinis gyvenimas visiškai užsibaigdavo.

O kita mano klientė, tik pabendravusi su kokiu nors vyriškiu duodavo jam tokį užtaisą, kad dar savaitę po to jo reikalai gerėjo, nežiūrint į tai, kad šis vyras net ne jos partneris.

Viskas priklauso nuo to, kuo moteris užpildo vyrą ir kaip ji su juo elgiasi!

Vebinare „Mistinė moters energija“ mes aptarinėjome tris moteriškus prakeiksmus vyrų adresu, dabar trumpai juos priminsiu.

Moteris energetiškai sunaikina vyrą, kai duoda jam pinigų. Po to vyriškiui būna labai sunku reabilituotis ir tapti normaliu vyru. Turėjau apie 500 klientų, kurios rėmė savo sutuoktinius ir materialiai jiems padėjo – nė viena šių situacijų nesibaigė geruoju. Vyrai nesąmoningai keršijo, žemino arba pavirsdavo mažais vaikais, kuriuos reikia nuolat lepinti naujais žaislais. Niekada neduokite vyrams pinigų – nei sutuoktiniu, nei tėčiui, nei broliui. Net jai jis pakliuvo į keblią padėtį ir jam sunku – lai susiima ir kabarojasi pats. Tai padarys jį vyru, o ne energetiniu invalidu. Patikėkite, tai geruoju nesibaigs!

Jekaterina pridūrė:

„Jei vis dėl to davėte pinigų vyrui, tai gražinti jis turi trigubai (!!!) daugiau, tuomet tai jo nesunaikins kaip vyro bei suteiks galimybę tobulėti. Netgi sūnui, kai tik jam sukaks 18 metų, nevertėtų duoti pinigų. Tegu užsidirba, tegu ieško galimybių uždirbti. Taip jūs padėsite jam tapti vyru, atsakingu už savo gyvenimą, taip jis galės ateityje prisiimti atsakomybę už artimuosius.

Be to, pažvelkite į savo vidų ir sąžiningai atsakykite į klausimą: „Ką jaučiu, kai duodu vyrui pinigus?“, „Ar tai man malonu?“, „Ar aš noriu tai daryti?“. Esu įsitikinusi, jog daugelis jūsų atsakysite – ne. Todėl, kad tai nenatūralu, kai duodame vyrui pinigus, mumyse atsiranda pretenzijos ir agresija – iš vienos pusės – o tai sukelia ligas, o iš kitos pusės mes nutolstame nuo savo moteriško sios esmės, prarandame save ir imame savęs nekęsti, pykti ant savęs ir galiausiai naikinti save. Savo praktikoje turėjau daugybę tokių atvejų, kai moterys kreipdavosi į mane būdamos siaubingos būklės. Ir visa tai todėl, kad jos kadaise nusprendė „pagailėti“ vyro, palengvinti jam gyvenimą, būti gera jam ir jį „išgelbėti“.

Kartą ėmiau susitikinėti su jaunuoliu, ir jis paprašė manęs duoti jam pinigų. Suma buvo nedidelė, bet aš nenorėjau jam jų duoti, tačiau tada dar nežinojau visų šitų taisyklių ir buvo nepatogu atsakyti. Daviau jam tuos pinigus ir daugiau nebegalėjau su juo susitikinėti, nes netekau pagarbos jam, o pagarba – santykių pagrindas.

Moteris duoda vyrui energijos tam, kad jis uždirbtų pinigus ir tie pinigai grįžtų jai dovanų ir to, kas suteiks jai malonumą forma. Ir ne atvirkščiai“.

