infa.lt

„Fake news“ Lietuvoje arba kodėl jie bijo Prezidento Rolando Pakso?!

„Fake news“ Lietuvoje arba kodėl jie bijo Prezidento Rolando Pakso?!

balandžio 10
19:00 2018
Rolandas Paksas

Europos Parlamento narys, Prezidentas Rolandas PAKSAS: „Noriu pabrėžti, kad dalyvausiu visuose rinkimuose, kur tiktai man, pagal mano statusą, bus leista dalyvauti. Ir tai nėra joks derybų objektas, tarkim, dėl mano dalyvavimo Lietuvos Prezidento ar Europos Parlamento rinkimuose, be abejo, aš dalyvausiu ten, kur yra svarbiau, t. y. Prezidento rinkimuose!..“.

Juozas IVANAUSKAS

Kaip žinia, po balandžio 7 dieną Telšiuose surengto „tvarkiečių“ tarybos posėdžio, naujienų agentūra BNS informavo, jog opozicinė partija „Tvarka ir teisingumas“ svarsto nekelti savo kandidato per Prezidento rinkimus (galutinis sprendimas nebuvo priimtas). Numatoma, jog buvęs partijos lyderis Rolandas Paksas bus įrašytas pirmuoju numeriu kandidatų į Europos Parlamentą sąraše. Tuo tarpu portalas delfi.lt, likdamas ištikimas geriausioms nepriklausomos konservatorių žiniasklaidos fake news tradicijoms, nė nepaklausęs paties europarlamentaro Rolando Pakso nuomonės šiuo klausimu, lyg akmenį nuo širdies numesdamas, tuoj pat informavo visuomenę, konstatuojančia publikacijos antrašte skambiu pavadinimu – Rolandas Paksas prezidento rinkimuose nedalyvaus: vėl kandidatuos į Europos Parlamentą“ (Delfi).

Kad tai yra, švelniai tariant, kažkoks nesusipratimas aiškiai pareiškė ir pats R. Paksas, užkirsdamas kelią bet kokioms interpretacijoms šiuo klausimu: „Manau, jog tai yra aiški politinė klaida tų žmonių, kurie dabar stovi prie partijos vairo. Viena gausiausių Lietuvoje parlamentinė partija „Tvarka ir teisingumas“, turinti savo atstovų savivaldos lygmenyje, Seime, jai atstovaujama Europos Parlamente, turėtų kelti ir, aš neabejoju, kels savo kandidatą į Respublikos Prezidentus. Sprendimas, manyčiau, buvo priimtas skubotai ir gerai neapsvarsčius. Seime dabar skinasi kelią Konstitucijos pataisos. Turint mintyje didžiulį tarptautinį spaudimą, kad Lietuva neįgyvendina Strasbūro teismo sprendimo mano atžvilgiu, esu įsitikinęs: artimiausiu metu pataisos bus priimtos ir aš dalyvausiu Prezidento rinkimuose. Visa kita yra interpretacijos. Net jei man ir nebūtų leista dalyvauti, save gerbianti partija negali nekelti savo kandidato į Prezidentus“, – išskirtiniame interviu akcentavo Europos Parlamento narys, Prezidentas Rolandas PAKSAS.

♦◊♦◊

Sunku ir suskaičiuoti, kiek kartų per tuos 14 metų po šalyje dirbtinai sukelto prezidentinio skandalo, pasibaigusio valstybės perversmu, viešai pareiškėte, jo esate pasiryžęs dalyvauti Lietuvos Prezidento rinkimuose, kai tik turėsite tokią galimybę, t. y. kai bus pagaliau įveiktas buvusio Konstitucijos Teismo pirmininko Egidijaus Kūrio išrastų „konstitucijos dvasių“ barjeras, kuriuo iki šiol sėkmingai naudojasi jūsų politiniai oponentai, konservatoriai – liberalai, dalyvavę gėdingame apkaltos farse. Lygiai taip pat ne kartą esate pasisakęs už tai, kol jūs pats negalite siekti šalies vadovo posto, partija „Tvarka ir teisingumas“ privalo kelti savo kandidatą Lietuvos Prezidento rinkimuose. Tad niekam lyg ir neturėtų kilti nė menkiausių abejonių dėl jūsų pozicijos šiuo klausimu?

