infa

Kodėl nėra Edvardo Snoudeno medicinos srityje?

Kodėl nėra Edvardo Snoudeno medicinos srityje?

gegužės 08
01:302017

Jon Rappoport

JAV spauda žino, jog mirtis dėl medicininių priežasčių užima trečią vietą, eilėje tarp pagrindinių mirties priežasčių Amerikoje. Bet medicinos elito tarpe, veiksmų dėl to atžvilgiu „informacijos amžiuje“, nesikeičia niekas, rašo straipsnio autorius Jon Rappoport.

Ištįsus metus, nurodydavau, jog medicinos aparatas yra geriausiai apsaugota struktūra JAV ir visame pasaulyje.

Šiek tiek argumentų minėtam teiginiui: mes neturėjome, simboliškai kalbant, Edvardo Snoudeno (Edward Snowden) medicinos srityje. Iš tiesų, kai jūs apsilankote „WikiLeaks“ ar kitame informacijos resurse, kur nuolat yra viešinama nutekinta medžiaga, jums teks gerokai paplušėti, kad surastumėte ką nors apčiuopiamo apie vidaus darbus tų, ką aš vadinu medicinos karteliu.

Ir kai aš sakau vidaus darbus, aš turiu omenyje atmintines, elektroninius laiškus ir kitus dokumentus, kurie neišvengiamai atskleidžia:

* Kaip medicinos tyrimai įprastai yra iškreipiami ir padirbinėjami siekiant iš anksto nustatytų išvadų, kurios prieštarauja faktams;

* Kaip virusų medžiotojai atsainiai teigia, jog atrado ligą sukeliantį „virusą“, nors jie nesilaikė nustatytų tyrimų procedūrų ir paprasčiausiai išsigalvojo neparemtas ir savanaudiškas prielaidas;

* Kaip mokslininkai ignoruoja įrodymus, jog „nauja liga“ iš tiesų yra ta pati sena liga, figūravusi scenoje dešimtmečius ar netgi ilgiau, – naujų ligų kūrimas neša papildomą pelną;

* Kaip medicininiai vaistai, darantys gilų toksišką poveikį pacientams ir neteikiantys jokių matomų rezultatų;

* Kuomet vyriausybės sveikatos apsaugos pareigūnai rezga suokalbį su farmacijos kompanijomis, kad įvestų vaistus į rinką, nepaisant fakto, jog yra visos priežastys manyti, kad vaistai yra beverčiai ir kenksmingi;

* Kaip visuomenės sveikatos agentūros, tyrėjai ir farmacijos kompanijos nuslepia informaciją apie plačiai paplitusią žalą, sukeliamą skiepų;

* Kaip netikros epidemijos yra paskleidžiamos tam, kad įtikintų visuomenę, jog ji turi laikytis numatyto skiepų tvarkaraščio.

Tai yra tik keletas iš daugelio egzistuojančių problemų, ir mes tikimės, jog savas žmogus iš farmacijos kompanijos paviešins slepiamą informaciją, ją demaskuodamas. Tikimės pamatyti šiuos probleminius klausimus (nusikaltimus) atskleistus daug kartų ir išsamiai, nepaneigiamuose dokumentų išrašuose.

Tai ką CDC informatorius, William Thompson, atskleidė 2014 metais (peržiūrėkite filmą Vaxxed), pagrindinai yra susiję su vienu tyrimu, kuris melagingai reabilitavo vieną vakciną (MMR), paneigdamas jos vaidmenį sukeliant vaikų autizmą (vaikų autizmas). Ir tai tik ledkalnio viršūnė.

Ne vienerių metų eigoje, aš stebėjau medicinos kartelio veiklą iš daugelio pusių. Viešojoje erdvėje yra stebėtinai daug viešai prieinamos medžiagos. Taip pat aš apklausiau medicininius „disidentus“, – daktarus, kurie paliko bendraminčius ir yra pasirengę kalbėtis. Ir remdamasis paprasta logika aš atradau gilius neatitikimus melaginguose medicininiuose argumentuose, ir tie neatitikimai vedė į dar didesnius trūkumus ir gilesnius melus.