Kitas prakeiksmas:

Moteris nieko nepriima iš vyro. Kodėl tai prakeiksmas? Todėl, kad moteris – tai materialios gerovės energijos įsikūnijimas, investuoti į ją nelygu garbinti Turtų bei Gerovės Dievą. Kai vyras atneša moteriai kažką materialaus, ir ji tai priima lengvai ir su džiaugsmu, tai labai subtiliame lygmenyje įvyksta apsikeitimas energija ir vyrui atsiveria didelis energetinis laukas ateities veiksmams ir sėkmei. Tačiau jei moteris negali priimti, taupo, ar sako „tai juk taip brangu, nereikėjo to pirkti“, ji prakeikia vyro gerbūvį ir pinigai ims nusisukti nuo jo (bent jau tol, kol jis ras moterį, gebančią priimti). Todėl atkreipkite dėmesį į savo gyvenimą. Ar iš savo vyro priimate dovanas, kad ir pačias mažiausias? Ar lengvai tai darote? Ar gerai jaučiatės, kai jums ką nors dovanoja?

Jekaterina Poliščiuk: „Ne paslaptis, jog kai žmona nemoka priimti, vyras susiranda meilužę, kuri sako jam, ko ji nori ir su džiaugsmu tai ima. Tokiomis akimirkomis vyras jaučiasi laimingas. Vyrai moteryse myli tai, ką jie patys gali joms duoti. O jeigu ji nieko neima, tai gyvenimas praranda prasmę.

Todėl reikia plėsti savo leidžiamumo ribas, reikia mokytis norėti ir priimti tai, ko geidėte.

Kitas priėmimo aspektas – kai moteris ima, tačiau jai vis mažai ir mažai, jos niekas negali patenkinti, ji besotė. Toks elgesys nedaro vyro sėkmingu, jis tiesiog sugniuždo jį, kadangi netgi priimdama jūs liekate nepatenkinta. Jei jaučiate, kad kalbame apie jus, imkite kasdien dėkoti Dievui už tai, ką jis jums suteikia per jūsų vyrą, už menkiausią mažmožį, sakykite: „Dabar jaučiuosi nepatenkinta dėl to, ką daro mano vyras, bet aš labai noriu priimti visas jo dovanas lengvai, džiaugsmingai ir su padėka“. Po kurio laiko jūsų būsena pasikeis“.

Moteris gailisi vyro. Gailestis – tai visada pozicija iš viršaus į apačią. Mes galime gailėtis tik tų, kurie kažkuo žemiau už mus. Kai moteris gailisi vyro, ji žemina jį, atima jo pasitikėjimą savimi, savo jėgomis. Kuo daugiau ji gailisi, tuo didesniu silpnavaliu jis darosi. Mes galime pagailėti vaiko, bet gailėtis vyro – tabu. Tai paprasčiausiai reiškia, jog jūs netikite juo. Todėl normalus vyras nervinsis ir pyks, kai jūs stengsitės jo gailėtis, o jei vyras jau apimtas infantilumo, tai jis su malonumu padės jums galvą ant kelių ir pasakos apie tai, kaip jam sunku gyventi ir kaip jam reikia jūsų pagalbos. Jei jums reikia mamytės sūnelio – tai taip ir elkitės.

Mano kolegos patarimas: „Supraskite, kad jumyse gyvena „gelbėtojas“, jums labai patinka toks vaidmuo, bet! Taip jūs aktyvuojate trikampį – auka-agresorius-gelbėtojas ir išeiti iš jo labai sudėtinga tol, kol sąžiningai sau neprisipažinsite, kodėl jūs ten atsidūrėte.

Kaip rodo mano praktika, moterys dažnai imasi gelbėtojo vaidmens tam, kad sudomintų vyrą, kad būtų jam gera, reikalinga, kad jis negalėtų be jos apsieiti. Bet galiausiai vyras tiesiog ima nustoti stengtis – o kam? Juk jis auka, kurią reikia gelbėti, o gelbėtojas šalia. Lai sprendžia jo problemas. O moteris, kai pavargsta laikyti jį ant savo sprando, pavirsta agresoriumi ir tuomet vyras ima ieškoti gelbėtojo kitur, kitos moters asmenyje, arba ima išgėrinėti“.

Susitvarkius su šitais trimis punktais galima daug ką pakeisti savo gyvenime ir ligotus santykius paversti adekvačiais, kur vyrauja natūrali kosminė hierarchija.

