infa.lt

Kodėl nėra Edvardo Snoudeno medicinos srityje?

Kodėl nėra Edvardo Snoudeno medicinos srityje?

gegužės 08
01:302017

Jon Rappoport

JAV spauda žino, jog mirtis dėl medicininių priežasčių užima trečią vietą, eilėje tarp pagrindinių mirties priežasčių Amerikoje. Bet medicinos elito tarpe, veiksmų dėl to atžvilgiu „informacijos amžiuje“, nesikeičia niekas, rašo straipsnio autorius Jon Rappoport.

Ištįsus metus, nurodydavau, jog medicinos aparatas yra geriausiai apsaugota struktūra JAV ir visame pasaulyje.

Šiek tiek argumentų minėtam teiginiui: mes neturėjome, simboliškai kalbant, Edvardo Snoudeno (Edward Snowden) medicinos srityje. Iš tiesų, kai jūs apsilankote „WikiLeaks“ ar kitame informacijos resurse, kur nuolat yra viešinama nutekinta medžiaga, jums teks gerokai paplušėti, kad surastumėte ką nors apčiuopiamo apie vidaus darbus tų, ką aš vadinu medicinos karteliu.

Ir kai aš sakau vidaus darbus, aš turiu omenyje atmintines, elektroninius laiškus ir kitus dokumentus, kurie neišvengiamai atskleidžia:

* Kaip medicinos tyrimai įprastai yra iškreipiami ir padirbinėjami siekiant iš anksto nustatytų išvadų, kurios prieštarauja faktams;

* Kaip virusų medžiotojai atsainiai teigia, jog atrado ligą sukeliantį „virusą“, nors jie nesilaikė nustatytų tyrimų procedūrų ir paprasčiausiai išsigalvojo neparemtas ir savanaudiškas prielaidas;

* Kaip mokslininkai ignoruoja įrodymus, jog „nauja liga“ iš tiesų yra ta pati sena liga, figūravusi scenoje dešimtmečius ar netgi ilgiau, – naujų ligų kūrimas neša papildomą pelną;

* Kaip medicininiai vaistai, darantys gilų toksišką poveikį pacientams ir neteikiantys jokių matomų rezultatų;

* Kuomet vyriausybės sveikatos apsaugos pareigūnai rezga suokalbį su farmacijos kompanijomis, kad įvestų vaistus į rinką, nepaisant fakto, jog yra visos priežastys manyti, kad vaistai yra beverčiai ir kenksmingi;

* Kaip visuomenės sveikatos agentūros, tyrėjai ir farmacijos kompanijos nuslepia informaciją apie plačiai paplitusią žalą, sukeliamą skiepų;

* Kaip netikros epidemijos yra paskleidžiamos tam, kad įtikintų visuomenę, jog ji turi laikytis numatyto skiepų tvarkaraščio.

Tai yra tik keletas iš daugelio egzistuojančių problemų, ir mes tikimės, jog savas žmogus iš farmacijos kompanijos paviešins slepiamą informaciją, ją demaskuodamas. Tikimės pamatyti šiuos probleminius klausimus (nusikaltimus) atskleistus daug kartų ir išsamiai, nepaneigiamuose dokumentų išrašuose.

Tai ką CDC informatorius, William Thompson, atskleidė 2014 metais (peržiūrėkite filmą Vaxxed), pagrindinai yra susiję su vienu tyrimu, kuris melagingai reabilitavo vieną vakciną (MMR), paneigdamas jos vaidmenį sukeliant vaikų autizmą (vaikų autizmas). Ir tai tik ledkalnio viršūnė.

Ne vienerių metų eigoje, aš stebėjau medicinos kartelio veiklą iš daugelio pusių. Viešojoje erdvėje yra stebėtinai daug viešai prieinamos medžiagos. Taip pat aš apklausiau medicininius „disidentus“, – daktarus, kurie paliko bendraminčius ir yra pasirengę kalbėtis. Ir remdamasis paprasta logika aš atradau gilius neatitikimus melaginguose medicininiuose argumentuose, ir tie neatitikimai vedė į dar didesnius trūkumus ir gilesnius melus.

