infa.lt

Seimas sutrumpino prekybos alkoholiu laiką, uždraudė jo reklamą ir pardavimą jaunuoliams iki 20 metų amžiaus

Seimas sutrumpino prekybos alkoholiu laiką, uždraudė jo reklamą ir pardavimą jaunuoliams iki 20 metų amžiaus

birželio 01
20:59 2017

Gabrielius Landsbergis

Seimas ketvirtadienį priėmė istorinį sprendimą, galutinai apsisprendęs dėl Alkoholio kontrolės įstatymo pataisų, apribodamas alkoholio pardavimo trukmę, jaunimo iki 20 metų amžiaus teisę pirkti ir vartoti alkoholinius gėrimus, ir uždraudė alkoholio reklamą.

Valstiečių frakcija nesulaukė palaikymo siūlymui, sekant kuriuo, renginių metu, kuriuose būtų leidžiama vartoti alkoholį, jį vartojantieji turėtų būti atskiroje patalpoje, „kaip garde“ […], vieno Seimo nario išsireiškimu, taip pat atsiėmė siūlymą drausti alkoholio butelius neštis permatomame pakete.

Dėl amžiaus cenzo Seime buvo ginčijamasi iki pat galo, o pabaigai įstatymų leidėjas K. Glaveckas pareiškė, jog jo vis tiek nebus laikomasi, – tuo viešai pademonstruodamas Seimo priimamų įstatymų vertę ir tai, ką apie juos mano patys Seimo nariai.

Matant kas vyko ir girdint tai, kas buvo kalbama galima sakyti, jog visa opozicija ir net kai kurie socialdemokratai (LVŽS koalicijos partneriai) siekė, kad Lietuvos jaunimas galėtų pradėti gerti kuo anksčiau. Arba bent jau, gink Dieve ne vėliau, nei iki tol, aiškindami, kad kitaip pažeidžiamos jaunimo apsisprendimo teisė.

Netrūko ir incidentų, – Sauliui Skverneliui suteikus žodį, jam trukdė kalbėti iš kito mikrofono kalbantis Seimo narys (R. Žemaitaitis), po ko premjeras netekęs kantrybės sušuko – „užčiaupkite tą burną„, į ką neužilgo sureagavo Aušrinė Armonaitė, pareiškusi, jog negalima taip elgtis su sau lygiais. https://www.youtube.com/watch?v=0s95yj7-xqE

Naglis Puteikis savo ruožtu priminė, jog alkoholio reklama galėjo būti uždrausta jau 2012 metais, nes TS-LKD (konservatorių) partijos taryba priėmė sprendimą, kurio, deja, nesilaikė 6 partijos nariai, beje, apsiėję be jokių sankcijų. Tuojau pat sekė Gabrieliaus Landsbergio atsakymas, kurį galite pamatyti čia: https://www.youtube.com/watch?v=169DgS0SRLw

Nors svarstymo metu prieš alkoholio vartojimo, amžiaus bei reklamos apribojimus pasisakė pakankamai daug opozicijos atstovų, tačiau balsuojant dėl galutinio varianto už jį balsavo 101 parlamentaras, prieš buvo 10, ir 10 susilaikė.

Vėliau 10 Seimo narių pasirašė kreipimąsi į prezidentę, prašydami vetuoti priimtas pataisas, ribojančias alkoholio įsigijimą nuo 20 metų, kaip neatitinkančias realijų ir perteklinės, rodančios nepasitikėjimą jaunimu.

Greičiausiai tai ir buvo tie 10, kurie balsavo prieš.

Beje, ir pozicija ir opozicija pažadėjo, jog tai dar ne pabaiga, o opozicija dar ir užtikrino, jog surinks pakankamai jaunimo (negavusio laiku gerti) balsų ir gavusi daugumą atkeis viską atgal.

Pabaigai pasisakė Dainius Kepenis, buvęs „Sveikuolių Sąjungos“ prezidentas, kurio kalbos vaizdo įrašą galite pamatyti žemiau.