Ir čia moteriai tenka parodyti charakterį, savo vidinę tamsiąją Deivę, kuri gali tarti „ne“ visoms vyro manipuliacijoms ir bandymams viską sugrąžinti į savo vietas.

Ne, aš neduosiu tau pinigų, kadangi per daug gerbiu tave ir manau, jog tu susitvarkysi pats! Baisu taip pasakyti, tiesa?

Bet yra gerokai baisiau, kai jūs nuolatos kartojate „Taip, gerai“, o vyras gieda jums ditirambus: „Tu mane išgelbėjai, ačiū tau!“, o tuomet, kai išsikapstys iš savo problemų, jis investuos pinigus ne į jus, o į kitą moterį, kuri nematė jo silpnumo akimirkomis, kuri nepakilo aukščiau jo, duodama jam pinigus!

Ir tai labai skaudu, tačiau kaltos dėl to esame mes pačios.

Žiūrime toliau… Suprantu, jog straipsnis gana skausmingas, tačiau geriau išspręsti tai nedelsiant. Pavyzdžiui, jūs susitvarkėte su trimis prakeiksmais, o vyras vis dar ne ypatingai jus aprūpina.

Nagi, pažiūrėkite, kuo jūs jį užpildote!

Jei moteris pilna baimių ir išgyvenimų, tai ji visa tai sudeda į vyrą ir jo reikalai stumsis mažiausiomis apsukomis ar net galutinai sustos. Baimė blokuoja energijos tiekimą. Dažniausiai tokios moterys smarkiai kabinasi stabilumo, jos bijo dėl naujų vyro projektų, kadangi negali jų kontroliuoti ir joms svarbu, kad viskas vyktų nuspėjamai, suprantamai, darniai. Žodis „rizika“ kelia joms baimę.

Pažvelkite į savo vidų… Ką manote apie vyro darbą? Ar jūs pasirengusi jo paaukštinimui? Darbovietės pasikeitimui? Tam, kad jis atidarys savo verslą? O galbūt kažkur viduje jaučiate ramybę dėl to, kad uždirbate daugiau nei jis ir tai leidžia jums valdyti situaciją? Būkite sąžininga pati sau.

Jekaterina taip pat turi svarbių pamąstymų apie tai: „Dar vienas svarbus dalykas čia yra tai, kad jei jūs ir patenkinta vyro padėtimi dabar, ir jūs nenorite, kad jis judėtų pirmyn, bandytų kažką naujo, nes tai gali sukelti nestabilumą, tai jūs vedate jį prie degradacijos. Kai tik vyras sustoja ties tuo, ką jau pasiekė, jis iš kart ima ristis žemyn. Supraskite tai. Imkitės savo baimių ir skatinkite jo tobulėjimą, net jei jam teks pereiti (o greičiausiai taip ir bus!) daugelį krizių“.

Jei moteris pilna pretenzijų, nuoskaudų, pasmerkimų – visa tai atsispindi vyro reikaluose, tuomet jis pradeda kaltinti valstybę, vyriausybę, viršininką, o bet koks pasmerkimas reikalauja didžiulių energijos sąnaudų, ir tai reiškia, jog vyras niekada nepastatys imperijos ant energijos likučių. Liaukitės teisti ir pavydėti pirmiausia pati, liaukitės aptarinėti svetimas klaidas savo mintyse, prisiderinkite prie sėkmingų žmonių bangos ir tuomet jūsų vyras bus pripildytas reikalinga energija.

Jei moteris pilna tuščių minčių apie praeitį, tuščių plepalų, tai ši tuštybė užpildo vyrą ir jis nuolatos imasi kokio nors keisto verslo, užsiima keistais reikalais, kurie neatneša nieko, išskyrus tuštumą.

Jūsų užduotis – visiškai liautis kalbėti apie praeitį, nustoti priminti jam tai, kuo jis prasikalto, klydo ir t. t. Praeities jau nebėra, reikia iš jos padaryti išvadas ir eiti pirmyn. Jūs galite padėti sau ir vyrui padaryti praeitį platforma, nuo kurios jis pradės naują startą.

