• Naujienos
  • Parama
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Džiaugiamės, kad Lietuvoje nėra pabėgėlių? – Neilgam – netrukus Seime bus svarstoma pabėgėlių integracijos politika

Džiaugiamės, kad Lietuvoje nėra pabėgėlių? – Neilgam – netrukus Seime bus svarstoma pabėgėlių integracijos politika

05 spalio
13:56 2017

seimas

Spalio 9 d., pirmadienį, 9 val. Konstitucijos salėje (Seimo I r.) vyks Žmogaus teisių komiteto organizuojama konferencija „Pabėgėliai Šiaurės Europos ir Baltijos šalyse: pabėgėlių integracija savivaldybėse“, kurioje bus aptarta pabėgėlių integracijos savivaldybėse geroji patirtis ir pristatyti naujausi prieglobsčio ir pabėgėlių integracijos politikos srities pakeitimai Šiaurės ir Baltijos šalyse.

Konferencijoje sveikinimo žodį tars Seimo narys, Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Valerijus Simulikas. Pranešimus apie viešojo ir privataus sektorių bendradarbiavimą užtikrinant prieglobsčio prašytojų priėmimo sąlygas, apie pabėgėlių integracijos politiką nacionaliniu ir vietos lygmeniu skaitys Lietuvos ir užsienio šalių kviestiniai svečiai iš Norvegijos, Švedijos ir Latvijos. Pranešėjai dalysis šalių patirtimi ir pristatys perspektyvas. Renginyje taip pat bus pristatytas prieglobstį gavusių užsieniečių integracijos politikos įgyvendinimo vertinimas ir integracijos procesų stebėsena, vyks diskusija.

Renginys organizuojamas bendradarbiaujant su Šiaurės ministrų tarybos biuru Lietuvoje, Migracijos departamentu prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos, Lietuvos socialinių tyrimų centru ir nevyriausybine organizacija „Diversity Development group“.

Konferencijos partneriai – Vidaus reikalų ministerija, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Lietuvos mokslo taryba, Lietuvos savivaldybių asociacija, Jungtinių Tautų vyriausiojo pabėgėlių komisaro biuras (UNHCR) Šiaurės Europai, Lietuvos Raudonasis Kryžius, Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“.

 

Konferencija bus tiesiogiai transliuojama internetu ir televizijos programa „Seimas – tiesiogiai“.

Programa.

Infa.lt
Paremkite infa.lt  
žiūrėjo 180

Žymos

1 Atsiliepimas

  1. dešinysisultraradikalas    -  2017-10-07, 20:53

    aš iki paskutinės sekundės tikėjausi,kad Lietuvos politikai visgi eis Lenkijos,Vengrijos keliu,deja…Mūsų politprostitutės pasistengs,kad juodasnukiai gyvuliai būtų kuo arčiau mūsų,kad jie kvėpuotų mums į nugaras,kad jų būtų kuo daugiau,kad jie kenktų mums,rengtų teraktus…svarbu briuseliui į subinę sulysti,savigarbos nė už kapeiką!!!šlykštu gyventi tokioje valstybėje,valdomoje tokių simulikų ar panašių bekiaušių išskiedų [nuo žodžio išskysti].

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Paremti infa.lt per PayPal

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Ar, jūsų nuomone, Prezidentas turėtų įsikišti į situaciją valstybėje?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...