Atsiliepimų 9

 1. Algirdas Minkauskas    -  2017-06-02, 00:34

  Lai uždraudžia žemės drebėjimą… juk tikrai geras dalykas. Uždraudei ir nebedrebės. Būdamas 15 metų nutariau paragaut alkoholio ir labai lengvai gavau. Iki to laiko kol oficialiai galėjau įsigyti alkoholio aš ir taip jo gaudavau kada panorėjęs, be jokių bėdų. Alkoholį gert nustojau sulaukęs 36 metų. Kodėl pradėjau vartoti svaigalus? Kodėl neatsisakiau jų anksčiau? NEBUVO SUMAUTO PAVYZDŽIO. Niekas nesugebėjo įtikinamai paaiškinti, tačiau VISI !!! TIK DRAUDĖ. Aš smalsus. Net labai. Jeigu draudžia reiškia verta bandyti. Kaip bandyti? Pasislėpus. Nes jeigu suseks-klius. Taip ir nesužinojau kodėl, po velnių, draudė. NES NEPAAIŠKINO, pypt, pypt, pyyyyppppttt. O dabar pirmokėlio klausimas visiems atsisakantiems galvoti tėveliams: kodėl nepaaiškinot? Tėveliai iškalbingai tyli. Aš atsakysiu. Nepaaiškino todėl, kad jų seifuose saugiai užrakinti guli ar stovi stikliniai buteliai su prarūgusio vandens skysčiu ir jie tikrai bus atidaryti ir vartojami. Saikingai. Ir aš nuo penkiolikos metelių vartojau nelegaliai, o nuo 18 iki 36 jau legaliai. Saikingai. Kas man paaiškino apie alkoholio žalą, kas mane paskatino atsisakyti alkoholio, kas man bent pasakė: „nustok avigalvi“? Niekas. Dauguma kvietė „sudalyvauti“. Saikingai. Aš pats susirankiojau dar nepragerto sveiko proto trupinius ir pradėjau gilintis kodėl, kam ir panašiai. Lai atsiliepia tie kuriems bet kokie alkoholio vartojimo ribojimai padėjo nustoti svaigintis, ne sumažinti išgeriamo alkoholio kiekį, bet visiškai jo atsisakyti. Lai atsiliepia. Tik ar daug tokių bus? Ar iš viso bus bent vienas? Taigi drauskit žemės drebėjimus, griaustinį uždrauskit, lietų, viesulus… . O kai kurie dalykai privalomi. Mokymasis mokyklose, pavyzdžiui. Žavu. Štai ir priviso galvūzų, draudimų korifėjų. PSD privalomas. Ir visi sveiki. Tarnyba kariuomenėje. O rusai kaip puolė taip ir tebepuola. Į sveikatą! Saikingai.

 2. Pro    -  2017-06-02, 15:40

  Galima pasidžiaugt tokiu Seimo sprendimu, tačiau matant visuomenės reakciją darosi pakankamai aišku, kad didžioji jos dalis nesidžiaugia, mat tai kerta per jos interesus, o gal net pažeidžia jų interesą laisvai gerti. Tokia visuomenė mažai galvoja apie savo vaikų ar bendrai jaunimo teisę gyventi blaiviai, jai daugiau rūpi kaip patenkinti savo pačios troškulį jį pateikiant kaip legalų ir visiškai padorų kitų visuomenės narių akyse. Ir kai Seimas dabar nuplėšė tą padorumo skraistę – visi labai pasipiktino, nes pasirodė jog karalius (visuomenė) nuogas. Todėl ir džiaugiasi mažai kas tuo draudimu, sprendžiant pagal pasidalijimų skaičių.

 3. Algirdas Minkauskas    -  2017-06-03, 02:13

  Niekas nieko ir niekada negali uždrausti. Nes niekas neturi tokios teisės. Kitas dalykas, kad jokie draudimai dar niekada ir niekur neveikė. Ir neveiks.