Jei moteris pripildyta atvirumo dovanai, pasitenkinimo ir geismo, tai ji sukuria milžinišką lauką vyro tobulėjimui, juk per jį jos energija materializuojasi, tampa pinigais, kurie tarnauja jos pageidavimų pildymui. Toks energijos ratas! Jei moteris neturi norų, kuriais ji nori tenkintis, tai ir pinigų nebus.

Konsultavau kelias moteris – jos viską darė pagal vedas teisingai, šventintas valgis, maldos už vyrą ketvirtadieniais, pėdų masažas, teisingas nusiteikimas – o pinigų iš viso nebuvo. Ir jos to visiškai nesuprato, kiekviena jų klausinėjo: „Kodėl taip yra? Aš juk viską darau teisingai!“. Atsakymas paprastas ir skausmingas.

„Tu paprasčiausia nemoki mėgautis, todėl atsisakei savo pačios norų. Viskas tavo šeimoje bus maždaug tolygu, bet taip nebus pinigų, o ir vidinis nepasitenkinimas su laiku parodys savo veidą!“. Štai ir viskas.

Deja, daugelis moterų neteisinga supranta vedas, manydamos, jog moteris privalo atsisakyti savo norų ir susitelkti tik ties vyro norais. Bet yra ne taip, vedose apie tai nekalbama. Atvirkščiai, moterys, gyvenančios pagal vedas yra laimingos ir gražios, jos geidžia dovanų ir priima jas. Pažiūrėkite į vedų deivių atvaizdus! Matote? Kokią energiją jos spinduliuoja? Jaučiu jų pasitenkinimo energiją, jos yra geidžiamos vyrų, nes jos turi norų!

Tik būdama ne tuščia, moteris gali kažką kurti bei pripildyti vyrą, vaikus, bet jei ji pati tuščia, tačiau stengiasi dėti jėgas į vyrą – tai didelė klaida, kuri atveda prie sunkios krizės.

Kiek kartų aš girdėjau tokią frazę: „Kaip jis galėjo taip pasielgti, po to, ką aš jam daviau, kiek aš dėl jo padariau!“. Tai – pagrindinė daugelio moterų klaida! Ne tam žmogui davėte, ne dėl to darėte, mielosios mano.

Jūs net neįsivaizduojate, kokią „meškos paslaugą“ darote vyrui, kai duodate jam kažką pati būdama tuščia! Be to, kad naikinate save, jūs dar naikinate ir jį.

Ir ką gi su visu tuo daryti? Kaip keisti save, kad santykiai keistųsi į gera?

Pirmiausia, svarbu suprasti, kad dabar esate su tuo vyru, kurio esate verta. Jūsų potencialas ir energijos kokybė tokia, kad ji geba pritraukti tik tokio tipo vyrą.

Ir svarbiausia, ką dabar turite padaryti, tai visiškai aiškiai suprasti, ar norite tai pakeisti ar esate tam nepasiruošusi? Norite kitokių santykių ir esate pasiruošusi sukelti nedidelę revoliuciją savyje? O juk prireiks būtent nedidelės revoliucijos ir visiškai kitokio požiūrio! Ar pasirengusi tam, kad Jūsų vyras taps vyru tiesiogine žodžio prasme?

Ar esate pasirengusi nuo šiandien gyventi kaip moteris, o ne darbinė kumelė ir savo vyro motina?

Jei taip, tai būkite pasirengusi priimti ir sekančią informaciją.

Nuo šiol jūsų dėmesys turi būti sufokusuotas į save, į savo norus, savo poreikius, savo vertybes.

Supraskite, ko jūs iš tikro norite iš gyvenimo.

Kokią save matote po metų? Po penkerių? Po dešimties?

Kaip jūs norite gyventi? Taip pat, kaip dabar, ar kitaip?

Ar iš tikro tikite šiuo vyru ir jo sėkme? Ar tikrai norite matyti jį sėkmingą?

Ar mylite jį, ar tik gyvenate su juo dėl pasikeitimo, kitokio gyvenimo, vienatvės baimės?

