infa

Kodėl nėra Edvardo Snoudeno medicinos srityje?

Kodėl nėra Edvardo Snoudeno medicinos srityje?

gegužės 08
01:302017

Jon Rappoport

JAV spauda žino, jog mirtis dėl medicininių priežasčių užima trečią vietą, eilėje tarp pagrindinių mirties priežasčių Amerikoje. Bet medicinos elito tarpe, veiksmų dėl to atžvilgiu „informacijos amžiuje“, nesikeičia niekas, rašo straipsnio autorius Jon Rappoport.

Ištįsus metus, nurodydavau, jog medicinos aparatas yra geriausiai apsaugota struktūra JAV ir visame pasaulyje.

Šiek tiek argumentų minėtam teiginiui: mes neturėjome, simboliškai kalbant, Edvardo Snoudeno (Edward Snowden) medicinos srityje. Iš tiesų, kai jūs apsilankote „WikiLeaks“ ar kitame informacijos resurse, kur nuolat yra viešinama nutekinta medžiaga, jums teks gerokai paplušėti, kad surastumėte ką nors apčiuopiamo apie vidaus darbus tų, ką aš vadinu medicinos karteliu.

Ir kai aš sakau vidaus darbus, aš turiu omenyje atmintines, elektroninius laiškus ir kitus dokumentus, kurie neišvengiamai atskleidžia:

* Kaip medicinos tyrimai įprastai yra iškreipiami ir padirbinėjami siekiant iš anksto nustatytų išvadų, kurios prieštarauja faktams;

* Kaip virusų medžiotojai atsainiai teigia, jog atrado ligą sukeliantį „virusą“, nors jie nesilaikė nustatytų tyrimų procedūrų ir paprasčiausiai išsigalvojo neparemtas ir savanaudiškas prielaidas;

* Kaip mokslininkai ignoruoja įrodymus, jog „nauja liga“ iš tiesų yra ta pati sena liga, figūravusi scenoje dešimtmečius ar netgi ilgiau, – naujų ligų kūrimas neša papildomą pelną;

* Kaip medicininiai vaistai, darantys gilų toksišką poveikį pacientams ir neteikiantys jokių matomų rezultatų;

* Kuomet vyriausybės sveikatos apsaugos pareigūnai rezga suokalbį su farmacijos kompanijomis, kad įvestų vaistus į rinką, nepaisant fakto, jog yra visos priežastys manyti, kad vaistai yra beverčiai ir kenksmingi;

* Kaip visuomenės sveikatos agentūros, tyrėjai ir farmacijos kompanijos nuslepia informaciją apie plačiai paplitusią žalą, sukeliamą skiepų;

* Kaip netikros epidemijos yra paskleidžiamos tam, kad įtikintų visuomenę, jog ji turi laikytis numatyto skiepų tvarkaraščio.

Tai yra tik keletas iš daugelio egzistuojančių problemų, ir mes tikimės, jog savas žmogus iš farmacijos kompanijos paviešins slepiamą informaciją, ją demaskuodamas. Tikimės pamatyti šiuos probleminius klausimus (nusikaltimus) atskleistus daug kartų ir išsamiai, nepaneigiamuose dokumentų išrašuose.

Tai ką CDC informatorius, William Thompson, atskleidė 2014 metais (peržiūrėkite filmą Vaxxed), pagrindinai yra susiję su vienu tyrimu, kuris melagingai reabilitavo vieną vakciną (MMR), paneigdamas jos vaidmenį sukeliant vaikų autizmą (vaikų autizmas). Ir tai tik ledkalnio viršūnė.

Ne vienerių metų eigoje, aš stebėjau medicinos kartelio veiklą iš daugelio pusių. Viešojoje erdvėje yra stebėtinai daug viešai prieinamos medžiagos. Taip pat aš apklausiau medicininius „disidentus“, – daktarus, kurie paliko bendraminčius ir yra pasirengę kalbėtis. Ir remdamasis paprasta logika aš atradau gilius neatitikimus melaginguose medicininiuose argumentuose, ir tie neatitikimai vedė į dar didesnius trūkumus ir gilesnius melus.

Aš galėčiau lengvai organizuoti savaitės trukmės kursus sąžiningiems ir nepriklausomiems medicinos reporteriams apie tai, ką atradau ir kaip tą radau. Sujungiant taškus dažnai prireikia išankstinių žinių apie pagrindinius klaidingus įsitikinimus, medicinos aprėmintame „žinojime“.