Aš galėčiau lengvai organizuoti savaitės trukmės kursus sąžiningiems ir nepriklausomiems medicinos reporteriams apie tai, ką atradau ir kaip tą radau. Sujungiant taškus dažnai prireikia išankstinių žinių apie pagrindinius klaidingus įsitikinimus, medicinos aprėmintame „žinojime“.

Dar niekada neteko sutikti demaskuotojo iš medicinos srities, kuris būtų turėjęs priėjimą prie gausybės demaskuojančios informacijos ir būtų pasirengęs tai paviešinti pasauliui.

Supraskite: Aš nekalbu apie praktikuojančius medikus, kurie nori kalbėti apie medicinos melą. Aš kalbu apie žmones, kurie slypi giliai, farmacijos / vyriausybinės agentūros / mokslo įstaigos, širdy. Ir yra pasirengę žengti į viešumą su dokumentais, kurie apverstų valstybės aparatą aukštyn kojomis, kaip pareigos dalyką jų įvairioms priesaikoms.

Šis, saviškių demaskuotojų nebuvimas, tai kalbėjimas su siena, kuri buvo pastatyta aplink medicinos kartelį. Mes ne tik kalbame apie demaskuotojų baimę prabilti viešai. Mes kalbame apie kai ką daugiau. Pavyzdžiui, visuomeninės žiniasklaidos atsisakymas atskleisti giluminius, netikėtus atradimus, kurie grasina sugriauti visą dabartinės medicinos sukurtą sandarą.

Galimas demaskuotojas sustoja ir gerai pagalvoja prieš susidurdamas su visu tuo. Jis rizikuoja viskuo, ir čia – mirtina tyla iš spaudos pusės. Jokio „Snoudeno nušvietimo spaudoje“. Tai būtų vieningas spaudos puolimas prieš šį asmenį, kaltinimai tuo, jog dokumentai yra suklastoti arba negalutiniai, o jis pats yra psichiškai nestabilus. Kaltinimai, kad jis užkerta kelią žmonėms aklai tikėti sistema, kuri kasdien gelbėja gyvybes. Ir taip toliau.

Bet tai dar ne pabaiga. Siena juosianti medicinos kartelį, pagal kilmę – tai Rokfelerių siena. Šiuolaikinė medicina yra Rokfelerio gaminys, kurio šuolis buvo 20 amžiaus pradžioje su garsiąja Flexner ataskaita. Remiantis ataskaita, medicinos sistemos, kurios buvo atsidavusios ligų atradimams ir jų gydymui pamažu buvo verčiamos į mašiną, kuri reguliariai žudo 225 000 amerikiečių per metus – ir tai yra konservatyvus paskaičiavimas.

Rokfelerių įtaka nėra mažas dalykas.

Planas, kurio esmė – įtraukti kiekvieną planetos žmogų po šiuolaikinės diagnostikos ir gydymo skėčiu yra negailestingas. Tai yra neatskiriama darbotvarkės dalis – susilpninti, klaidinti, valdyti ir sunaikinti populiaciją. Tai nėra neapgalvotas mano pareiškimas.

Ankstesniuose tyrimuose aš parodžiau, jog medicinos kartelio žaidėjai tikrai žino žalingą savo vaistų poveikį, bet vis tiek, ištisus dešimtmečius jie stovėjo šalia ir nieko su tuo nedarė. Pelno motyvas yra vienas dalykas; bet tai, mažų mažiausiai abejingumas žmonių kančioms ir mirtims. Galite tai vadinti pavojumi dėl nerūpestingumo, nužudymu dėl neatsakingumo, bet tai yra eufemizmai, maskuojantys užpuolimą su mirtinu ginklu (vaistais) ir nužudymą.

Galima sakyti, jog priežastis, dėl ko medicinos demaskuotojai nepasirodo ir neatskleidžia pagrindinių duomenų, – tai yra baimė dėl savo gyvybių; bet gi yra kitų profesijų demaskuotojų, kurie žengia pirmyn.

Tarkime, Edvardas Snoudenas, svarstydamas planą gauti NSA duomenis ir juos nutekinti, suvokė aiškiai, kad nutekinimas neturės jokios įtakos, kad jo pareiškimai bus nutraukti žiniasklaidos priemonių, jog nei vienas vyraujančios spaudos reporteris nepriims šios medžiagos ir jos nepaskelbs.