Ar norite su juo nugyventi visą gyvenimą?

Ar šie santykiai – tai pasirinkimas tarp gausos ir meilės, ar iš baimės? Kokių santykių norite jūs?

Uždavinėkite sau klausimus! Daug klausimų, ir supraskite savo norus!

Kaip besielgtų jūsų vyras (o greičiausiai jis maištaus, pyks ir bandys susigrąžinti jūsų dėmesį), išlaikykite vidinį stiprumą ir nepamirškite savo norų.

Kai tik jus ims tempti atgal, prisiminkite, kaip norite gyventi.

Liaukitės remtis vyru ir tikėtis iš jo stebuklo. Gyvenkite savo gyvenimą, duokite sau daugiau, rūpinkitės savimi, mėgaukitės gyvenimu su maksimaliu lengvumu ir ramybe. Jei jūsų vyras dar sugeba išlikti adekvatus, tai su laiku jis pats prisijungs prie jūsų ir padės jums laimingai gyventi. Užsirašykite į šokius, sporto salę, masažą, eikite pasivaikščioti, susitikinėkite su draugais – pripildykite save ir savo gyvenimą džiugesiu. Nukreipkite savo dėmesį nuo savo vyro į savo pačios laimę!

Nepykite ant vyro ir nereikškite jam pretenzijų. Tai pavojingas kelias. Kai mes reiškiame vyrui tokias emocijas, tai suteikiame jam energijos tam, kad jis tai pakeistų, o kadangi vyras nenori keistis ir reaguoti, mes liekame energetiškai prie jo prisirišusios, kadangi negalime išeiti, nekompensavusios nuoskaudos energijos. Taigi, atsipalaiduokite. Jei jūsų vyras nedaro to, ko jo prašote, tai be jokių pykčių stokitės ir darykite tai pati.

Nereikia melstis ir skaityti mantras už vyrą, kuris naikina jumyse moterį. Maldos, kalbamos su kažkokiu konkrečiu tikslu ar tikintis naudos, smarkiai pririša prie žmogaus. Jei sugebate melstis iš tikro neatlygintinai, tai melskitės, bet jei jūs siekiate kažkokios naudos, tai taip tik dar labiau pririšate save prie to vyro.

Po to, kai pakeisite savo požiūrį į gyvenimą, imsite labiau rūpintis savimi, investuoti į save pinigus, dėmesį, planuoti savo laiką, nesiderindama prie vyro, tai kažkuriuo metu jūsų vyrą ištiks krizė: arba jis bus priverstas keistis, arba jis išeis.

Ir vienas, ir kitas variantas yra geras, kadangi jei vyras ims keistis, tai bus jo tapimo tikru vyru pradžia, jis taps atsakingesniu!

Jei vyras išeis, vadinasi jis nepasiruošęs keistis, kažką daryti dėl jūsų. Ir jam patogiau likti tame pačiame lygyje, kuriame yra, nei augti ir tobulėti kartu su jumis. Yra vyrų, kurių potencialas labai ribotas, jie niekada netaps didžiais, nesvarbu kaip juos bepripildytų moteris. Ir nereikia gailėtis bei pergyventi, kam jums toks vyras, kuris nenori, kad jūs būtumėte laiminga, kuris nenori eiti pirmyn?

Katerina Poliščiuk: „Mano praktikoje jau pasitaikė tokių atvejų, kaip moterys surizikavo ir ėmė elgtis būtent taip, ir jų gyvenimai pasikeitė. Taip, joms buvo sunku, ypač pradžioje, taip, jos siekė savo laimės per krizes, tačiau dabar nė viena jų nesigaili, kad nusprendė eiti tuo keliu! Jos tapo sveikesnės (nors kreipėsi į mane būdamos labai ligotos), tapo laimingesnės, jų vyrai arba pasikeitė arba šalia jų dabar yra tie vyrai, kurie jas vertina“.

