infa.lt

„Fake news“ Lietuvoje arba kodėl jie bijo Prezidento Rolando Pakso?!

„Fake news“ Lietuvoje arba kodėl jie bijo Prezidento Rolando Pakso?!

balandžio 10
19:00 2018
Rolandas Paksas

Europos Parlamento narys, Prezidentas Rolandas PAKSAS: „Noriu pabrėžti, kad dalyvausiu visuose rinkimuose, kur tiktai man, pagal mano statusą, bus leista dalyvauti. Ir tai nėra joks derybų objektas, tarkim, dėl mano dalyvavimo Lietuvos Prezidento ar Europos Parlamento rinkimuose, be abejo, aš dalyvausiu ten, kur yra svarbiau, t. y. Prezidento rinkimuose!..“.

Juozas IVANAUSKAS

Kaip žinia, po balandžio 7 dieną Telšiuose surengto „tvarkiečių“ tarybos posėdžio, naujienų agentūra BNS informavo, jog opozicinė partija „Tvarka ir teisingumas“ svarsto nekelti savo kandidato per Prezidento rinkimus (galutinis sprendimas nebuvo priimtas). Numatoma, jog buvęs partijos lyderis Rolandas Paksas bus įrašytas pirmuoju numeriu kandidatų į Europos Parlamentą sąraše. Tuo tarpu portalas delfi.lt, likdamas ištikimas geriausioms nepriklausomos konservatorių žiniasklaidos fake news tradicijoms, nė nepaklausęs paties europarlamentaro Rolando Pakso nuomonės šiuo klausimu, lyg akmenį nuo širdies numesdamas, tuoj pat informavo visuomenę, konstatuojančia publikacijos antrašte skambiu pavadinimu – Rolandas Paksas prezidento rinkimuose nedalyvaus: vėl kandidatuos į Europos Parlamentą“ (Delfi).

Kad tai yra, švelniai tariant, kažkoks nesusipratimas aiškiai pareiškė ir pats R. Paksas, užkirsdamas kelią bet kokioms interpretacijoms šiuo klausimu: „Manau, jog tai yra aiški politinė klaida tų žmonių, kurie dabar stovi prie partijos vairo. Viena gausiausių Lietuvoje parlamentinė partija „Tvarka ir teisingumas“, turinti savo atstovų savivaldos lygmenyje, Seime, jai atstovaujama Europos Parlamente, turėtų kelti ir, aš neabejoju, kels savo kandidatą į Respublikos Prezidentus. Sprendimas, manyčiau, buvo priimtas skubotai ir gerai neapsvarsčius. Seime dabar skinasi kelią Konstitucijos pataisos. Turint mintyje didžiulį tarptautinį spaudimą, kad Lietuva neįgyvendina Strasbūro teismo sprendimo mano atžvilgiu, esu įsitikinęs: artimiausiu metu pataisos bus priimtos ir aš dalyvausiu Prezidento rinkimuose. Visa kita yra interpretacijos. Net jei man ir nebūtų leista dalyvauti, save gerbianti partija negali nekelti savo kandidato į Prezidentus“, – išskirtiniame interviu akcentavo Europos Parlamento narys, Prezidentas Rolandas PAKSAS.

♦◊♦◊

Sunku ir suskaičiuoti, kiek kartų per tuos 14 metų po šalyje dirbtinai sukelto prezidentinio skandalo, pasibaigusio valstybės perversmu, viešai pareiškėte, jo esate pasiryžęs dalyvauti Lietuvos Prezidento rinkimuose, kai tik turėsite tokią galimybę, t. y. kai bus pagaliau įveiktas buvusio Konstitucijos Teismo pirmininko Egidijaus Kūrio išrastų „konstitucijos dvasių“ barjeras, kuriuo iki šiol sėkmingai naudojasi jūsų politiniai oponentai, konservatoriai – liberalai, dalyvavę gėdingame apkaltos farse. Lygiai taip pat ne kartą esate pasisakęs už tai, kol jūs pats negalite siekti šalies vadovo posto, partija „Tvarka ir teisingumas“ privalo kelti savo kandidatą Lietuvos Prezidento rinkimuose. Tad niekam lyg ir neturėtų kilti nė menkiausių abejonių dėl jūsų pozicijos šiuo klausimu?

Dėl tikslingumo „tvarkiečiams“ kelti savo kandidatą Lietuvos Prezidento rinkimuose jokių abejonių man apskritai niekad anksčiau nekilo, o ir dabar nekyla. Tai yra neginčytina aksioma, kaip 1 + 1= 2. Norinti išlikti politinė jėga turi kelti savo kandidatus į bet kokius Lietuvoje vyksiančius rinkimus, savivaldybių, Seimo, Europos Parlamento, Prezidento. Jokio kitokio sprendimo čia būti negali!..