Tarkime, nebūtų buvę Glenn Greenwald kuri atvyko Snoudenui į pagalbą? Tarkime NSA būtų turėjusi tokį galingą propagandinį ginklą, jog visuomenė būtų visiškai įtikinta, kad Agentūra buvo angelas su sparnais, kuri gelbėjo nesuskaičiuojamą skaičių gyvybių savo veiklos dėka? Tarkime, visuomenė būtų tikėjusi kiekvienu NSA šnipinėjimo aktu, kurį būtų galima sulyginti su tuo kaip daktarai ekstremalių atvejų patalpoje bandytų surinkti auką iš gabaliukų po auto avarijos.

Snoudenas būtų sustojęs ir susimąstęs. Jis būtų rimtai svarstęs apie tai, ar jo nutekinta informacija gali turėti kokį nors poveikį ir ar jam verta to imtis.

Leiskite man duoti jums pavyzdį. Ištįsus metus (ne vienerius), rašiau straipsnius apie mediciniškai įtakotas mirtis Amerikoje. Vienas iš pagrindinių tyrimų, kuriuos cituodavau, yra neabejotinai paplitęs ir žinomas visuomenėje. Jis buvo paskelbtas 2000 metų liepos 26 dieną Amerikos medicinos asociacijos žurnale. Autorius buvo daktarė Barbara Starfield, gerbiama visuomenės sveikatos ekspertė, iš Johns Hopkins visuomenės sveikatos mokyklos. Starfield priėjo išvados, kad JAV medicinos sistema žudo 225 000 amerikiečių per metus.

Tai būtų iki 2,25 milijonų mirčių per dešimtmetį.

Skirtingai nuo trumpo visuomeninės spaudos sujudimo, kuris sekė po daktarės Starfield publikacijos 2000-aisiais, – spauda nutylėjo apie tai. Mano straipsniai, kurie buvo išspausdinti mano puslapyje ir kituose nepriklausomose internetiniuose puslapiuose, visuomenės dėmesio nesusilaukė. Nulis.

Nesiskundžiu. Aš paprasčiausiai nurodau visuomenės cenzūros laipsnį. Medicinos kartelis turi didžiulę įtaką.

Medicinos Edvardas Snoudenas, stebėdamas žiniasklaidos kraštovaizdį, turėtų rimtą pagrindą sustoti ir apmąstyti savo pasirinkimą. Kodėl jis turėtų rizikuoti savo reputacija, darbu, atlyginimu, ateitimi, gyvenimu, jeigu kartelis, kurį jis viešina, yra tiek gerai apsaugotas, jog niekas neišdrįs ateiti jam į pagalbą.

Tai yra viena priežastis kodėl rašau straipsnius apie besiplečiančią jėgą ir nepriklausomos žiniasklaidos įtaką. Diena galbūt išauš, ir greitai, kai medicinos Edvardas Snoudenas suvoks, jog jam nereikia ieškoti „New York Times“ redaktoriaus tam, kad pažvelgtų į jo atrastą informacijos lobį ir nuspręstų tai išspausdinti. Vietoje to, jis gali perduoti šią informaciją bet kuriai, vienai iš šimto veikiančių nepriklausomų žiniasklaidų ir laimėti aukso puodą.

Arba jis tiesiog gali paskleisti visą informaciją internetiniame puslapyje, kurį pats sukūrė, užtikrintai žinant, jog tokie patys nepriklausomi žiniasklaidos šaltiniai pasiims šią informaciją, ją išanalizuos ir paleis nesustabdomą puolimą prieš medicinos kartelį.

Ne vienos dienos darbas. Mėnesio, metų, keleto metų.

Operacija Negailestinga Medicina.

Tuomet, aklasis taškas dengiantis medicinos nusikaltimus atsitrauks ir išnyks.

Visuomenė daugiau nebesijaus vieniša ieškodama šių atskleidimų; visuomenė nesijaus lyg ji būtų liudininkė niekinančio puolimo prieš nuostabų Mesiją, atvykusį išgelbėti planetą.