Patikėkite, neįmanoma pakeisti to, kas nenori keistis, kaip jam besimelstum ar jam tarnautum. Ir net tuomet, kai jį trauksime ir stumsime, pasitaikius pirmai progai jie nusiris atgal į savo pelkę, o mes liksime bejėgės, tuomet kai galėjome nueiti labai labai toli, tapti laimingesnėmis, džiaugsmingesnėmis, turtingesnėmis ir artimesnėmis Dievui!

Mes galime rinktis tik už save: gyventi taip ar kitaip!

Moteris pati priima sprendimą dėl to, kaip ji gyvens, ar bus ji laiminga, ar leis sau turėti vyrą iš didžiosios raidės, ar visgi liks visą gyvenimą betraukianti „begemotą iš pelkės“.

Ir nereikia užmesti atsakomybės ant O. Torsunovo ir kitų lektorių, jog jie uždraudė skirtis ir pasakė, kad reikia priimti vyrą tokį, koks yra.

Jūsų gyvenimas yra jūsų pačių rankose! Kaip norite gyventi jūs?

Būkite sąžininga pati sau!

parengė: Darius Dimbelis


Žymos

Atsiliepimų 27

 1. nu    -  2017-11-22, 09:42

  jūsų vyriškis nesiperša jums, nors jau keletą metų gyvenate kartu;

  reiskia neverta ……….lovoje neigali,miega kitam kambary ,drybso kasdien iki 10-11 val,pastoviai burbanti ,jis turi jaustis kaltas del visu jos problemu ,viskas svarbiau gyvenime uz ji (drauges ,gimtadieniai,jura )………svajoniu moteris 😉

 2. O    -  2018-04-05, 23:37

  Nu patiko Jusu komentaras, manau jei moteris myles save ir gerbs, ta darys ir kiti. Aisku lengva pasakyti bet kaip save perlausti ir neleisti i save valytis kojas

 3. Vardenis Pirdenis    -  2018-05-02, 01:48

  Rusiska chiernia.

Rašyti Atsiliepimą

Portalą nuo spamo saugo Akismet. Plačiau, kaip apdorojami komentarų duomenys.

Apklausa: Kokio prezidento norite?

Už kurį kandidatą balsuotumėte Lietuvos prezidento rinkimuose?

Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

    Kodėl kelyje vairuotojams privalo būti „nulio promilių“ reikalavimas?

Kodėl kelyje vairuotojams privalo būti „nulio promilių“ reikalavimas?

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika: Pabaigos pradžia (2)

Algimantas Rusteika: Pabaigos pradžia (2)

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Seimo narė A. Širinskienė įtaria G. Landsbergį slepiant įtartino sandorio už beveik milijoną eurų aplinkybes

Seimo narė A. Širinskienė įtaria G. Landsbergį slepiant įtartino sandorio už beveik milijoną eurų aplinkybes

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Gali būti, jog neužilgo gražiausi planetos žmonės nebebus žmonėmis

Gali būti, jog neužilgo gražiausi planetos žmonės nebebus žmonėmis

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Arvydas Daunys. Norite gerovės valstybės? O ar žinote kas gali ją mums sukurti?

Arvydas Daunys. Norite gerovės valstybės? O ar žinote kas gali ją mums sukurti?

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Konservatoriai A. Bilotaitė ir A. Anušauskas siūlo neskubėt su nuteistųjų amnestija

Konservatoriai A. Bilotaitė ir A. Anušauskas siūlo neskubėt su nuteistųjų amnestija

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Seimo narė Rasa Juknevičienė kreipėsi į VSD dėl, esą šmeižto kampanijos

Seimo narė Rasa Juknevičienė kreipėsi į VSD dėl, esą šmeižto kampanijos

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Dovilė Šakalienė džiaugiasi, kad iš tėvų per mėnesį buvo atimta (išgelbėta) 600 vaikų

Dovilė Šakalienė džiaugiasi, kad iš tėvų per mėnesį buvo atimta (išgelbėta) 600 vaikų

atsiliepimų 27 Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika. Tragikomedija: „Maištas laive „Independence“

Algimantas Rusteika. Tragikomedija: „Maištas laive „Independence“

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Algis Džiugys. Naujosios tvarkos geopolitika

Algis Džiugys. Naujosios tvarkos geopolitika

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Arvydas Daunys. Ekonomikos augimo lėtėjimas – gerai tai ar blogai?