Aš galėčiau lengvai organizuoti savaitės trukmės kursus sąžiningiems ir nepriklausomiems medicinos reporteriams apie tai, ką atradau ir kaip tą radau. Sujungiant taškus dažnai prireikia išankstinių žinių apie pagrindinius klaidingus įsitikinimus, medicinos aprėmintame „žinojime“.

Dar niekada neteko sutikti demaskuotojo iš medicinos srities, kuris būtų turėjęs priėjimą prie gausybės demaskuojančios informacijos ir būtų pasirengęs tai paviešinti pasauliui.

Supraskite: Aš nekalbu apie praktikuojančius medikus, kurie nori kalbėti apie medicinos melą. Aš kalbu apie žmones, kurie slypi giliai, farmacijos / vyriausybinės agentūros / mokslo įstaigos, širdy. Ir yra pasirengę žengti į viešumą su dokumentais, kurie apverstų valstybės aparatą aukštyn kojomis, kaip pareigos dalyką jų įvairioms priesaikoms.

Šis, saviškių demaskuotojų nebuvimas, tai kalbėjimas su siena, kuri buvo pastatyta aplink medicinos kartelį. Mes ne tik kalbame apie demaskuotojų baimę prabilti viešai. Mes kalbame apie kai ką daugiau. Pavyzdžiui, visuomeninės žiniasklaidos atsisakymas atskleisti giluminius, netikėtus atradimus, kurie grasina sugriauti visą dabartinės medicinos sukurtą sandarą.

Galimas demaskuotojas sustoja ir gerai pagalvoja prieš susidurdamas su visu tuo. Jis rizikuoja viskuo, ir čia – mirtina tyla iš spaudos pusės. Jokio „Snoudeno nušvietimo spaudoje“. Tai būtų vieningas spaudos puolimas prieš šį asmenį, kaltinimai tuo, jog dokumentai yra suklastoti arba negalutiniai, o jis pats yra psichiškai nestabilus. Kaltinimai, kad jis užkerta kelią žmonėms aklai tikėti sistema, kuri kasdien gelbėja gyvybes. Ir taip toliau.

Bet tai dar ne pabaiga. Siena juosianti medicinos kartelį, pagal kilmę – tai Rokfelerių siena. Šiuolaikinė medicina yra Rokfelerio gaminys, kurio šuolis buvo 20 amžiaus pradžioje su garsiąja Flexner ataskaita. Remiantis ataskaita, medicinos sistemos, kurios buvo atsidavusios ligų atradimams ir jų gydymui pamažu buvo verčiamos į mašiną, kuri reguliariai žudo 225 000 amerikiečių per metus – ir tai yra konservatyvus paskaičiavimas.

Rokfelerių įtaka nėra mažas dalykas.

Planas, kurio esmė – įtraukti kiekvieną planetos žmogų po šiuolaikinės diagnostikos ir gydymo skėčiu yra negailestingas. Tai yra neatskiriama darbotvarkės dalis – susilpninti, klaidinti, valdyti ir sunaikinti populiaciją. Tai nėra neapgalvotas mano pareiškimas.

Ankstesniuose tyrimuose aš parodžiau, jog medicinos kartelio žaidėjai tikrai žino žalingą savo vaistų poveikį, bet vis tiek, ištisus dešimtmečius jie stovėjo šalia ir nieko su tuo nedarė. Pelno motyvas yra vienas dalykas; bet tai, mažų mažiausiai abejingumas žmonių kančioms ir mirtims. Galite tai vadinti pavojumi dėl nerūpestingumo, nužudymu dėl neatsakingumo, bet tai yra eufemizmai, maskuojantys užpuolimą su mirtinu ginklu (vaistais) ir nužudymą.

Galima sakyti, jog priežastis, dėl ko medicinos demaskuotojai nepasirodo ir neatskleidžia pagrindinių duomenų, – tai yra baimė dėl savo gyvybių; bet gi yra kitų profesijų demaskuotojų, kurie žengia pirmyn.

