infa.lt

Šeima prieš „Vaikų teisių“ įstatymą – arba – įstatymas prieš šeimą

Šeima prieš „Vaikų teisių“ įstatymą – arba – įstatymas prieš šeimą

lapkričio 16
14:36 2018

Arvydas Daunys

Arvydas Daunys

Vaikų teisių įstatymą, kaip pažeidžiantį šeimos teisę gyventi saugiai valstybėje, kurią pati šeima kuria, išlaiko ir gina, – būtina atšaukti be jokių ilgų abejonių ar išlygų. Visą ir pilnai.

Ne daryti kažkokius kosmetinius pataisymus, kaip kad siūlo E, Žiobienė ir Ko, teikdama pasvarstymui 4 grėsmės lygių priėmimą, vietoje dabar esamų 2 lygių, ar suinteresuota pusė, ginanti blogo finansavimo poziciją, – esą, jeigu finansavimas būtų 300 mln eurų – tai viskas būtų gerai, – o visiškai atšaukti, kaip grėsmę nacionaliniam saugumui Nr1.

Jeigu valstybingumo šaltinis – šeima, nesijaučia saugi savo valstybėje, o būtent taip dabar ir yra (tą tvirtina kiekviena mama ir tėvas), – reiškia bet kokie valstybės gynybos, vaikų teisių įstatymo ar kažkokie kiti finansavimai yra beprasmiai – pinigai negins ir nekurs valstybės. Ją gina ir kuria gyvi žmonės, tikintys ta valstybe ir jos vizija-idėja. Kad šiandien neturime savo valstybės vizijos – tai atskiras klausimas, apie jį kitą kartą.

O dabar apie tai, kad šiandien tautinės valstybės idėja visiškai iškrypo, – tenka tą pripažinti, dėka užsienio institucijų bei, būkim atviri, pinigų srautų įtakos kai kuriems Lietuvos politiniams ir Nevyriausybinių organizacijų veikėjams. Juos visi žinome – TV laidose jie atsiskleidžia pilnai.

Todėl, šiuo metu įstatymų leidėjai bando daryti kosmetinius įstatymo pataisų pataisymus (pataisų pataisymus!), kurie iš esmės vis tiek nepanaikina pagrindinės šio įstatymo minties – šeima yra grėsmė vaikui. Todėl šeimą reikia sekti per gydymo, mokymo ir ikimokyklines įstaigas, ir, žinoma, – „gerų“ kaimynų pagalba.

Ir tas sekimas šeimos gyvenimą paverčia nuolatinės įtampos pragaru, nes vaiką, nežiūrint į desperatiškus valdžios atstovų bandymus tą paneigti, galima atimti praktiškai pas kiekvieną šeimą. Jei ji nėra valdžios atstovo šeima. Tai yra, jei ji neturi galios. Tą puikiai pademonstravo prieš porą dienų įvykusi vienos Seimo narės namuose vykusi smurto scena, kurios metu vyras buvo išvežtas policijos, tačiau nepilnamečiai vaikai palikti namie, nebandant išsiaiškinti ar jiems buvo kilusios kokios nors grėsmės. Bet vaikų teisių tarnyba buvo. Buvo ir nieko nedarė, nes nerado grėsmės tiesiog vietoje. Iškart nerado, nors kitiems net neieško iškart. Čia apie įstatymo taikymo subtilybes.Įstatyme nenagrinėjama, kaip šeima reikia padėti jeigu jai trūksta lėšų išgyvenimui – įstatyme sakoma, jeigu vaikas neprižiūrėtas, nepamaitintas, blogai aprengtas – tai grėsmė vaikui (ne šeimai, kuri gal neturi tam pinigų).

Šis įstatymas – tai laiptelis į vaikų pardavimą (jeigu jie dar neparduodami, apie ką irgi sklando pikti gandai), nes tokio skaičiaus vaikų, koks yra šiandien atimamas, valstybė nepajėgi pati tinkamai prižiūrėti. Tinkamai – tai geriau, nei jie buvo prižiūrimi šeimose, iš kurių buvo atimti.