Arvydas Daunys. Ekonomikos augimo lėtėjimas – gerai tai ar blogai?

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    R. Juknevičienė pasijutusi įžeista po LRT laidos nutarė atkeršyti M. Puidokui, viešai apkaltindama korupcija jo tėvą

R. Juknevičienė pasijutusi įžeista po LRT laidos nutarė atkeršyti M. Puidokui, viešai apkaltindama korupcija jo tėvą

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Kad Lietuvoje daugėtų gyventojų

Kad Lietuvoje daugėtų gyventojų

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Viktoras Orbanas: Briuselio elito dienos suskaičiuotos

Viktoras Orbanas: Briuselio elito dienos suskaičiuotos

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Rolandas Paksas. Lietuva tampa ekonominių eksperimentų laboratorija

Rolandas Paksas. Lietuva tampa ekonominių eksperimentų laboratorija

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Arvydas Daunys. Apmokestindama nepasiturinčius gyventojus valdžia kovos su klimato kaita

Arvydas Daunys. Apmokestindama nepasiturinčius gyventojus valdžia kovos su klimato kaita

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Prezidentas Rolandas Paksas: „Propagandinės „fake news“ žiniasklaidos credo – kas ne su mumis, tas prieš mus!..“

Prezidentas Rolandas Paksas: „Propagandinės „fake news“ žiniasklaidos credo – kas ne su mumis, tas prieš mus!..“

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Kodėl moterys neturėtų nešioti kelnių

Kodėl moterys neturėtų nešioti kelnių

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika. Kai buvom okupuoti – į pensiją išeidavom, o dabar mus išneš

Algimantas Rusteika. Kai buvom okupuoti – į pensiją išeidavom, o dabar mus išneš

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Rolandas Paksas. Tiesa mus išlaisvina, o nežinojimas paverčia vergais

Rolandas Paksas. Tiesa mus išlaisvina, o nežinojimas paverčia vergais

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Tariamos tolerancijos akligatviuose

Tariamos tolerancijos akligatviuose

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Ar „Atgimimo prezidentu“ vadinamas Arvydas Juozaitis pateisins su juo siejamas viltis bei lūkesčius?

Ar „Atgimimo prezidentu“ vadinamas Arvydas Juozaitis pateisins su juo siejamas viltis bei lūkesčius?

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Sandra Bernotaitė. Dainuojanti žemė

Sandra Bernotaitė. Dainuojanti žemė

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Valstiečiai su socialdarbiečiais sieks apsaugoti Lietuvos rinkimus nuo galimo Rusijos kišimosi

Valstiečiai su socialdarbiečiais sieks apsaugoti Lietuvos rinkimus nuo galimo Rusijos kišimosi

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Duokim dvigubą ar penkiagubą pilietybę visiems! Ir, kilus kritinei situacijai, Rusija suteiks pilietybę savo […]

Duokim dvigubą ar penkiagubą pilietybę visiems! Ir, kilus kritinei situacijai, Rusija suteiks pilietybę savo […]

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Harvis Veinšteinas: „Aš siūliau vaidmenis už seksą, bet taip daro visi iki pat dabar“

Harvis Veinšteinas: „Aš siūliau vaidmenis už seksą, bet taip daro visi iki pat dabar“

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Viskas ką reikia žinoti apie tai, kaip išeiti iš sistemos

Viskas ką reikia žinoti apie tai, kaip išeiti iš sistemos

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą

Atsiliepimai

Kažkokius keistus čia vyrus apklausinėjo... "Dauguma jų prisipažino, jog nejaučia jokio pasitenkinimo iš sekso." -...

Visa tai tik marketinginiai dalykai, skatinantys greičiau išmesti produktą ir pirkti naują......

Hm

Per paskutinius 50 metų darbo našumas padidėjo vidutiniškai 2,5 karto, ar tikrai tiek pagerėjo dirbančiojo...