Tarkime, Edvardas Snoudenas, svarstydamas planą gauti NSA duomenis ir juos nutekinti, suvokė aiškiai, kad nutekinimas neturės jokios įtakos, kad jo pareiškimai bus nutraukti žiniasklaidos priemonių, jog nei vienas vyraujančios spaudos reporteris nepriims šios medžiagos ir jos nepaskelbs.

Tarkime, nebūtų buvę Glenn Greenwald kuri atvyko Snoudenui į pagalbą? Tarkime NSA būtų turėjusi tokį galingą propagandinį ginklą, jog visuomenė būtų visiškai įtikinta, kad Agentūra buvo angelas su sparnais, kuri gelbėjo nesuskaičiuojamą skaičių gyvybių savo veiklos dėka? Tarkime, visuomenė būtų tikėjusi kiekvienu NSA šnipinėjimo aktu, kurį būtų galima sulyginti su tuo kaip daktarai ekstremalių atvejų patalpoje bandytų surinkti auką iš gabaliukų po auto avarijos.

Snoudenas būtų sustojęs ir susimąstęs. Jis būtų rimtai svarstęs apie tai, ar jo nutekinta informacija gali turėti kokį nors poveikį ir ar jam verta to imtis.

Leiskite man duoti jums pavyzdį. Ištįsus metus (ne vienerius), rašiau straipsnius apie mediciniškai įtakotas mirtis Amerikoje. Vienas iš pagrindinių tyrimų, kuriuos cituodavau, yra neabejotinai paplitęs ir žinomas visuomenėje. Jis buvo paskelbtas 2000 metų liepos 26 dieną Amerikos medicinos asociacijos žurnale. Autorius buvo daktarė Barbara Starfield, gerbiama visuomenės sveikatos ekspertė, iš Johns Hopkins visuomenės sveikatos mokyklos. Starfield priėjo išvados, kad JAV medicinos sistema žudo 225 000 amerikiečių per metus.

Tai būtų iki 2,25 milijonų mirčių per dešimtmetį.

Skirtingai nuo trumpo visuomeninės spaudos sujudimo, kuris sekė po daktarės Starfield publikacijos 2000-aisiais, – spauda nutylėjo apie tai. Mano straipsniai, kurie buvo išspausdinti mano puslapyje ir kituose nepriklausomose internetiniuose puslapiuose, visuomenės dėmesio nesusilaukė. Nulis.

Nesiskundžiu. Aš paprasčiausiai nurodau visuomenės cenzūros laipsnį. Medicinos kartelis turi didžiulę įtaką.

Medicinos Edvardas Snoudenas, stebėdamas žiniasklaidos kraštovaizdį, turėtų rimtą pagrindą sustoti ir apmąstyti savo pasirinkimą. Kodėl jis turėtų rizikuoti savo reputacija, darbu, atlyginimu, ateitimi, gyvenimu, jeigu kartelis, kurį jis viešina, yra tiek gerai apsaugotas, jog niekas neišdrįs ateiti jam į pagalbą.

Tai yra viena priežastis kodėl rašau straipsnius apie besiplečiančią jėgą ir nepriklausomos žiniasklaidos įtaką. Diena galbūt išauš, ir greitai, kai medicinos Edvardas Snoudenas suvoks, jog jam nereikia ieškoti „New York Times“ redaktoriaus tam, kad pažvelgtų į jo atrastą informacijos lobį ir nuspręstų tai išspausdinti. Vietoje to, jis gali perduoti šią informaciją bet kuriai, vienai iš šimto veikiančių nepriklausomų žiniasklaidų ir laimėti aukso puodą.

Arba jis tiesiog gali paskleisti visą informaciją internetiniame puslapyje, kurį pats sukūrė, užtikrintai žinant, jog tokie patys nepriklausomi žiniasklaidos šaltiniai pasiims šią informaciją, ją išanalizuos ir paleis nesustabdomą puolimą prieš medicinos kartelį.

Ne vienos dienos darbas. Mėnesio, metų, keleto metų.

Operacija Negailestinga Medicina.

Tuomet, aklasis taškas dengiantis medicinos nusikaltimus atsitrauks ir išnyks.

Visuomenė daugiau nebesijaus vieniša ieškodama šių atskleidimų; visuomenė nesijaus lyg ji būtų liudininkė niekinančio puolimo prieš nuostabų Mesiją, atvykusį išgelbėti planetą.