Galiausiai, visuomenė sugebės atskirti skubios/krizinės medicinos atstovus, kuomet kompetentingi ir atsargūs medikai (ne skysti ir neišmanėliai) galintys gelbėti žmonių, gulinčių gatvėse po avarijos, gyvybes, tų, kuriuos reikia surinkti į visumą – visuomenė sugebės juos atskirti nuo ilgalaikės apgaulingos medicinos, kuomet žmonėms yra priklijuojamos klaidingos diagnozės ir tuomet jie yra žudomi nuodingais vaistais, sukuriančiais visą rinkinį naujų simptomų, kurie vėliau yra nusikalstamai diagnozuojami kaip naujos medicininės būsenos, vedančios į dar labiau nuodingų vaistų išrašymą… tiesiai į kapus.

Visuomenė supras, jog pavojingos operacijos yra nebūtinos, kaip nebūtinos ir nuodingos vakcinos, brukamos jiems ir jų mylimiems žmonėms.

Visuomenė supras. Ir sukils.

Tai ne svajonė, – jeigu nepriklausoma žiniasklaida plėsis toliau, ir jei jos atstovai suvoks gilaus medicinos nusikaltimų demaskavimo reikšmę, kas yra ne mažiau svarbu, nei karinės industrijos komplekso paviešinimai, arba nacionalinių valstybių šnipinėjimo sistemų, ar korporacijų tarša, arba didelio lygio piniginių manipuliacijų paviešinimai.

Tikrieji medicinos demaskuotojai žengs pirmyn ir atskleis Šventovės paslaptis.

Aš jus užtikrinu, jeigu būsime budrūs, tuomet mes esame svarbesni ir veiksmingesni nei yra „jie“.

Nauja diena išaušo.

Saulė kyla.

Iš anglų kalbos vertė: Artūras Bartašius

Šaltiniai:

• Flexnerio ataskaita – http://archive.carnegiefoundation.org/pdfs/elibrary/Carnegie_Flexner_Report.pdf

• Starfield atskleidimas – https://jonrappoport.wordpress.com/2014/02/09/the-starfield-revelations/

• Straipsnis – https://jonrappoport.wordpress.com/2017/05/04/why-isnt-there-a-medical-edward-snowden/

1 Atsiliepimas

  1. Algirdas Minkauskas  ip: 51.37.205.229 -  2017-05-08, 02:28

    Oho, Jon Rappoport pradėjot versti. Sveikinu, puikus pasirinkimas. Labai pasikaustęs vyrukas. Jo svetainė: nomorefakenews.com

Rašyti Atsiliepimą

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo FeedBurner

Jei norėtumėte paremti…

Mieli skaitytojai, jei manote, kad medžiaga, teikiama „infa.lt“ buvo jums nors truputį naudinga, – jūs galite prisidėti ir paremti jos rengimą SMS ar kitu Jums patogiu būdu

  Petras Gražulis: „Ar Rasa Juknevičienė galėtų būti verbuota provokatorė?“

Petras Gražulis: „Ar Rasa Juknevičienė galėtų būti verbuota provokatorė?“

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Seksas su robotais Maskvoje: atsidaro pirmas legalus bordelis

Seksas su robotais Maskvoje: atsidaro pirmas legalus bordelis

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  STT ir Generalinė prokuratūra prašomos įvertinti G. Landsbergio uošvio įdarbinimo aplinkybes

STT ir Generalinė prokuratūra prašomos įvertinti G. Landsbergio uošvio įdarbinimo aplinkybes

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Seimo narys Mindaugas Puidokas teigia, jog CETA bus ratifikuota tik su saugikliu, apsaugančiu Lietuvą nuo GMO

Seimo narys Mindaugas Puidokas teigia, jog CETA bus ratifikuota tik su saugikliu, apsaugančiu Lietuvą nuo GMO

atsiliepimų 9Skaityti visą įrašą
  Končita Vurst buvo „priversta“ paskelbti apie savo ŽIV diagnozę

Končita Vurst buvo „priversta“ paskelbti apie savo ŽIV diagnozę

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  S. Skvernelis: „Teisinėje valstybėje asmens padarytus teisės pažeidimus nustatinėja ne prezidentė“

S. Skvernelis: „Teisinėje valstybėje asmens padarytus teisės pažeidimus nustatinėja ne prezidentė“

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Algimantas Rusteika. Mokesčių reforma: nuo čia nukirpsim, ten prisiūsim

Algimantas Rusteika. Mokesčių reforma: nuo čia nukirpsim, ten prisiūsim

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  V. Mazuronis: Struktūrinė Vyriausybės reforma – daug bildesio, mažai judesio

V. Mazuronis: Struktūrinė Vyriausybės reforma – daug bildesio, mažai judesio

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Ar tik neteks mokėti už apsilankymus miške?