Dėl tikslingumo „tvarkiečiams“ kelti savo kandidatą Lietuvos Prezidento rinkimuose jokių abejonių man apskritai niekad anksčiau nekilo, o ir dabar nekyla. Tai yra neginčytina aksioma, kaip 1 + 1= 2. Norinti išlikti politinė jėga turi kelti savo kandidatus į bet kokius Lietuvoje vyksiančius rinkimus, savivaldybių, Seimo, Europos Parlamento, Prezidento. Jokio kitokio sprendimo čia būti negali!..

Reklama


Na, o kalbant apie mane, asmeniškai, tai aš noriu nuvilti visus tuos komentatorius bei interpretuotojus, kurie kalba apie tariamus R. Pakso vengimus dalyvauti Prezidento rinkimuose, negrįžimus į didžiąją politiką Lietuvoje, pasislėpimus Briuselyje ir panašiai. Esu įsitikinęs, jog Lietuvai patiriant didžiulį politinį spaudimą iš tarptautinių institucijų – dėl Europos Žmogaus Teisių Teismo ir dėl Jungtinių Tautų Žmogaus teisių komiteto sprendimų nevykdymo, Lietuvos Konstitucija tikrai bus pakeista ir aš galėsiu dalyvauti Prezidento rinkimuose.

Noriu pabrėžti, kad dalyvausiu visuose rinkimuose, kur tiktai man, pagal mano statusą, bus leista dalyvauti. Ir tai nėra joks derybų objektas, tarkim, dėl mano dalyvavimo Lietuvos Prezidento ar Europos Parlamento rinkimuose, be abejo, aš dalyvausiu ten, kur yra svarbiau, t. y. Prezidento rinkimuose!..

Tad galima tik apgailestauti, kuomet kai kurie alternatyvios žurnalistikos „asai“, pasigavę delfi žiniasklaidos fake news, skuba daryti „genialias“ išvadas, kurios tuoj pat paskelbiamos „Laisvame laikraštyje“: „R. Paksas, dešimt metų vaidinęs auką, kad jam neleidžia dalyvauti rinkimuose, atsisakė šios minties, vos atsirado tokia galimybė“ – kas tai, dar viena LL redaktoriaus A. Drižiaus „klaida“ ar tiesiog ciniškas šmeižtas?!..

Aš manau, tokiais atvejais nieko kito nebelieka, o tik pacituoti prancūzų patarlę: kai nežinai kas vyksta, ieškok moters!…

Galiu dar kartą aiškiai pasakyti: esu tikras, Konstitucija bus pakeista, tad kitąmet aš dalyvausiu Prezidento rinkimuose. Šia kryptimi jau yra dirbama Seime. Siekiant išvengti niekam nereikalingų tarptautinių sankcijų Lietuvai, Konstitucija turės būti pakeista ir teisingumas bus pagaliau atstatytas, prabėgus 14 metų po vadinamojo Paksogeito.

Nepriklausomų teisininkų nuomone, vien dėl to, kad R. Paksas galėtų dalyvauti Respublikos Prezidento rinkimuose, Lietuvos Konstitucijos keisti visai nereikia, bet kažkodėl pasirenkamas Konstitucijos „dvasių“ aiškintojų ir interpretatorių scenarijus, faktiškai imituojant EŽTT sprendimo vykdymą?..

Mes galime stebėtis ar piktintis, tačiau šiuo atveju, deja, tenka žaisti tokiomis aplinkybėmis, kokios realiai yra Lietuvoje. Kaip žinote, vykstant politiniam žaidimui numatomos ir taisyklės. Aš gi neatmetu galimybės, ateis toks laikas, kai tame pačiame Seime bus kvestionuota ne tik prezidentinės apkaltos idėja, bet ir pati Prezidento apkalta, pasibaigusi valstybės perversmu. Viskas bus nuodugniai ištirta, bus įvardyti atsakingi asmenys, sukėlę šalyje sąmyšį, suirutę, suskaldę visuomenę, įstūmę Lietuvą į gilią politinę krizę. Akivaizdu, jog tai yra baudžiamas dalykas.