Nuolatos dėl atimtų vaikų skaičiaus skleidžiama tarnybų dezinformacija šiandien tai jau atimta esą, vos keletas šimtų vaikų – tai melas. Man asmeniškai atsakė vaikų teisių tarnybos darbuotoja į klausimus, kur atimtų vaikų skaičius vien per liepą ir rugpjūtį siekia apie 500 vaikų, o kur dar rugsėjis, spalis?:

Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

Tarnybos šiandien slepia savo veiklos rezultatus nuo visuomenės, nes supranta, jog skirtingai nei prieš porą mėnesių, kai Dovilė Šakalienė savo Facebook paskyroje džiūgavo, kad iš „vaikams nesaugios aplinkos“ buvo atimta per 600 vaikų, kad šiandien tie „rezultatai “ gali atsigręžt joms priešinga puse, prarandant darbo vietas ir finansavimo šaltinį.

Galiu prognozuoti:

Jeigu šiandien visuomenė sutiks su tais kosmetiniais, o gal pradžioje net ir nekosmetiniais šio įstatymo pataisų pakeitimais – tai neužilgo, kai atlėgs triukšmas, visa tai, kas dabar bus išbraukta, patyliukais vėl bus atgaivinta (kaip ir šios patyliukais prastumtos pataisos), nes vaikų atėmimo interesas niekur nedings – jis tik taps labiau užmaskuotas pagalbos šeimai šūkiais.

Kas gali būti patogiau, nei prisidengus „Pagalba šeimai“ šūkiu atimti jos vaiką?

Jūs už smurtą šeimoje? Jūs už tai, kad vaikai būtų mušami? Jūs mušate savo vaiką ar smurtaujate prieš jį psichologiškai ar dar kaip nors?

Šie klausimai daugelį priverčia pasimesti, bet atsakymas į tai tik vienas.

Jūs neprivalote pasiduoti provokacijoms ar leistis įtraukiami į diskusiją, kurioje jūsų oponentai-demagogai geriau pasikaustę.

Jūs nesate už smurtą prieš vaiką, jūs savo vaiko nemušate, tačiau nežiūrint į tai, smurtas šiame įstatyme išvartomas į visas įmanomas fizinio-psichologinio-ar neveikimo poveikio veikas ar net neveikas, ir tokiu atveju gaunasi, kad smurtu galima pavadinti viską su kuo susiję mūsų tarpusavio santykiai šeimoje. Absoliučiai viską. Nes negali išauklėti-išauginti vaiko nedarydamas jam jokio poveikio ar nesudrausmindamas, kai jis negerai elgiasi. Mūsų tarpusavio santykiai nuolatinis tarpusavio poveikis vieni kitiems. Ir kai tas poveikis, su mažomis išimtimis, paverčiamas smurtu prieš vaiką – tai yra aiškus įstatymu įteisintas smurtas prieš šeimą. Prieš jos egzistenciją

O tai yra visiškas netoleruotinas absurdas.

Šioje vietoje norėčiau atkreipti jūsų dėmesį į tai, kas iš tiesų yra smurtas pagal sąvoką – tai prievartinis asmens laisvės (laisvo pasirinkimo) suvaržymas, panaudojant fizinę ar psichologinę prievartą.

Tačiau kalbant apie vaiką, ši sąvoka tinka ne visose situacijose, kadangi vaikas, kaip nebrandi asmenybė, ne visada gali suvokti, kad, pavyzdžiui, saldainių negalima valgyti be saiko kaip ir turėti visų žaislų, kurie rodomi per televizorių. Kad miegoti reikia eiti laiku, o ne tada, kai eina tėvai. Kad reikia prieš einant su draugais į kiną padaryti mokyklines užduotis ir t.t. ir pan. Tada reikalinga tėvų valia, kurios jokių būdu negalima vadinti smurtu.Kalbant apie smurtą prieš vaiką – nė viena normali šeima tikro smurto prieš savo vaiką netaiko ir nenaudoja. Aš nekalbu apie asocialias, kurių nariai prisigėrę lupa savo vaikus išliedami įtūžį. Normaliose šeimose to nėra. Tačiau baimę šiandien išgyvena būtent jos, nes asocialios net nežino apie tokius įstatymus, kol į jų duris nepasibeldžia atitinkamos tarnybos.

Todėl smurtas turi būti vertinamas labai konkrečiai – tik kaip tyčinio fizinio poveikio ir tyčinės nepriežiūros veika, siekiant pakenkti vaikui ar priversti jį nusileisti siekiant savų, su auklėjimu ar pareigoms šeimai  nesusijusių tikslų, siekiant pažeminti ar išlieti įtūžį ar blogą nuotaiką, ar tiesiogiai nusispjaunant į jo poreikius (kas deja irgi pasitaiko), – visa kita turi būti vertinama tik atsižvelgiant į konkrečią situaciją ir tik teismo, o ne kažkokių prieš nieką neatsakingų tarnybų. Bet tai ką čia išvardinau tinka ir kalbant apie suaugusius, ne tik apie vaikus. Tai kodėl vaikai išskirti į atskirą kategoriją? Tam, kad galima būtų nubausti šeimą, o ne padėti vaikui atrasti saugumą. Vaikui prieraišumas prie jam brangių asmenų – centrinė jo gyvenimo ašis. Tie, kas ją nutraukia – tikrai nėra vaiko draugai.