Dar niekada neteko sutikti demaskuotojo iš medicinos srities, kuris būtų turėjęs priėjimą prie gausybės demaskuojančios informacijos ir būtų pasirengęs tai paviešinti pasauliui.

Supraskite: Aš nekalbu apie praktikuojančius medikus, kurie nori kalbėti apie medicinos melą. Aš kalbu apie žmones, kurie slypi giliai, farmacijos / vyriausybinės agentūros / mokslo įstaigos, širdy. Ir yra pasirengę žengti į viešumą su dokumentais, kurie apverstų valstybės aparatą aukštyn kojomis, kaip pareigos dalyką jų įvairioms priesaikoms.

Šis, saviškių demaskuotojų nebuvimas, tai kalbėjimas su siena, kuri buvo pastatyta aplink medicinos kartelį. Mes ne tik kalbame apie demaskuotojų baimę prabilti viešai. Mes kalbame apie kai ką daugiau. Pavyzdžiui, visuomeninės žiniasklaidos atsisakymas atskleisti giluminius, netikėtus atradimus, kurie grasina sugriauti visą dabartinės medicinos sukurtą sandarą.

Galimas demaskuotojas sustoja ir gerai pagalvoja prieš susidurdamas su visu tuo. Jis rizikuoja viskuo, ir čia – mirtina tyla iš spaudos pusės. Jokio „Snoudeno nušvietimo spaudoje“. Tai būtų vieningas spaudos puolimas prieš šį asmenį, kaltinimai tuo, jog dokumentai yra suklastoti arba negalutiniai, o jis pats yra psichiškai nestabilus. Kaltinimai, kad jis užkerta kelią žmonėms aklai tikėti sistema, kuri kasdien gelbėja gyvybes. Ir taip toliau.

Bet tai dar ne pabaiga. Siena juosianti medicinos kartelį, pagal kilmę – tai Rokfelerių siena. Šiuolaikinė medicina yra Rokfelerio gaminys, kurio šuolis buvo 20 amžiaus pradžioje su garsiąja Flexner ataskaita. Remiantis ataskaita, medicinos sistemos, kurios buvo atsidavusios ligų atradimams ir jų gydymui pamažu buvo verčiamos į mašiną, kuri reguliariai žudo 225 000 amerikiečių per metus – ir tai yra konservatyvus paskaičiavimas.

Rokfelerių įtaka nėra mažas dalykas.

Planas, kurio esmė – įtraukti kiekvieną planetos žmogų po šiuolaikinės diagnostikos ir gydymo skėčiu yra negailestingas. Tai yra neatskiriama darbotvarkės dalis – susilpninti, klaidinti, valdyti ir sunaikinti populiaciją. Tai nėra neapgalvotas mano pareiškimas.

Ankstesniuose tyrimuose aš parodžiau, jog medicinos kartelio žaidėjai tikrai žino žalingą savo vaistų poveikį, bet vis tiek, ištisus dešimtmečius jie stovėjo šalia ir nieko su tuo nedarė. Pelno motyvas yra vienas dalykas; bet tai, mažų mažiausiai abejingumas žmonių kančioms ir mirtims. Galite tai vadinti pavojumi dėl nerūpestingumo, nužudymu dėl neatsakingumo, bet tai yra eufemizmai, maskuojantys užpuolimą su mirtinu ginklu (vaistais) ir nužudymą.

Galima sakyti, jog priežastis, dėl ko medicinos demaskuotojai nepasirodo ir neatskleidžia pagrindinių duomenų, – tai yra baimė dėl savo gyvybių; bet gi yra kitų profesijų demaskuotojų, kurie žengia pirmyn.

Tarkime, Edvardas Snoudenas, svarstydamas planą gauti NSA duomenis ir juos nutekinti, suvokė aiškiai, kad nutekinimas neturės jokios įtakos, kad jo pareiškimai bus nutraukti žiniasklaidos priemonių, jog nei vienas vyraujančios spaudos reporteris nepriims šios medžiagos ir jos nepaskelbs.

Tarkime, nebūtų buvę Glenn Greenwald kuri atvyko Snoudenui į pagalbą? Tarkime NSA būtų turėjusi tokį galingą propagandinį ginklą, jog visuomenė būtų visiškai įtikinta, kad Agentūra buvo angelas su sparnais, kuri gelbėjo nesuskaičiuojamą skaičių gyvybių savo veiklos dėka? Tarkime, visuomenė būtų tikėjusi kiekvienu NSA šnipinėjimo aktu, kurį būtų galima sulyginti su tuo kaip daktarai ekstremalių atvejų patalpoje bandytų surinkti auką iš gabaliukų po auto avarijos.