Reklama


Na, o kalbant apie mane, asmeniškai, tai aš noriu nuvilti visus tuos komentatorius bei interpretuotojus, kurie kalba apie tariamus R. Pakso vengimus dalyvauti Prezidento rinkimuose, negrįžimus į didžiąją politiką Lietuvoje, pasislėpimus Briuselyje ir panašiai. Esu įsitikinęs, jog Lietuvai patiriant didžiulį politinį spaudimą iš tarptautinių institucijų – dėl Europos Žmogaus Teisių Teismo ir dėl Jungtinių Tautų Žmogaus teisių komiteto sprendimų nevykdymo, Lietuvos Konstitucija tikrai bus pakeista ir aš galėsiu dalyvauti Prezidento rinkimuose.

Noriu pabrėžti, kad dalyvausiu visuose rinkimuose, kur tiktai man, pagal mano statusą, bus leista dalyvauti. Ir tai nėra joks derybų objektas, tarkim, dėl mano dalyvavimo Lietuvos Prezidento ar Europos Parlamento rinkimuose, be abejo, aš dalyvausiu ten, kur yra svarbiau, t. y. Prezidento rinkimuose!..

Tad galima tik apgailestauti, kuomet kai kurie alternatyvios žurnalistikos „asai“, pasigavę delfi žiniasklaidos fake news, skuba daryti „genialias“ išvadas, kurios tuoj pat paskelbiamos „Laisvame laikraštyje“: „R. Paksas, dešimt metų vaidinęs auką, kad jam neleidžia dalyvauti rinkimuose, atsisakė šios minties, vos atsirado tokia galimybė“ – kas tai, dar viena LL redaktoriaus A. Drižiaus „klaida“ ar tiesiog ciniškas šmeižtas?!..

Aš manau, tokiais atvejais nieko kito nebelieka, o tik pacituoti prancūzų patarlę: kai nežinai kas vyksta, ieškok moters!…

Galiu dar kartą aiškiai pasakyti: esu tikras, Konstitucija bus pakeista, tad kitąmet aš dalyvausiu Prezidento rinkimuose. Šia kryptimi jau yra dirbama Seime. Siekiant išvengti niekam nereikalingų tarptautinių sankcijų Lietuvai, Konstitucija turės būti pakeista ir teisingumas bus pagaliau atstatytas, prabėgus 14 metų po vadinamojo Paksogeito.

Nepriklausomų teisininkų nuomone, vien dėl to, kad R. Paksas galėtų dalyvauti Respublikos Prezidento rinkimuose, Lietuvos Konstitucijos keisti visai nereikia, bet kažkodėl pasirenkamas Konstitucijos „dvasių“ aiškintojų ir interpretatorių scenarijus, faktiškai imituojant EŽTT sprendimo vykdymą?..

Mes galime stebėtis ar piktintis, tačiau šiuo atveju, deja, tenka žaisti tokiomis aplinkybėmis, kokios realiai yra Lietuvoje. Kaip žinote, vykstant politiniam žaidimui numatomos ir taisyklės. Aš gi neatmetu galimybės, ateis toks laikas, kai tame pačiame Seime bus kvestionuota ne tik prezidentinės apkaltos idėja, bet ir pati Prezidento apkalta, pasibaigusi valstybės perversmu. Viskas bus nuodugniai ištirta, bus įvardyti atsakingi asmenys, sukėlę šalyje sąmyšį, suirutę, suskaldę visuomenę, įstūmę Lietuvą į gilią politinę krizę. Akivaizdu, jog tai yra baudžiamas dalykas.

Aš jau nekalbu apie tai, kad 2004 metais buvo padaryta Konstitucinio Teismo „klaida“, kurią turėtų ištaisyti pats Konstitucinis Teismas be politikų įsikišimo ir nelaikytų įkaitais visos valstybės, Seimo ir dabartinių politikų.

Juk faktiškai niekieno nerinkti devyni Konstitucinio Teismo teisėjai, neperžiūrėdami savo klaidingo sprendimo, laiko įkaitais visą valstybę. Kita vertus, jeigu mūsų valstybę atstovaujantys politikai pasiduoda ir nori būti savo klaidos atkakliai nepripažįstančio Konstitucinio Teismo įkaitais, tai jie ir seka KT išaiškinimu neva reikia keisti Konstituciją. Valio, tebus keičiama Konstitucija, o mes kantriai lauksime, kol tai pagaliau bus padaryta!..