Kokį tu viršininką gali pasamdyt avigalvi? Ant to jis ir viršininkas, kad pats tave samdo....

Jei ji nusižudė, valdžia vis tiek to niekada nepaskelbs, nes tai būtų visos jų vykdytos...

J vatnikai, koks jum vergas, jai bet kuris vargas panorėjęs gali pasisamdyti savo viršininką, kuriam...

Man atrodo, kad paimti ir grąžinti vaikai - tie, kurie buvo paimti iš tėvų "per...

Įdomu kada Mis Visata konkurse laimės bent viena ne žemės gyventoja :D...

Aš asmeniškai netikiu, kad jie sugebės per mėnesį laiko tą sutvarkyti. Bus įdomu pasekti susirašinėjimą,...

Paskelbė video kreipimąsi ir nusižudė. Kalbama apie savižudybę, o žmogžudystės versija atmetama, kad neduok Dieve...

Kas rytą bėgioju paupiu visame aprašytame ruože ir kiekvieną kartą tenka numesti tempą iki žingsnio...

Hm

Kaip vadinasi taip ir atrodo - šudu......

VL lietuvių neblokuoja - jiems ten dzin. Bent kol kas...

Visiškas tolerantiškos politikos fiasko. Kai atvykėliai pradeda prievartaut vietines politikes ir jiems už tai nieko...

    Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Ar krikščionims normalu užsiimti seksu su robotu?

Ar krikščionims normalu užsiimti seksu su robotu?

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Lidžita Kolosauskaitė. Leiskite bent jau… mylėti(s)!

Lidžita Kolosauskaitė. Leiskite bent jau… mylėti(s)!

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Neištikimą sutuoktinį galima atpažinti pagal išvaizdą

Neištikimą sutuoktinį galima atpažinti pagal išvaizdą

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Parengtas projektas dėl lauko darželių Lietuvoje įteisinimo

Parengtas projektas dėl lauko darželių Lietuvoje įteisinimo

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Pirmokė turėjo keliauti pas direktorių, nes kreipėsi į tos pačios klasės vaiką žodžiu, priskirtinu kitai lyčiai

Pirmokė turėjo keliauti pas direktorių, nes kreipėsi į tos pačios klasės vaiką žodžiu, priskirtinu kitai lyčiai

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Mokyklas ir darželius pasieks plakatai, padėsiantys atpažinti smurto prieš vaiką požymius ir skatinsiantys imtis veiksmų

Mokyklas ir darželius pasieks plakatai, padėsiantys atpažinti smurto prieš vaiką požymius ir skatinsiantys imtis veiksmų

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Tėčiai vaikus prižiūrės priverstinai – teks augintis krūtis?

Tėčiai vaikus prižiūrės priverstinai – teks augintis krūtis?

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Aš numiriau prieš beveik devynerius metus ir supratau, jog yra tai, kas nemiršta

Aš numiriau prieš beveik devynerius metus ir supratau, jog yra tai, kas nemiršta

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Valstybės globon paimtas vaikas gali augti ir kitame Europos krašte? Vaikų globos rinka diktuoja savas sąlygas

Valstybės globon paimtas vaikas gali augti ir kitame Europos krašte? Vaikų globos rinka diktuoja savas sąlygas

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Daily Mail: Britanijos policija įspėja tėvus dėl Rusijoje vykstančio „žaidimo“ nusinešusio virš šimto paauglių gyvybių

Daily Mail: Britanijos policija įspėja tėvus dėl Rusijoje vykstančio „žaidimo“ nusinešusio virš šimto paauglių gyvybių

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Švelni kurianti jėga – moteriškumas

Švelni kurianti jėga – moteriškumas

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Santykių traumos terapija – skausmo pašalinimas

Santykių traumos terapija – skausmo pašalinimas

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, tikiuosi, jog patiks: *Jei vyras neprisiima atsakomybės už moters gerovę* - nuoroda: http://infa.lt/2926/jei-vyras-neprisiima-atsakomybes-uz-moters-gerove/