Snoudenas būtų sustojęs ir susimąstęs. Jis būtų rimtai svarstęs apie tai, ar jo nutekinta informacija gali turėti kokį nors poveikį ir ar jam verta to imtis.

Leiskite man duoti jums pavyzdį. Ištįsus metus (ne vienerius), rašiau straipsnius apie mediciniškai įtakotas mirtis Amerikoje. Vienas iš pagrindinių tyrimų, kuriuos cituodavau, yra neabejotinai paplitęs ir žinomas visuomenėje. Jis buvo paskelbtas 2000 metų liepos 26 dieną Amerikos medicinos asociacijos žurnale. Autorius buvo daktarė Barbara Starfield, gerbiama visuomenės sveikatos ekspertė, iš Johns Hopkins visuomenės sveikatos mokyklos. Starfield priėjo išvados, kad JAV medicinos sistema žudo 225 000 amerikiečių per metus.

Tai būtų iki 2,25 milijonų mirčių per dešimtmetį.

Skirtingai nuo trumpo visuomeninės spaudos sujudimo, kuris sekė po daktarės Starfield publikacijos 2000-aisiais, – spauda nutylėjo apie tai. Mano straipsniai, kurie buvo išspausdinti mano puslapyje ir kituose nepriklausomose internetiniuose puslapiuose, visuomenės dėmesio nesusilaukė. Nulis.

Nesiskundžiu. Aš paprasčiausiai nurodau visuomenės cenzūros laipsnį. Medicinos kartelis turi didžiulę įtaką.

Medicinos Edvardas Snoudenas, stebėdamas žiniasklaidos kraštovaizdį, turėtų rimtą pagrindą sustoti ir apmąstyti savo pasirinkimą. Kodėl jis turėtų rizikuoti savo reputacija, darbu, atlyginimu, ateitimi, gyvenimu, jeigu kartelis, kurį jis viešina, yra tiek gerai apsaugotas, jog niekas neišdrįs ateiti jam į pagalbą.

Tai yra viena priežastis kodėl rašau straipsnius apie besiplečiančią jėgą ir nepriklausomos žiniasklaidos įtaką. Diena galbūt išauš, ir greitai, kai medicinos Edvardas Snoudenas suvoks, jog jam nereikia ieškoti „New York Times“ redaktoriaus tam, kad pažvelgtų į jo atrastą informacijos lobį ir nuspręstų tai išspausdinti. Vietoje to, jis gali perduoti šią informaciją bet kuriai, vienai iš šimto veikiančių nepriklausomų žiniasklaidų ir laimėti aukso puodą.

Arba jis tiesiog gali paskleisti visą informaciją internetiniame puslapyje, kurį pats sukūrė, užtikrintai žinant, jog tokie patys nepriklausomi žiniasklaidos šaltiniai pasiims šią informaciją, ją išanalizuos ir paleis nesustabdomą puolimą prieš medicinos kartelį.

Ne vienos dienos darbas. Mėnesio, metų, keleto metų.

Operacija Negailestinga Medicina.

Tuomet, aklasis taškas dengiantis medicinos nusikaltimus atsitrauks ir išnyks.

Visuomenė daugiau nebesijaus vieniša ieškodama šių atskleidimų; visuomenė nesijaus lyg ji būtų liudininkė niekinančio puolimo prieš nuostabų Mesiją, atvykusį išgelbėti planetą.

Galiausiai, visuomenė sugebės atskirti skubios/krizinės medicinos atstovus, kuomet kompetentingi ir atsargūs medikai (ne skysti ir neišmanėliai) galintys gelbėti žmonių, gulinčių gatvėse po avarijos, gyvybes, tų, kuriuos reikia surinkti į visumą – visuomenė sugebės juos atskirti nuo ilgalaikės apgaulingos medicinos, kuomet žmonėms yra priklijuojamos klaidingos diagnozės ir tuomet jie yra žudomi nuodingais vaistais, sukuriančiais visą rinkinį naujų simptomų, kurie vėliau yra nusikalstamai diagnozuojami kaip naujos medicininės būsenos, vedančios į dar labiau nuodingų vaistų išrašymą… tiesiai į kapus.