Aš jau nekalbu apie tai, kad 2004 metais buvo padaryta Konstitucinio Teismo „klaida“, kurią turėtų ištaisyti pats Konstitucinis Teismas be politikų įsikišimo ir nelaikytų įkaitais visos valstybės, Seimo ir dabartinių politikų.

Juk faktiškai niekieno nerinkti devyni Konstitucinio Teismo teisėjai, neperžiūrėdami savo klaidingo sprendimo, laiko įkaitais visą valstybę. Kita vertus, jeigu mūsų valstybę atstovaujantys politikai pasiduoda ir nori būti savo klaidos atkakliai nepripažįstančio Konstitucinio Teismo įkaitais, tai jie ir seka KT išaiškinimu neva reikia keisti Konstituciją. Valio, tebus keičiama Konstitucija, o mes kantriai lauksime, kol tai pagaliau bus padaryta!..

Vis tiktai, pats paprasčiausias sprendimas būtų – grįžti į tą išeities poziciją, ką konstatavo tiek Jungtinių Tautų Žmogaus teisių komitetas, tiek ir Strasbūro Teismas, kad buvo padaryta Konstitucinio Teismo klaidinga išvada dėl mano neadekvačiai suvaržytos teisės dalyvauti rinkimuose, kurią būtina pakeisti, t. y. ištaisyti tyčia ar netyčia įsivėlusią konstitucinę klaidą.

Dažnai tenka girdėti kalbas, kad Jungtinių Tautų Žmogaus teisių komiteto sprendimas – atkurti visas R. Pakso teises, turėtas iki 2004 m. balandžio 6 dieną įvykdytos apkaltos Seime, tėra tik REKOMENDACINIO pobūdžio. Ką manote apie tai?..

Reklama


Tokia nuomonė, mano giliu įsitikinimu, tėra „konstitucinių dvasių“ tęsinys. Juk visoms teisinėms, demokratiškoms pasaulio valstybėms JT Žmogaus teisių komiteto sprendimai yra privalomi, tačiau Lietuvos „konstitucionalistai“ išaiškino, esą tai tik rekomendacinio pobūdžio, kadangi jiems tai yra naudinga. Visos ES valstybės, gavusios tokį Strasbūro Teismo (jau nekalbant apie JT Žmogaus teisių komiteto išvadas), ieško, kurioje vietoje buvo padaryta klaida, kad būtų galima lengviausiai ją ištaisyti. Tik Lietuvoje viskas daroma atvirkščiai, nes Konstitucinis Teismas taip išaiškino ir pasakė: dusinkitės Seime ir keiskite Konstituciją. Akivaizdu, jog politinis isteblišmentas nuolankiai tam pritaria ir laikosi tokio scenarijaus, kur didžioji dauguma politikų Seime turi balsuoti faktiškai už savo konkurentą, be abejo, tai nėra logiška. Ir tik todėl visa valstybė yra paversta „konstitucionalistų“ įkaitu. Bet apie tai mes jau ne kartą esame kalbėję, tad nieko naujo neturiu ką bepridurti.

Manau, kad tiems, kurie kalba apie rekomendacinio pobūdžio JT Žmogaus teisių komiteto sprendimus, aš pasiūlyčiau kreiptis į Vilniaus Universiteto Teisės fakultetą ir pabandyti gauti įvado į specialybę įskaitą. Aš jau nekalbu apie pirmo kurso įskaitą, o tik apie įvadą į specialybę. Tada gal būtų jiems paprasčiau kalbėti apie JT išvadų rekomendacinį arba privalomąjį pobūdį.