 4. egis    -  2017-06-03, 08:42

  Tai kad jau uždraudė. Ir ačiū valstiečiams, kad uždraudė. Pilnai palaikau. Ir draudimai puikiai veikia. Bent jau dalis tikrai. Ir teisė uždrausti įstatymų leidėjams yra suteikta rinkėjų. Keista, kai save suaugusiais laikantys žmonės neigia akivaizdžius dalykus.

 5. Algirdas Minkauskas    -  2017-06-03, 12:48

  Po keleto metų pažiūrėkit ką tie draudimai duos. Šiaip jau, labai tikėtina, kad kiti balvonai tuos draudimus panaikins, kam beje, jie taip pat neturės jokios teisės.
  „Ir teisė uždrausti įstatymų leidėjams yra suteikta rinkėjų.“ Jūs rinkėjas? Greičiausiai tikrai toks esate. Ar jūs pats turite teisę kam nors ką nors uždrausti? Nemanau. Tai jeigu jūs pats tokios teisės neturite, kaip galite tokią teisę suteikti kažkam kurios neturite pats? Ponuli mielas, kam čia reikia suaugti?

 6. egis    -  2017-06-03, 16:54

  Užsiimate sofistika, bandydamas pateikti reiškinius taip, kaip norite, kad jus suprastų, o ne taip, kokie jie yra iš tiesų. Žinoma aš turiu teisę uždrausti – uždrausti savo vaikams, sau pačiam – gal esate girdėjęs apie saviauklą ir vaikų auklėjimą? – Jei ne, tada pasidomėkite jos principais. Ten kartais naudojamasi draudimais. Ir štai, šią teisę aš perduodu kaip rinkėjas savo išrinktiesiems. Kai tokių kaip aš susirenka daug, išauga ir valdančiųjų teisė kažką leisti ar drausti. Demokratinių (daugumos) principų neaiškinsiu, tikiuosi susigaudysite pats. Geros dienos.

 7. Algirdas Minkauskas    -  2017-06-04, 02:33

  Sofistika neužsiimu, aš logiką mėgstu. Turite teisę kažką drausti sau ar vaikams? Neginčiju. Tačiau neturite teisės kažką drausti visiems kitiems, taigi ir tokios teisės niekam perduoti negalite nes jos neturite ir nesvarbu kiek tokių kaip jūs susirinks, jie taip pat neturi tokios teisės kažką drausti. Daugumos principas yra prievarta ir jokia laisve čia net nekvepia. Visos santvarkos išskyrus anarchiją yra prievartinės bei paremtos baime. O anarchija, jeigu giliau pasigilinti, net nėra santvarka.

 8. egis    -  2017-06-04, 08:32

  O kas čia apie laisvę kalba? Kalba eina apie demokratiją (siūlyčiau pasitikslint sąvokas), kur daugumos valia mažumai principas plačiai taikomas pasaulyje. Sakot neturiu teisės draust? Niekas, nieko ir niekada? Pasidomėkite valdžios realizavimo principu, nes man tokiu lygmeniu ginčytis jau net nepatogu.Kažkaip tikiu, jog žmonės, pradedantys diskutuoti apie teises, žino bent jau pagrindus to, iš ko jos kyla bei kuo remiasi. Šis principas irgi plačiai (ir sėkmingai) taikomas jau ne vieną tūkstantį metų. Nežiūrint į tai, kad kai kurie subjektai bando neigti jo egzistavimą. Geros dienos.

 9. Algirdas Minkauskas    -  2017-06-04, 14:00

  Kalba eina apie logiką. Jeigu pats neturite obuolio ar galite kam nors duoti obuolį? O teisės yra tik dvi-teisė į save ir teisė į savigyną. Jokių kitų teisių tiesiog nėra. Taip vadinama demokratija yra nelogiška savaime ir prieštaraujanti sveikam protui nes paremta baime ir prievarta. Savarankiškai mąstantis žmogus niekada nesutiks būti kieno nors valdomas tiesiog todėl, kad toks žmogus valdo pats save ir jokiu būdu nevaldo ir neketina valdyti kitų.