Visuomenė supras, jog pavojingos operacijos yra nebūtinos, kaip nebūtinos ir nuodingos vakcinos, brukamos jiems ir jų mylimiems žmonėms.

Visuomenė supras. Ir sukils.

Tai ne svajonė, – jeigu nepriklausoma žiniasklaida plėsis toliau, ir jei jos atstovai suvoks gilaus medicinos nusikaltimų demaskavimo reikšmę, kas yra ne mažiau svarbu, nei karinės industrijos komplekso paviešinimai, arba nacionalinių valstybių šnipinėjimo sistemų, ar korporacijų tarša, arba didelio lygio piniginių manipuliacijų paviešinimai.

Tikrieji medicinos demaskuotojai žengs pirmyn ir atskleis Šventovės paslaptis.

Aš jus užtikrinu, jeigu būsime budrūs, tuomet mes esame svarbesni ir veiksmingesni nei yra „jie“.

Nauja diena išaušo.

Saulė kyla.

Iš anglų kalbos vertė: Artūras Bartašius

Šaltiniai:

• Flexnerio ataskaita – http://archive.carnegiefoundation.org/pdfs/elibrary/Carnegie_Flexner_Report.pdf

• Starfield atskleidimas – https://jonrappoport.wordpress.com/2014/02/09/the-starfield-revelations/

• Straipsnis – https://jonrappoport.wordpress.com/2017/05/04/why-isnt-there-a-medical-edward-snowden/

1 Atsiliepimas

  1. Algirdas Minkauskas  ip: 51.37.205.229 -  2017-05-08, 02:28

    Oho, Jon Rappoport pradėjot versti. Sveikinu, puikus pasirinkimas. Labai pasikaustęs vyrukas. Jo svetainė: nomorefakenews.com

Rašyti Atsiliepimą

  Seimo narys Kęstutis Masiulis: Lietuvai reikia galvoti kaip neišnykti

Seimo narys Kęstutis Masiulis: Lietuvai reikia galvoti kaip neišnykti

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Kodėl prie socializmo moterų seksas buvo geresnis

Kodėl prie socializmo moterų seksas buvo geresnis

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Intravertai: gyventi savu ritmu

Intravertai: gyventi savu ritmu

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Seimo narė I. Šimonytė: Valdančiųjų reitingus smukdo nesugebėjimas pateisinti žmonėms sukeltų lūkesčių

Seimo narė I. Šimonytė: Valdančiųjų reitingus smukdo nesugebėjimas pateisinti žmonėms sukeltų lūkesčių

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Estijos deputatas: Europos Sąjungos griūtis neišvengiama, tačiau tai vyks tyliai

Estijos deputatas: Europos Sąjungos griūtis neišvengiama, tačiau tai vyks tyliai

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Aš gyvenu lygiai tiek, kiek sau leidžiu

Aš gyvenu lygiai tiek, kiek sau leidžiu

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Džulianas Asandžas apie Rusijos vykdomą JAV „trolingą“

Džulianas Asandžas apie Rusijos vykdomą JAV „trolingą“

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Zigmas Vaišvila. Tenka gelbėti Ministrą Pirmininką

Zigmas Vaišvila. Tenka gelbėti Ministrą Pirmininką

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Ramūnas Karbauskis: nereikia būti ekspertu, kad suvoktum, jog pirotechnika ir mediniai pastatai šiaudiniais stogais nėra saugus derinys

Ramūnas Karbauskis: nereikia būti ekspertu, kad suvoktum, jog pirotechnika ir mediniai pastatai šiaudiniais stogais nėra saugus derinys

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Plunksnos broliai, gerbkite kiekvieną oponentą ar priešininką, nes jūsų priešas yra geriausias mokytojas

Plunksnos broliai, gerbkite kiekvieną oponentą ar priešininką, nes jūsų priešas yra geriausias mokytojas

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Lenkija rengiasi trauktis iš Europos Sąjungos

Lenkija rengiasi trauktis iš Europos Sąjungos

atsiliepimų 7Skaityti visą įrašą
  Kembridžo universiteto pamoka: visi baltieji žmonės – rasistai

Kembridžo universiteto pamoka: visi baltieji žmonės – rasistai

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Budri konservatoriaus akis pastebėjo dar vieną Rusijos minkštosios galios pėdsaką Jaunimo reikalų departamente prie SADM

Budri konservatoriaus akis pastebėjo dar vieną Rusijos minkštosios galios pėdsaką Jaunimo reikalų departamente prie SADM

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Sandra Bernotaitė. Būtinybė tapatintis [5-6-7 dalys]

Sandra Bernotaitė. Būtinybė tapatintis [5-6-7 dalys]

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Bijodami nukentėti žmonės nedrįsta viešai išsakyto to, kas ir taip visiems žinoma

Bijodami nukentėti žmonės nedrįsta viešai išsakyto to, kas ir taip visiems žinoma

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Įtempti Trampo ir Merkel santykiai – ar dėl to gali nukentėti transatlantinė sąveika?