Vis tiktai, pats paprasčiausias sprendimas būtų – grįžti į tą išeities poziciją, ką konstatavo tiek Jungtinių Tautų Žmogaus teisių komitetas, tiek ir Strasbūro Teismas, kad buvo padaryta Konstitucinio Teismo klaidinga išvada dėl mano neadekvačiai suvaržytos teisės dalyvauti rinkimuose, kurią būtina pakeisti, t. y. ištaisyti tyčia ar netyčia įsivėlusią konstitucinę klaidą.

Dažnai tenka girdėti kalbas, kad Jungtinių Tautų Žmogaus teisių komiteto sprendimas – atkurti visas R. Pakso teises, turėtas iki 2004 m. balandžio 6 dieną įvykdytos apkaltos Seime, tėra tik REKOMENDACINIO pobūdžio. Ką manote apie tai?..

Reklama


Tokia nuomonė, mano giliu įsitikinimu, tėra „konstitucinių dvasių“ tęsinys. Juk visoms teisinėms, demokratiškoms pasaulio valstybėms JT Žmogaus teisių komiteto sprendimai yra privalomi, tačiau Lietuvos „konstitucionalistai“ išaiškino, esą tai tik rekomendacinio pobūdžio, kadangi jiems tai yra naudinga. Visos ES valstybės, gavusios tokį Strasbūro Teismo (jau nekalbant apie JT Žmogaus teisių komiteto išvadas), ieško, kurioje vietoje buvo padaryta klaida, kad būtų galima lengviausiai ją ištaisyti. Tik Lietuvoje viskas daroma atvirkščiai, nes Konstitucinis Teismas taip išaiškino ir pasakė: dusinkitės Seime ir keiskite Konstituciją. Akivaizdu, jog politinis isteblišmentas nuolankiai tam pritaria ir laikosi tokio scenarijaus, kur didžioji dauguma politikų Seime turi balsuoti faktiškai už savo konkurentą, be abejo, tai nėra logiška. Ir tik todėl visa valstybė yra paversta „konstitucionalistų“ įkaitu. Bet apie tai mes jau ne kartą esame kalbėję, tad nieko naujo neturiu ką bepridurti.

Manau, kad tiems, kurie kalba apie rekomendacinio pobūdžio JT Žmogaus teisių komiteto sprendimus, aš pasiūlyčiau kreiptis į Vilniaus Universiteto Teisės fakultetą ir pabandyti gauti įvado į specialybę įskaitą. Aš jau nekalbu apie pirmo kurso įskaitą, o tik apie įvadą į specialybę. Tada gal būtų jiems paprasčiau kalbėti apie JT išvadų rekomendacinį arba privalomąjį pobūdį.

Bet kuriuo atveju, galima būtų pateikti tarptautinės teisės dokumentą, jog JT Žmogaus teisių komiteto sprendimas yra PRIVALOMOJO, o ne rekomendacinio pobūdžio.

Regis, valdžioje esantys „valstiečiai“, nuolat jaučiantys opozicijoje esančių konservatorių kritiką bei kolosalų politinį spaudimą – „mes ateinam“, pagaliau atsitokėjo ir nusprendė, kad Rolandui Paksui palankus Strasbūro Teismo sprendimas turi būti vykdomas, o jau tada tegul rinkėjai nusprendžia, kas kitąmet bus išrinktas Lietuvos Prezidentu?..

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis viešai yra pasakęs, kad panašius klausimus, bet kokiu atveju, turėtų spręsti rinkėjai. Tik piliečiai gali nuspręsti, kas vertas pasitikėjimo ir yra tinkamas būti išrinktas Lietuvos Prezidentu, o kas ne. Tai labai normali, suprantama pozicija, belieka tiktai ją įgyvendinti ir tiek, priėmus Seime Rimo Andrikio teiktas Konstitucijos pataisas.

Tikėkimės, „konstitucinės dvasios“ šį kartą nesutrukdys įgyvendinti EŽTT sprendimą dėl R. Pakso dalyvavimo rinkimuose Lietuvoje. Dėkoju už pokalbį.

1 Atsiliepimas

  1. Arhikles Salvador    -  2018-04-19, 17:51

    Visa NATO/ES Lietuva yra FAKE valstybe

Rašyti Atsiliepimą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Ar pritartumėte tam, kad homoseksualios poros galėtų tuoktis Lietuvoje?

Ar pritartumėte homoseksualų santuokoms Lietuvoje?

Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
    Aušra Stančikienė:  Viešas laiškas Dovilei Šakalienei

Aušra Stančikienė: Viešas laiškas Dovilei Šakalienei

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Budeliai daug uždirbdavo, būdavo atleidžiami nuo atsakomybės galvoti ir… slepiami nuo visuomenės

Budeliai daug uždirbdavo, būdavo atleidžiami nuo atsakomybės galvoti ir… slepiami nuo visuomenės

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    „Ingridos reiškinys – tai yra vilties reiškinys“, – tvirtina Andrius Kubilius

„Ingridos reiškinys – tai yra vilties reiškinys“, – tvirtina Andrius Kubilius

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Lidžita Kolosauskaitė. Dokumentinis filmas „Karas prieš vaikus“ – apie vaikų seksualizaciją ir ko tuo siekiama

Lidžita Kolosauskaitė. Dokumentinis filmas „Karas prieš vaikus“ – apie vaikų seksualizaciją ir ko tuo siekiama

atsiliepimų 6 Skaityti visą įrašą
    Lenkijos prezidentas Andžejus Duda siunčia žinią – neatmestų galimybės uždrausti homoseksualizmo propagandą

Lenkijos prezidentas Andžejus Duda siunčia žinią – neatmestų galimybės uždrausti homoseksualizmo propagandą

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Rolandas Paksas. Kviečiu Tautą pasisakyti referendume

Rolandas Paksas. Kviečiu Tautą pasisakyti referendume

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Šeima prieš „Vaikų teisių“ įstatymą – arba – įstatymas prieš šeimą

Šeima prieš „Vaikų teisių“ įstatymą – arba – įstatymas prieš šeimą

atsiliepimų 7 Skaityti visą įrašą
    Vytautas Radžvilas. Artėjant geopolitinės sistemos audrai

Vytautas Radžvilas. Artėjant geopolitinės sistemos audrai

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Paskutinis civilizacijos mūšis yra dėl prigimties, t.y. mūšis su pačia savimi

Paskutinis civilizacijos mūšis yra dėl prigimties, t.y. mūšis su pačia savimi

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Petras Gražulis kreipėsi į VSD dėl galimos Rusijos įtakos Lietuvos žiniasklaidai šmeižiant JAV prezidentą

Petras Gražulis kreipėsi į VSD dėl galimos Rusijos įtakos Lietuvos žiniasklaidai šmeižiant JAV prezidentą

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Seimo narė R. Baškienė: „Neturi būti grasinama. Ar Dovilė Šakalienė išsklaidys abejones dėl jai metamų kaltinimų?“

Seimo narė R. Baškienė: „Neturi būti grasinama. Ar Dovilė Šakalienė išsklaidys abejones dėl jai metamų kaltinimų?“

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Agimantas Rusteika: Laiko jums liko nebedaug

Agimantas Rusteika: Laiko jums liko nebedaug

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Ministras Linas Kukuraitis ramina tėvus: Esu jūsų pusėje

Ministras Linas Kukuraitis ramina tėvus: Esu jūsų pusėje

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    L. Kasčiūnas išrinktas Seime įkurtos JAV prezidento D. Trampo draugų grupės pirmininku

L. Kasčiūnas išrinktas Seime įkurtos JAV prezidento D. Trampo draugų grupės pirmininku

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Devyniolika  Seimo narių kreipėsi į Generalinį prokurorą dėl grasinimų Dovilei Šakalienei

Devyniolika Seimo narių kreipėsi į Generalinį prokurorą dėl grasinimų Dovilei Šakalienei

atsiliepimų 16 Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika: Apie šūdus, deputatus ir smurtą

Algimantas Rusteika: Apie šūdus, deputatus ir smurtą

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    A. Maldeikienė: Lietuvos prezidentė, Europos ir Azijos lyderiai lenkėsi Kinijos komunistų partijos sekretoriui

A. Maldeikienė: Lietuvos prezidentė, Europos ir Azijos lyderiai lenkėsi Kinijos komunistų partijos sekretoriui

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Seimo narys Rimantas Dagys: „Valstybė privalo pasitikėti savo šeimomis“

Seimo narys Rimantas Dagys: „Valstybė privalo pasitikėti savo šeimomis“

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Dovilė Šakalienė praneša apie „pagalbos sau gidą, seksualinę prievartą patyrusiems vyrams“

Dovilė Šakalienė praneša apie „pagalbos sau gidą, seksualinę prievartą patyrusiems vyrams“

atsiliepimų 10 Skaityti visą įrašą
    Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Rolandas Paksas. V. Landsbergio mirtinas bučinys