Bet kuriuo atveju, galima būtų pateikti tarptautinės teisės dokumentą, jog JT Žmogaus teisių komiteto sprendimas yra PRIVALOMOJO, o ne rekomendacinio pobūdžio.

Regis, valdžioje esantys „valstiečiai“, nuolat jaučiantys opozicijoje esančių konservatorių kritiką bei kolosalų politinį spaudimą – „mes ateinam“, pagaliau atsitokėjo ir nusprendė, kad Rolandui Paksui palankus Strasbūro Teismo sprendimas turi būti vykdomas, o jau tada tegul rinkėjai nusprendžia, kas kitąmet bus išrinktas Lietuvos Prezidentu?..

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis viešai yra pasakęs, kad panašius klausimus, bet kokiu atveju, turėtų spręsti rinkėjai. Tik piliečiai gali nuspręsti, kas vertas pasitikėjimo ir yra tinkamas būti išrinktas Lietuvos Prezidentu, o kas ne. Tai labai normali, suprantama pozicija, belieka tiktai ją įgyvendinti ir tiek, priėmus Seime Rimo Andrikio teiktas Konstitucijos pataisas.

Tikėkimės, „konstitucinės dvasios“ šį kartą nesutrukdys įgyvendinti EŽTT sprendimą dėl R. Pakso dalyvavimo rinkimuose Lietuvoje. Dėkoju už pokalbį.

1 Atsiliepimas

  1. Arhikles Salvador    -  2018-04-19, 17:51

    Visa NATO/ES Lietuva yra FAKE valstybe

Rašyti Atsiliepimą

Portalą nuo spamo saugo Akismet. Plačiau, kaip apdorojami komentarų duomenys.

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Ar palaikote dvigubą pilietybę?

Ar sutinkate su tuo, kad lietuviai gali turėti dvigubą pilietybę?

Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
    Kas tikrasis sąmonės šeimininkas?

Kas tikrasis sąmonės šeimininkas?

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Viktoras Orbanas padėkojo Putinui už pagalbą įveikiant ES sankcijų pasekmes

Viktoras Orbanas padėkojo Putinui už pagalbą įveikiant ES sankcijų pasekmes

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Liberalė ir konservatoriai paskelbė streiką ir atsisakė dirbti su P. Gražuliu. Ar atsisakė atlyginimo – nepranešama

Liberalė ir konservatoriai paskelbė streiką ir atsisakė dirbti su P. Gražuliu. Ar atsisakė atlyginimo – nepranešama

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Lidžita Kolosauskaitė. 2066: Gyvenimo ekspertai

Lidžita Kolosauskaitė. 2066: Gyvenimo ekspertai

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Viešas laiškas Vilniaus merui R. Šimašiui dėl įslaptintos informacijos apie Jokūbo ligoninės komplekso savybių pakeitimą

Viešas laiškas Vilniaus merui R. Šimašiui dėl įslaptintos informacijos apie Jokūbo ligoninės komplekso savybių pakeitimą

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Rolandas Paksas. Pasigailėti negalima plakti – kur ES valdantieji padės kablelį?

Rolandas Paksas. Pasigailėti negalima plakti – kur ES valdantieji padės kablelį?

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Seimo narė Aušra Maldeikienė ragina peržiūrėti Lietuvos poziciją į komunistų valdomą Kiniją

Seimo narė Aušra Maldeikienė ragina peržiūrėti Lietuvos poziciją į komunistų valdomą Kiniją

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Naglis Puteikis: „Jei nebus leista kandidatuoti R. Paksui, Prezidento rinkimai bus nesąžiningi“

Naglis Puteikis: „Jei nebus leista kandidatuoti R. Paksui, Prezidento rinkimai bus nesąžiningi“

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika. Humoras, mokėjimas juoktis, yra laisvės, inteligencijos ir proto ženklas

Algimantas Rusteika. Humoras, mokėjimas juoktis, yra laisvės, inteligencijos ir proto ženklas

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Socialdemokratai atvira politine korupcija įvardijo valdančiųjų valstiečių susitarimus

Socialdemokratai atvira politine korupcija įvardijo valdančiųjų valstiečių susitarimus

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Lidžita Kolosauskaitė. Švietimo spindesys ir skurdas

Lidžita Kolosauskaitė. Švietimo spindesys ir skurdas

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Žymiausi infantilūs politikai: Maldeikienė ar Žemaitaitis ?