Kadangi smurtas jau yra įvertintas mūsų įstatymuose – tereikia, kaip jau esu anksčiau minėjęs – vaiko teises prilyginti žmogaus teisėms, kas iš tiesų ir yra, ir šitą „Matuko reformą“ pasiųsti į užtarnautą poilsį, kaip visiškai diskreditavusią pačią save bei jos vykdytojus kartu su įgyvendintojais ir tarnybomis, o jai skirtas lėšas nukreipti tiesioginei pagalbai šeimoms.

Be jokių šiandien rankas prie tų lėšų besišildančių tarpininkų.

Kitu atveju, ši „Vaiko teisių reforma“ sunaikins (jau visu tempu naikina) visas šeimos teises gyventi saugiai pagal iš senovės paveldėtas Tautos tradicijas, o su tuo sunaikins ir valstybę, kaip vientisą-vieningą darinį.

Aš labai noriu tikėti (nors nelabai tikiu), kad įstatymų leidėjai atsipeikės ir patys supras, jog palikus galioti šį įstatymą, valstybė, kaip nacionalinis darinys ateities nebeturės, ir atšauks jį patys be spaudimo iš visuomenės, bet jei neatšauks – manau – mes dar turime valstybėje valstybiškai, o ne už Norvegijos pinigus mąstančių politikų, kuriuos visuomenė parems visa savo galia. Ir ne tik „Patinka“ facebooke.

Pabaigai – ar kas matėte bent kokią prezidentės reakciją į tai, kas vyksta? Aš ne. Tai labai daug ką pasako.

Sekite autorių Facebook

Atsiliepimų 7

 1. Jonė    -  2018-11-16, 16:14

  „Vaikui prieraišumas prie jam brangių asmenų – centrinė jo gyvenimo ašis. Tie, kas ją nutraukia – tikrai nėra vaiko draugai.“

  Tėvams belieka paduoti į teismą šio įstatymo leidėjus (tiek Seimo narius, tie Prezidentę), nes šis įstatymas nukreiptas prieš šeimas, naikina šeimą, o ateityje ir valstybę. Žiūrint kadrus kaip atimami iš šeimų vaikai, matosi, kad jie patiria didžiulį stresą, kur kas didesnį nei drausminami ar baudžiami tėvų.

 2. Pilietis    -  2018-11-16, 18:24

  Prezidentės irgi nagai ten prikisti pati pradžia dare siam versliukui senai juk jau karksejo jog vaiku namu turi nebebuti

 3. Darius    -  2018-11-16, 18:42

  ..kol „vaikų teisių gynimas“ bus verslo šaka, pagrindinis sistemos tikslas bus PAIMTI VAIKĄ iš šeimos.. paimti daug vaikų, gauti kuo didesnį valstybės finansavimą ir tada paimti dar daugiau vaikų iš visų šeimų… ir visai nesvarbu kiek grėsmės lygių būtų įstatimiškai reglamentuota.. ..tai yra nusikaltimas..

 4. as    -  2018-11-16, 19:35

  jei tokie istatymai liks galioti, rasim iseiti, vaziuosim gimdyt ir vaikus augyt i kuta sali

 5. Parduoti seima reikia    -  2018-11-16, 22:17

  Reikia patiems sukurti nauja Grupuote,kuri pravalytu „seima“.ir tokia grupuote remti dideliais pinigais..ar bebutu kazi tokiu debilisku istatymu?

 6. šungrybyno rojus    -  2018-11-16, 22:17

  gražių paveiksliukų galerija:

  liaudiesmenas.livejournal.com

 7. KUR DINGO GIMDYTOJAI IR TĖVYNĖ?    -  2018-11-18, 20:33

  kaži kodėl vaiko tėvai, seneliai, giminės, tėviškė, tėvynė, tautybė – NEBETENKA REIKŠMĖS. REIKŠMĘ ĮGYJA KLERKOS IR KLERKUČIAI BEI JŲ PRIEKIAI IR UŽPAKALIAI, ORGANAI BEI ORGANIZACIJOS, KOŠĖRŲ PASISMAGINIMO RITUALAI

Rašyti Atsiliepimą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Ar pritartumėte tam, kad homoseksualios poros galėtų tuoktis Lietuvoje?