Rolandas Paksas. V. Landsbergio mirtinas bučinys

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Lidžita Kolosauskaitė. Parazitinė ekonomika vs naudingumo ekonomika

Lidžita Kolosauskaitė. Parazitinė ekonomika vs naudingumo ekonomika

atsiliepimų 8 Skaityti visą įrašą
    Jurga Lago: Nebalsuosiu už bevaikį prezidentą – tokie šiandien valdo ir ES

Jurga Lago: Nebalsuosiu už bevaikį prezidentą – tokie šiandien valdo ir ES

atsiliepimų 34 Skaityti visą įrašą
    Seimo konservatoriai prašo S. Skvernelio paaiškinti vyriausybės poziciją vienalyčių santuokų įteisinimo klausimu

Seimo konservatoriai prašo S. Skvernelio paaiškinti vyriausybės poziciją vienalyčių santuokų įteisinimo klausimu

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Populizmas: Seimo LVŽS frakcija registruoja Seimo narių skaičių mažinančią pataisą

Populizmas: Seimo LVŽS frakcija registruoja Seimo narių skaičių mažinančią pataisą

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Naglis Puteikis. Būtina apsaugoti piliečius ginančius viešąjį interesą nuo nepagrįsto teisinio persekiojimo

Naglis Puteikis. Būtina apsaugoti piliečius ginančius viešąjį interesą nuo nepagrįsto teisinio persekiojimo

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą

Atsiliepimai

seimunai labai tvarkingai prieme istatyma negi jie neskaite ziuri koncervatoriai tai viningai nubalsavo.Bent simonyte galejo...

Lygiai tiek jūsų pagraudenimai jaudina ir Šakalienę. Robotai širdies neturi ir jūsų vaikų jausmai jiems...

Taip, ponas ministre, įstatyme kaip ir pakenčiamai skamba, bet kas numatyta gresmes nustatymuose? koks...

Ačiū už straipsnį ir nuomonę. Gera buvo skaityti protingas, aiškias mintis....

Arvydai, aš sakyčiau net ne jaunatvišką, o naivu manyti, kad anglai gerai gyvena dėl karalienės....

Labai silpnai,pavirsutinisispletota tema.Nepaminetos galimos fiziologines priezastys kuomet kunui tenka fiziologinis sokas praradus daug gyvybiskai reikalingu...

Jeigu būtų sugrąžintas litas? Argi būtų taip, kaip buvo anksčiau, kol dar buvo litas?.. Negi...

Įdomus filmas......

"Lietuvoje šiuo metu iš tėvų paimti ir įvaikinimo laukia 567 vaikai. Valstybės vaiko teisių apsaugos...

Kokias dar įstatymo „skyles“ pavyko aptikti? Dar vienas skubotumo rezultatas, kuris atsirado...

Buvę ir esami laikini Europos lyčių lygybės instituto (European Institute for Gender Equality, EIGE) instituto...

Pusė pranešimų – nepagrįsti Nuo šių metų liepos 1 d. įsigaliojus Vaiko teisų apsaugos sistemos...

Ačiū visiems už komplimentus ir atsiliepimus :) Skatinate mane rašyti toliau! :)...

KIEK KUOSŲ IR NERIŲ ATSIRADO, KAD KIEKVIENO MĖNESIO SEPTYNIOLIKTĄ DIENĄ PAKLAUSTŲ, KAIP ŠAKALĖS, ŽOPĖS, JAHOVĖS...

    Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

atsiliepimų 6 Skaityti visą įrašą
    Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

atsiliepimų 9 Skaityti visą įrašą
    Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

atsiliepimų 26 Skaityti visą įrašą
    Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

atsiliepimų 20 Skaityti visą įrašą
    Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Ar krikščionims normalu užsiimti seksu su robotu?

Ar krikščionims normalu užsiimti seksu su robotu?

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Lidžita Kolosauskaitė. Leiskite bent jau… mylėti(s)!

Lidžita Kolosauskaitė. Leiskite bent jau… mylėti(s)!

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Neištikimą sutuoktinį galima atpažinti pagal išvaizdą

Neištikimą sutuoktinį galima atpažinti pagal išvaizdą

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Parengtas projektas dėl lauko darželių Lietuvoje įteisinimo

Parengtas projektas dėl lauko darželių Lietuvoje įteisinimo

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, tikiuosi, jog patiks: *"Fake news" Lietuvoje arba kodėl jie bijo Prezidento Rolando Pakso?!* - nuoroda: http://infa.lt/21776/fake-news-lietuvoje-arba-kodel-jie-bijo-prezidento-rolando-pakso/