Žymiausi infantilūs politikai: Maldeikienė ar Žemaitaitis ?

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Konservatorius kreipėsi dėl priemonių, kad apsaugotų Lietuvą nuo nesaugios Astravo AE elektros

Konservatorius kreipėsi dėl priemonių, kad apsaugotų Lietuvą nuo nesaugios Astravo AE elektros

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Rolandas Paksas: „Kviečiu į Tautos referendumą dėl lito sugrąžinimo“

Rolandas Paksas: „Kviečiu į Tautos referendumą dėl lito sugrąžinimo“

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    „Ar bus apkalta Ramūnui Karbauskiui?“, – klausia Andrius Kubilius

„Ar bus apkalta Ramūnui Karbauskiui?“, – klausia Andrius Kubilius

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Konsrvatoriai siūlo mažinti antstolių nuskaitymus, kad žmogus galėtų oriai gyventi 6 eur aukščiau skurdo ribos

Konsrvatoriai siūlo mažinti antstolių nuskaitymus, kad žmogus galėtų oriai gyventi 6 eur aukščiau skurdo ribos

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Konservatoriui parūpo ligoniai: ,,Ar užteks valios įteisinti medicinines kanapes Lietuvoje?“

Konservatoriui parūpo ligoniai: ,,Ar užteks valios įteisinti medicinines kanapes Lietuvoje?“

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Nereikia to, kas žudo

Nereikia to, kas žudo

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Aušra Maldeikienė: „Švietimas turi tarnauti bendrajam gėriui, o ne elito kaprizams“

Aušra Maldeikienė: „Švietimas turi tarnauti bendrajam gėriui, o ne elito kaprizams“

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Gabrielius Landsbergis siūlo visiems kartu konstruktyviai dirbti vardan tvarios Lietuvos ateities

Gabrielius Landsbergis siūlo visiems kartu konstruktyviai dirbti vardan tvarios Lietuvos ateities

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Konservatorius: „Kodėl Andriukaičiui taip rūpi užkurti Astravo branduolinę krosnį?“

Konservatorius: „Kodėl Andriukaičiui taip rūpi užkurti Astravo branduolinę krosnį?“

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Kad užglaistytų imigrantų saugumo problemas, valdžia dėmesį nukreipia pagal radikalios kairės klišes į „kylantį nacizmą“

Kad užglaistytų imigrantų saugumo problemas, valdžia dėmesį nukreipia pagal radikalios kairės klišes į „kylantį nacizmą“

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Sandra Bernotaitė. Tikrovės grožis Lietuvoje

Sandra Bernotaitė. Tikrovės grožis Lietuvoje

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Rolandas Paksas: „Esu prieš 2,5 procento karo kirviams!“

Rolandas Paksas: „Esu prieš 2,5 procento karo kirviams!“

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Jei S. Skvernelis taptų Prezidentu, Lietuva pasuktų Vengrijos keliu

Jei S. Skvernelis taptų Prezidentu, Lietuva pasuktų Vengrijos keliu

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Visi vampyrai bijo šviesos

Visi vampyrai bijo šviesos

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Konservatorė: Pasaulio prekybos tinkle pardavinėjami marškinėliai su TSRS simbolika žeidžia mūsų jausmus

Konservatorė: Pasaulio prekybos tinkle pardavinėjami marškinėliai su TSRS simbolika žeidžia mūsų jausmus

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą

Atsiliepimai

rob

Pasišlykštėjau konservatoriais. Išverstaskūriai. Matai Žalieji skaldo Lietuvą, o tai kodėl Konservatoriai atsisakė dalyvauti, o Socialdemokratai...