Rašyti Atsiliepimą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Jei norėtumėte paremti…

Mieli skaitytojai, jei manote, kad medžiaga, teikiama „infa.lt“ buvo jums nors truputį naudinga, – jūs galite prisidėti ir paremti jos rengimą SMS ar kitu Jums patogiu būdu

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

    Lidžita Kolosauskaitė. Kokio dydžio bus tavo pensija?

Lidžita Kolosauskaitė. Kokio dydžio bus tavo pensija?

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Prezidentas Rolandas Paksas: „Visuomenės judėjimo „Šaukiu aš Tautą“ vizija be praktinių veiksmų yra nulis“

Prezidentas Rolandas Paksas: „Visuomenės judėjimo „Šaukiu aš Tautą“ vizija be praktinių veiksmų yra nulis“

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Kuriamas žemės ūkio rizikos fondas faktiškai rems tik stambiuosius ūkininkus

Kuriamas žemės ūkio rizikos fondas faktiškai rems tik stambiuosius ūkininkus

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Naglis Puteikis tvirtina, jog „premjero stumiama reforma įžūliai išduoda rinkėjus“, ir grasina trauktis iš frakcijos, jei ji bus priimta

Naglis Puteikis tvirtina, jog „premjero stumiama reforma įžūliai išduoda rinkėjus“, ir grasina trauktis iš frakcijos, jei ji bus priimta

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    A. Juozaitis. Delfi skelbiama sąmokslo teorija dėl mano galimo dalyvavimo LR Prezidento rinkimuose viešo svarstymo, esą sumanyto valstiečių

A. Juozaitis. Delfi skelbiama sąmokslo teorija dėl mano galimo dalyvavimo LR Prezidento rinkimuose viešo svarstymo, esą sumanyto valstiečių

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika. Kumečių šalis

Algimantas Rusteika. Kumečių šalis

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Gabrielius Landsbergis: „Susidaro įspūdis, kad premjeras siekdamas asmeninio intereso, nori paversti Kauną Vilniaus šiukšlynu“

Gabrielius Landsbergis: „Susidaro įspūdis, kad premjeras siekdamas asmeninio intereso, nori paversti Kauną Vilniaus šiukšlynu“

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Laimėjusio chamo visuomenė kurioje viskas vulgarizuojama (5)

Laimėjusio chamo visuomenė kurioje viskas vulgarizuojama (5)

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Rolandas Paksas. Vėl okupuoti

Rolandas Paksas. Vėl okupuoti

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Ramūnas Karbauskis LVŽS frakcijos ir partijos vardu apgailestauja dėl Seimo Pirmininko pasisakymo

Ramūnas Karbauskis LVŽS frakcijos ir partijos vardu apgailestauja dėl Seimo Pirmininko pasisakymo

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Andrius Kubilius. Tomo Dapkaus melas – kas po juo slypi?

Andrius Kubilius. Tomo Dapkaus melas – kas po juo slypi?

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Arvydas Juozaitis: „Lietuva yra čia“

Arvydas Juozaitis: „Lietuva yra čia“

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Ministras Linas Kukuraitis teigia, jog Lietuva remia siūlymą, kad tėvai dalintųsi pusiau laiką, skirtą vaiko priežiūrai

Ministras Linas Kukuraitis teigia, jog Lietuva remia siūlymą, kad tėvai dalintųsi pusiau laiką, skirtą vaiko priežiūrai

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Naglis Puteikis prašo atstatydinti Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (LRTK) pirmininką Edmundą Vaitekūną

Naglis Puteikis prašo atstatydinti Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (LRTK) pirmininką Edmundą Vaitekūną

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Laimėjusio chamo visuomenė kurioje viskas vulgarizuojama (4)

Laimėjusio chamo visuomenė kurioje viskas vulgarizuojama (4)