Ar pritartumėte homoseksualų santuokoms Lietuvoje?

 • Ne (89%, 313 balsavo)
 • Taip (7%, 23 balsavo)
 • Neturiu nuomonės (4%, 14 balsavo)

Viso balsavo: 350
Pradėta - 2018 lapkričio 8 @ 14:41
Pabaiga - 2018 gruodžio 8 @ 14:41

Leidžiama ... Leidžiama ...
    Rolandas Paksas. Po susitikimo su V.Putinu

Rolandas Paksas. Po susitikimo su V.Putinu

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Parazitai, virusai ir Apokalipsės ratas [4]

Parazitai, virusai ir Apokalipsės ratas [4]

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Esi prieš Barnevernet praktikų taikymą Lietuvoje? – Tai tu už smurtą prieš vaikus

Esi prieš Barnevernet praktikų taikymą Lietuvoje? – Tai tu už smurtą prieš vaikus

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Tolerancija. Žmogaus kitoniškumas nėra tapatus jo vertei ir asmeninėms savybėms, už kurias turėtume jį gerbti

Tolerancija. Žmogaus kitoniškumas nėra tapatus jo vertei ir asmeninėms savybėms, už kurias turėtume jį gerbti

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Mokytojams: Mes jus palaikome, bet kur jūs buvote, kai jūsų palaikymo reikėjo kitiems?

Mokytojams: Mes jus palaikome, bet kur jūs buvote, kai jūsų palaikymo reikėjo kitiems?

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Korupcijos tvaikas virš universitetų nesisklaido, virš valstybės taip pat

Korupcijos tvaikas virš universitetų nesisklaido, virš valstybės taip pat

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Ar vaikai vertina savo tėvus kaip smurtautojus? – Ne! Tai kodėl tą daro valstybė?

Ar vaikai vertina savo tėvus kaip smurtautojus? – Ne! Tai kodėl tą daro valstybė?

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Kova su korupcija – korupcionierių reikalas

Kova su korupcija – korupcionierių reikalas

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Dėl ko D.Šakalienei norisi verkti

Dėl ko D.Šakalienei norisi verkti

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Mindaugas Puidokas: „Mūsų valstybė sunkiai serga“

Mindaugas Puidokas: „Mūsų valstybė sunkiai serga“

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Gabrielius Landsbergis ragina premjerą ir Seimo narius išgirsti sekmadienio protesto reikalavimus ir ieškoti kompromiso

Gabrielius Landsbergis ragina premjerą ir Seimo narius išgirsti sekmadienio protesto reikalavimus ir ieškoti kompromiso

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Parlamentarai M. Puidokas ir N. Puteikis reikalauja pripažinti neteisėtu Seimo balsavimą dėl JT Migracijos pakto

Parlamentarai M. Puidokas ir N. Puteikis reikalauja pripažinti neteisėtu Seimo balsavimą dėl JT Migracijos pakto

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika: Gyvoji Lietuva ateina

Algimantas Rusteika: Gyvoji Lietuva ateina

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Mindaugas Puidokas. Kodėl D. Šakalienės rėmėjai taip prieštarauja esminėms pataisoms vaiko teisių apsaugos srityje?

Mindaugas Puidokas. Kodėl D. Šakalienės rėmėjai taip prieštarauja esminėms pataisoms vaiko teisių apsaugos srityje?

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Parazitai, virusai ir Apokalipsės ratas [3]

Parazitai, virusai ir Apokalipsės ratas [3]

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    2050-ieji. Lietuvos Respublikos Seimas. Švenčiami tolerancijos ir pakantumo metai

2050-ieji. Lietuvos Respublikos Seimas. Švenčiami tolerancijos ir pakantumo metai

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Saulius Skvernelis konservatoriams: „Gal ir reikėtų toje įstaigoje kai kam pabūti, dėl to, ką jūs padarėte“

Saulius Skvernelis konservatoriams: „Gal ir reikėtų toje įstaigoje kai kam pabūti, dėl to, ką jūs padarėte“

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Saulius Skvernelis apie konservatorių organizuojamą valstybės perversmą

Saulius Skvernelis apie konservatorių organizuojamą valstybės perversmą

atsiliepimų 6 Skaityti visą įrašą
    Prezidentas Rolandas Paksas: „Iš mūsų jau pavogta valstybė, ir Tauta nebeįtakoja valdžios priimamų sprendimų“