Ar tik neteks mokėti už apsilankymus miške?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Konservatorė įžvelgė įstatymų pažeidimą Grūto parko logotipe naudojamoje sovietinėje simbolikoje

Konservatorė įžvelgė įstatymų pažeidimą Grūto parko logotipe naudojamoje sovietinėje simbolikoje

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  URM vadovas L. Linkevičius Lietuvos vardu paskelbė palaikantis raketų smūgį Sirijoje

URM vadovas L. Linkevičius Lietuvos vardu paskelbė palaikantis raketų smūgį Sirijoje

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Dialogas vietoje eskalacijos

Dialogas vietoje eskalacijos

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Prezidentas Rolandas Paksas. Prekyba Lietuvos valstybingumu

Prezidentas Rolandas Paksas. Prekyba Lietuvos valstybingumu

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Gyvenimo matematika socialinių tinklų komentarų lobynuose (2)

Gyvenimo matematika socialinių tinklų komentarų lobynuose (2)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Algimantas Rusteika. Steigiamas Kauno forumas: Dabar vėl yra Pradžia

Algimantas Rusteika. Steigiamas Kauno forumas: Dabar vėl yra Pradžia

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Andrius Kubilius pranešė tris dienas dirbsiąs vardan Ukrainos ir Rusijos europietiškos ateities

Andrius Kubilius pranešė tris dienas dirbsiąs vardan Ukrainos ir Rusijos europietiškos ateities

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Filosofas Vytautas Radžvilas: Ką reiškia principas „Lietuva – lietuviams“?

Filosofas Vytautas Radžvilas: Ką reiškia principas „Lietuva – lietuviams“?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Mindaugas Puidokas: „L.Linkevičius ir liberalai apie Stambulo konvenciją nutyli tai, kas palies visas šeimas ir vaikus“

Mindaugas Puidokas: „L.Linkevičius ir liberalai apie Stambulo konvenciją nutyli tai, kas palies visas šeimas ir vaikus“

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Gimstame pagonimis, krikščionimis tampame vėliau (3)

Gimstame pagonimis, krikščionimis tampame vėliau (3)

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Andrius Kubilius Seime kuria „Europietiškos Rusijos draugų (prorusišką) grupę“

Andrius Kubilius Seime kuria „Europietiškos Rusijos draugų (prorusišką) grupę“

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  „Fake news“ Lietuvoje arba kodėl jie bijo Prezidento Rolando Pakso?!

„Fake news“ Lietuvoje arba kodėl jie bijo Prezidento Rolando Pakso?!

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą

Atsiliepimai

Šiais laikais viskas normalu :D...

O tai ji nuo ko apsikrėtė?...

dalinkimes gyvasmiskas.lt/ceta-ateina-i-lietuva-korporaciju-ataka-pries-zmones-ka-palaikys-seimas/...

geriau jau mokytis is svetimu klaidu,o cia net ne klaida ,o savizudybe.neskubekim. ...

Valstiečiai čia tikrai atrodo kaip valstiečiai - mano kad gudresni už tas pasaulio korporacijas pasirodys,...

,Valstiečiai įžūliai mulkina Lietuvą. Tarptautinės teisės ekspertai jau seniai aiškina, kad tokie pareiškimai CETA sutarties...

Balsavimo rezultatai (2018-04-19, rytinis posėdis) Pradžia > Seimo posėdžiai > Vykstantis posėdis...

issisaugokit sita ateinancioms kartoms lrs.lt/sip/portal.show?p_r=15274&p_k=1&p_a=sale_bals&p_bals_id=-29301&p_var=1...

Balsavo Seimo narių: 86 iš 140. Balsavimo rezultatai: už - 70, prieš - 5,...

Ceta prasibrove lrs.lt/sip/portal.show?p_r=15274&p_k=1&p_a=sale_bals&p_bals_id=-29301&p_var=1...

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, tikiuosi, jog patiks: *Kodėl nėra Edvardo Snoudeno medicinos srityje?* - nuoroda: http://infa.lt/15163/kodel-nera-edvardo-snoudeno-medicinos-srityje/