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Kas sunkiausia Kelyje į tikslą ir kaip su tuo tvarkytis

Kas sunkiausia Kelyje į tikslą ir kaip su tuo tvarkytis

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Europarlamentarai paragino Porošenko stoti gėjų parado Kijeve priešakyje

Europarlamentarai paragino Porošenko stoti gėjų parado Kijeve priešakyje

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Laimėjusio chamo visuomenė kurioje viskas vulgarizuojama (3)

Laimėjusio chamo visuomenė kurioje viskas vulgarizuojama (3)

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Šaltasis karas už taiką visame pasaulyje

Šaltasis karas už taiką visame pasaulyje

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Rolandas Paksas. Ko tikrai neišdrįs pasakyti Dalia Grybauskaitė savo metiniame pranešime?

Rolandas Paksas. Ko tikrai neišdrįs pasakyti Dalia Grybauskaitė savo metiniame pranešime?

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    „Apsivalymas“: Seimui patvirtinus NSGK tyrimo išvadas, politinės korupcijos milijardinės aferos jokių teisinių pasekmių neturės?!

„Apsivalymas“: Seimui patvirtinus NSGK tyrimo išvadas, politinės korupcijos milijardinės aferos jokių teisinių pasekmių neturės?!

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika. Kritikuoji valdžią? Esi prorusiškas.

Algimantas Rusteika. Kritikuoji valdžią? Esi prorusiškas.

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Laimėjusio chamo visuomenė, kurioje viskas vulgarizuojama (2)

Laimėjusio chamo visuomenė, kurioje viskas vulgarizuojama (2)

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Liberalas apie pensijų reformą: ko tikisi žmonės ir ko iš tiesų siekia Vyriausybė

Liberalas apie pensijų reformą: ko tikisi žmonės ir ko iš tiesų siekia Vyriausybė

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Laimėjusio chamo visuomenė, kurioje viskas vulgarizuojama. (1)

Laimėjusio chamo visuomenė, kurioje viskas vulgarizuojama. (1)

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika. Dabar arba niekada

Algimantas Rusteika. Dabar arba niekada

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Lidžita Kolosauskaitė. Informacijos (ne)laisvėje

Lidžita Kolosauskaitė. Informacijos (ne)laisvėje

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą

Atsiliepimai

Na tikra tiesa, reikia visa pasaulį, kiekvieną žmogų priimti tokį, koks jis yra, nes pakeisti...

O mane kankina toks keistas pojūtis kojose. Nei kutena, nei skruzdelytės begioja, bet būna atrodo...

Intelektualus, blaiviai mąstantis Prezidentas būtų... Bet jį greitai vagys ir politikai, alkūnėmis besistumdantys suėstų. Ir...

Čia nuotraukoje V.J.Leninas,rodantis kelią į šviesų rytojų? Kodėl jis dar ne Grūto parke?...

Esmė ta, kad lietuviai apsipirkinėjimą laiko kaip laisvalaikio leidimo būdą, tai, kad ir kokias kainas...

Gabrieliau, joks tu ne konservatorius. Pasitrauk pats, nes bus blogiau......

O juk tikrai galėtumėte kandidatuoti. Tada ateitų balsuoti tie, kurie purtosi nuo dabartinių kandidatų ir...

Idijote kas ši straipsnį parašė. Tai sėdėk namuose ir išjungti visi prietaisai,gal kas seka...

Buvo laida per radiją , dalyvavo su sanarių ligomis dirbantis profesorius. Uždaviau klausimą apie išbrinkinto...

Gerb. Arvydai! Būsimas Prezidente, lenkiu galva pries Tave ir Tavo mintis!!...

Sveiki. Kas privercia zmogu elgtis nezmoniskai, elgtis ne pagal prigimti, juk...

Įdomu kaip nemeluojantis Kubilius buvo priimtas į konservatorių partiją? Juk būti amžinai apsimelavusiam - būtina...