Įtempti Trampo ir Merkel santykiai – ar dėl to gali nukentėti transatlantinė sąveika?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Lidžita Kolosauskaitė. Po kiek vienas… lietuvis?

Lidžita Kolosauskaitė. Po kiek vienas… lietuvis?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Kur yra geriausia vieta pasaulyje gyventi vaikams

Kur yra geriausia vieta pasaulyje gyventi vaikams

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Seimo narys V. Kamblevičius: „Ko Lietuvai dabar reikia: Cukraus mokesčio ar PVM lengvatos malkoms, granulėms ir briketams?“

Seimo narys V. Kamblevičius: „Ko Lietuvai dabar reikia: Cukraus mokesčio ar PVM lengvatos malkoms, granulėms ir briketams?“

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Sandra Bernotaitė. Būtinybė tapatintis [3-4 dalys]

Sandra Bernotaitė. Būtinybė tapatintis [3-4 dalys]

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  JAV paskelbus naujas sankcijas, iškart paaiškėjo Europos – Rusijos meilės šaknis. Tai energetika

JAV paskelbus naujas sankcijas, iškart paaiškėjo Europos – Rusijos meilės šaknis. Tai energetika

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą

Atsiliepimai

Pasakėčioje apie varną medyje su sūriu snape - lapė po tuo medžiu taip pat gražiai...

Šia tema lietuvių kalba yra nuostabi S. Cain knyga „TYLA: introvertų galia pasaulyje, kuris nesiliauja...

Gadaffi buvo nuzudytas, nes norejo isivesti savo valiuta paremta auksu ir issilaisvinti is centriniu banku...

Nuo kada dilgėlės skystina kraują??? Atvirkščiai - tirština. Briedas kažkoks......

Puikios mintys. Vienas prie vieno. Labai tinka mūsų dabartiniam gyvenimui. Didysis išminčius, mūsų Maoronis. Aš...

- Pievas rašot. - Taip, Gadafis taip sakė, bet jis kalbėjo apie Libiją,...

Nesvarbu - solidarumas yra būtinas....

ajajajai kaip skaudu Kai kuriems tiesa isgirsti Kai sitiek metu buvo apgaudinejami. Nereikia is tiesu...

Jau dabar laukiu :)...

Ateina genijai ir vėl išeina, atėjo Tapinas visiems laikams......

Pasakėčioje apie varną medyje su sūriu snape - lapė po tuo medžiu taip pat gražiai...

Šia tema lietuvių kalba yra nuostabi S. Cain knyga „TYLA: introvertų galia pasaulyje, kuris nesiliauja...

Gadaffi buvo nuzudytas, nes norejo isivesti savo valiuta paremta auksu ir issilaisvinti is centriniu banku...

Nuo kada dilgėlės skystina kraują??? Atvirkščiai - tirština. Briedas kažkoks......

Puikios mintys. Vienas prie vieno. Labai tinka mūsų dabartiniam gyvenimui. Didysis išminčius, mūsų Maoronis. Aš...

- Pievas rašot. - Taip, Gadafis taip sakė, bet jis kalbėjo apie Libiją,...

Nesvarbu - solidarumas yra būtinas....

ajajajai kaip skaudu Kai kuriems tiesa isgirsti Kai sitiek metu buvo apgaudinejami. Nereikia is tiesu...

Jau dabar laukiu :)...

Ateina genijai ir vėl išeina, atėjo Tapinas visiems laikams......

Šaunuolis Trump'as! Jie sukelia nežmonišką chaosą normaliame gyvenime. Na įsivaizduokite, armijoje nėra moterų, o koks...

Is kur ta visa informacija? Pribure skaiciu ir statistiku. Kur dokumentacijos, kur popieriai irodantis siuos...

Pasidalinkite tuo su savo draugais