Čia nėra ką net lyginti. Visiškas žaliai raudonų pralaimėjimas. Na kas tas Karbauskis ar širenienė?...

Oi brežniaviniu naftalinu kvepia mūsų patriarchas.....

Ar jis pats girdi , ką kalba ?...

Nesuprantu senelio kalbos. Ne atpažystamas elgesys. Primena užspiesto žvėries inkštima. Kur dingo Lansbergis ?...

Pas Juknevičienę kultūros lygis... kaip iš tvarto....

LITAS,TAI MUSU VALSTYBES SIMBOLIS,TAI TIK PATI UZ LITA.....

Babajai sėkmingai „ėda” europą iš vidaus. Greit ateis ir pas mus....

Įdomu kur buvo A.Kubilius kai buvo numatyta statyti AE Baltarusijoje prie pat Vilniaus? Dabargalima pasakyti...

nu

o pas mus vistu su chemija neaugina? kai pradesite dometis pamatysite kad visur maiste...

Apie psichiatrų nusikaltimus: skelbiam.info/520140_psichiatru-nusikaltimai-ka-daryti-ju.html...

ISIS kultūra ir daugiau nieko. O Merkel tik davatkėlė keleklūpsčiayjanti C I A...

d

filme patys matėt kaip prapjauta lašiša atverčiama ir jos mėsa iš karto sutrūkinėja kaip kokia...

O kodėl nerašoma apie kiaulių auginimą kur ir mėšlą savo ėda, o kur grūdai purskiami...

    Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

atsiliepimų 8 Skaityti visą įrašą
    Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Ar krikščionims normalu užsiimti seksu su robotu?

Ar krikščionims normalu užsiimti seksu su robotu?

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Lidžita Kolosauskaitė. Leiskite bent jau… mylėti(s)!

Lidžita Kolosauskaitė. Leiskite bent jau… mylėti(s)!

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Neištikimą sutuoktinį galima atpažinti pagal išvaizdą

Neištikimą sutuoktinį galima atpažinti pagal išvaizdą

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Parengtas projektas dėl lauko darželių Lietuvoje įteisinimo

Parengtas projektas dėl lauko darželių Lietuvoje įteisinimo

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Pirmokė turėjo keliauti pas direktorių, nes kreipėsi į tos pačios klasės vaiką žodžiu, priskirtinu kitai lyčiai

Pirmokė turėjo keliauti pas direktorių, nes kreipėsi į tos pačios klasės vaiką žodžiu, priskirtinu kitai lyčiai

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Mokyklas ir darželius pasieks plakatai, padėsiantys atpažinti smurto prieš vaiką požymius ir skatinsiantys imtis veiksmų

Mokyklas ir darželius pasieks plakatai, padėsiantys atpažinti smurto prieš vaiką požymius ir skatinsiantys imtis veiksmų

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Tėčiai vaikus prižiūrės priverstinai – teks augintis krūtis?

Tėčiai vaikus prižiūrės priverstinai – teks augintis krūtis?

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Aš numiriau prieš beveik devynerius metus ir supratau, jog yra tai, kas nemiršta

Aš numiriau prieš beveik devynerius metus ir supratau, jog yra tai, kas nemiršta

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Valstybės globon paimtas vaikas gali augti ir kitame Europos krašte? Vaikų globos rinka diktuoja savas sąlygas

Valstybės globon paimtas vaikas gali augti ir kitame Europos krašte? Vaikų globos rinka diktuoja savas sąlygas

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Daily Mail: Britanijos policija įspėja tėvus dėl Rusijoje vykstančio „žaidimo“ nusinešusio virš šimto paauglių gyvybių

Daily Mail: Britanijos policija įspėja tėvus dėl Rusijoje vykstančio „žaidimo“ nusinešusio virš šimto paauglių gyvybių

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, tikiuosi, jog patiks: *"Fake news" Lietuvoje arba kodėl jie bijo Prezidento Rolando Pakso?!* - nuoroda: http://infa.lt/21776/fake-news-lietuvoje-arba-kodel-jie-bijo-prezidento-rolando-pakso/