Biblijos pranašystėse bei Apreiškimo knygoje nemažai rašoma apie žvėries ženklą. Be abejo,...

kodėl taip meluojama? ar jus tikrai įsitikinusi jog visi, išskyrus partinias sistemas su jų disciplina...

    Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Ar krikščionims normalu užsiimti seksu su robotu?

Ar krikščionims normalu užsiimti seksu su robotu?

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Lidžita Kolosauskaitė. Leiskite bent jau… mylėti(s)!

Lidžita Kolosauskaitė. Leiskite bent jau… mylėti(s)!

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Neištikimą sutuoktinį galima atpažinti pagal išvaizdą

Neištikimą sutuoktinį galima atpažinti pagal išvaizdą

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Parengtas projektas dėl lauko darželių Lietuvoje įteisinimo

Parengtas projektas dėl lauko darželių Lietuvoje įteisinimo

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Pirmokė turėjo keliauti pas direktorių, nes kreipėsi į tos pačios klasės vaiką žodžiu, priskirtinu kitai lyčiai

Pirmokė turėjo keliauti pas direktorių, nes kreipėsi į tos pačios klasės vaiką žodžiu, priskirtinu kitai lyčiai

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Mokyklas ir darželius pasieks plakatai, padėsiantys atpažinti smurto prieš vaiką požymius ir skatinsiantys imtis veiksmų

Mokyklas ir darželius pasieks plakatai, padėsiantys atpažinti smurto prieš vaiką požymius ir skatinsiantys imtis veiksmų

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Tėčiai vaikus prižiūrės priverstinai – teks augintis krūtis?

Tėčiai vaikus prižiūrės priverstinai – teks augintis krūtis?

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Aš numiriau prieš beveik devynerius metus ir supratau, jog yra tai, kas nemiršta

Aš numiriau prieš beveik devynerius metus ir supratau, jog yra tai, kas nemiršta

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Valstybės globon paimtas vaikas gali augti ir kitame Europos krašte? Vaikų globos rinka diktuoja savas sąlygas

Valstybės globon paimtas vaikas gali augti ir kitame Europos krašte? Vaikų globos rinka diktuoja savas sąlygas

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Daily Mail: Britanijos policija įspėja tėvus dėl Rusijoje vykstančio „žaidimo“ nusinešusio virš šimto paauglių gyvybių

Daily Mail: Britanijos policija įspėja tėvus dėl Rusijoje vykstančio „žaidimo“ nusinešusio virš šimto paauglių gyvybių

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Švelni kurianti jėga – moteriškumas

Švelni kurianti jėga – moteriškumas

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Santykių traumos terapija – skausmo pašalinimas

Santykių traumos terapija – skausmo pašalinimas

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Informacija tėveliams ir pedagogams dėl internete pasirodžiusių faktų apie vaikų savęs žalojimą ir savižudybes skatinančius „žaidimus“

Informacija tėveliams ir pedagogams dėl internete pasirodžiusių faktų apie vaikų savęs žalojimą ir savižudybes skatinančius „žaidimus“

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Rusijos valdžia rimtai ėmėsi „mirties grupes“ socialiniuose tinkluose kuruojančių asmenų

Rusijos valdžia rimtai ėmėsi „mirties grupes“ socialiniuose tinkluose kuruojančių asmenų

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Rusijoje sulaikytas vienas iš „mirties grupių“ socialiniame tinkle „VKontakte“ administratorių

Rusijoje sulaikytas vienas iš „mirties grupių“ socialiniame tinkle „VKontakte“ administratorių

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, tikiuosi, jog patiks: *Seimas sutrumpino prekybos alkoholiu laiką, uždraudė jo reklamą ir pardavimą jaunuoliams iki 20 metų amžiaus* - nuoroda: http://infa.lt/15755/seimas-sutrumpino-prekybos-alkoholiu-laika-uzdraude-jo-reklama-ir-pardavima-jaunuoliams-iki-20-metu-amziaus/