Prezidentas Rolandas Paksas: „Iš mūsų jau pavogta valstybė, ir Tauta nebeįtakoja valdžios priimamų sprendimų“

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    V. Troščenka. Nuo darbo nebūsi bagotas – tapsi kuprotas

V. Troščenka. Nuo darbo nebūsi bagotas – tapsi kuprotas

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Arvydas Juozaitis. Privalėsime atsisakyti Seime palaimintos migracijos sutarties

Arvydas Juozaitis. Privalėsime atsisakyti Seime palaimintos migracijos sutarties

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Vaiko teisių apsaugos įstatymo pataisos, parengtos SADM ministerijos

Vaiko teisių apsaugos įstatymo pataisos, parengtos SADM ministerijos

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Statistikos departamentas nerado duomenų apie žudomus vaikus, kuriuos jo vardu skelbia Lietuvos influenceriai

Statistikos departamentas nerado duomenų apie žudomus vaikus, kuriuos jo vardu skelbia Lietuvos influenceriai

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Povilas Gylys: „D. Grybauskaitė prieš S. Jakeliūną“ – „iš kur vaikinui tiek drąsos?“

Povilas Gylys: „D. Grybauskaitė prieš S. Jakeliūną“ – „iš kur vaikinui tiek drąsos?“

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Vaikai negali būti įkaitais, kai specialistams trūksta žinių

Vaikai negali būti įkaitais, kai specialistams trūksta žinių

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika: Sistema eina į kontrpuolimą

Algimantas Rusteika: Sistema eina į kontrpuolimą

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Andrius Kubilius: „Vilties nuojauta „Anti-tiap-liap sukilimui“

Andrius Kubilius: „Vilties nuojauta „Anti-tiap-liap sukilimui“

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą

Atsiliepimai

Lietuvos televizijų ir radijų (bet kokių) ĮPRASTINĖ PROGRAMA 6:00 -...

gražių paveiksliukų galerija: liaudiesmenas.livejournal.com...

Jeigu naikinate Lietuvą, keiskite ir jos simboliu. Ponai iš Briuselio kopūstų krašto....

Visoje ES tik lenkų ir vengrų valdžios yra normalios, o likusių valstybių - iškrypėlės. Nekreikim...

Vėl pavydžiu lenkams ir vengrams. Juos valdo sava valdžia......

idiotai - žydų užsakymas tai...

An

Eikit dibti po 40val.per savaite,o ne po20val.visi komunistinės senės,arba pričiože tinginiai....

RM

Pagirtina. Jei jau turi gyvūną, tai privalai juo tinkamai rūpintis....

Dar ne viskas prarasta. Dar yra protingu, doru, besirupinanciu salies ir gyventoju islikimu, zmoniu. Pagarba...

daugybė durnių, daunų, debilų, vištgaidžių laukia kitų seimo rinkimų, galės išeiti į plačias gatves balsuoti...

visi gojai kovoję prieš vaikų atėmimą ir už mokytojų algas bus žydų sunaikinti...

Puikus straipsnis, brandaus visumą suprantančio žmogaus mintys....

As

Gerumas, dar ypac pries Kaledas, labai grazu, bet kas skurstantiems senoliams sriubos ipils po Kaledu?...

Pagaliau Kiguolis prabilo apie tai, apie ką visi kiti iki šiol tylėjo. Kai valstybėje grobiami...

    Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

atsiliepimų 7 Skaityti visą įrašą
    Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

atsiliepimų 11 Skaityti visą įrašą
    Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

atsiliepimų 28 Skaityti visą įrašą
    Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

atsiliepimų 20 Skaityti visą įrašą
    Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Ar krikščionims normalu užsiimti seksu su robotu?

Ar krikščionims normalu užsiimti seksu su robotu?

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Lidžita Kolosauskaitė. Leiskite bent jau… mylėti(s)!

Lidžita Kolosauskaitė. Leiskite bent jau… mylėti(s)!

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Neištikimą sutuoktinį galima atpažinti pagal išvaizdą

Neištikimą sutuoktinį galima atpažinti pagal išvaizdą

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, tikiuosi, jog patiks: *Šeima prieš "Vaikų teisių" įstatymą - arba - įstatymas prieš šeimą* - nuoroda: https://infa.lt/26876/seima-pries-vaiku-teisiu-istatyma-arba-istatymas-pries-seima/