Galiausiai, visuomenė sugebės atskirti skubios/krizinės medicinos atstovus, kuomet kompetentingi ir atsargūs medikai (ne skysti ir neišmanėliai) galintys gelbėti žmonių, gulinčių gatvėse po avarijos, gyvybes, tų, kuriuos reikia surinkti į visumą – visuomenė sugebės juos atskirti nuo ilgalaikės apgaulingos medicinos, kuomet žmonėms yra priklijuojamos klaidingos diagnozės ir tuomet jie yra žudomi nuodingais vaistais, sukuriančiais visą rinkinį naujų simptomų, kurie vėliau yra nusikalstamai diagnozuojami kaip naujos medicininės būsenos, vedančios į dar labiau nuodingų vaistų išrašymą… tiesiai į kapus.

Visuomenė supras, jog pavojingos operacijos yra nebūtinos, kaip nebūtinos ir nuodingos vakcinos, brukamos jiems ir jų mylimiems žmonėms.

Visuomenė supras. Ir sukils.

Tai ne svajonė, – jeigu nepriklausoma žiniasklaida plėsis toliau, ir jei jos atstovai suvoks gilaus medicinos nusikaltimų demaskavimo reikšmę, kas yra ne mažiau svarbu, nei karinės industrijos komplekso paviešinimai, arba nacionalinių valstybių šnipinėjimo sistemų, ar korporacijų tarša, arba didelio lygio piniginių manipuliacijų paviešinimai.

Tikrieji medicinos demaskuotojai žengs pirmyn ir atskleis Šventovės paslaptis.

Aš jus užtikrinu, jeigu būsime budrūs, tuomet mes esame svarbesni ir veiksmingesni nei yra „jie“.

Nauja diena išaušo.

Saulė kyla.

Iš anglų kalbos vertė: Artūras Bartašius

Šaltiniai:

• Flexnerio ataskaita – http://archive.carnegiefoundation.org/pdfs/elibrary/Carnegie_Flexner_Report.pdf

• Starfield atskleidimas – https://jonrappoport.wordpress.com/2014/02/09/the-starfield-revelations/

• Straipsnis – https://jonrappoport.wordpress.com/2017/05/04/why-isnt-there-a-medical-edward-snowden/

1 Atsiliepimas

  1. Algirdas Minkauskas  ip: 51.37.205.229 -  2017-05-08, 02:28

    Oho, Jon Rappoport pradėjot versti. Sveikinu, puikus pasirinkimas. Labai pasikaustęs vyrukas. Jo svetainė: nomorefakenews.com

Rašyti Atsiliepimą

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo FeedBurner

Jei norėtumėte paremti…

Mieli skaitytojai, jei manote, kad medžiaga, teikiama „infa.lt“ buvo jums nors truputį naudinga, – jūs galite prisidėti ir paremti jos rengimą SMS ar kitu Jums patogiu būdu

  Liberalas apie iki A.Verygos klestėjusią savivaldą: „Verygmetis ir centralizacijos traukuliai (smūgiai savivaldai į paširdžius)“

Liberalas apie iki A.Verygos klestėjusią savivaldą: „Verygmetis ir centralizacijos traukuliai (smūgiai savivaldai į paširdžius)“

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Žiemos grimasos: kaimo gyvenviečių keliukuose tenka laviruoti tarp gyvybės ir mirties

Žiemos grimasos: kaimo gyvenviečių keliukuose tenka laviruoti tarp gyvybės ir mirties

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Marijampolė: Kultūros imitacija ir skurdas

Marijampolė: Kultūros imitacija ir skurdas

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Rolandas Paksas. Apie alternatyvą Lietuvai bijoma net prasižioti

Rolandas Paksas. Apie alternatyvą Lietuvai bijoma net prasižioti

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Neviltis dėl to, kad niekas niekada nesikeis – jau pribrendusių, neišvengiamų permainų ženklas

Neviltis dėl to, kad niekas niekada nesikeis – jau pribrendusių, neišvengiamų permainų ženklas

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Laisvę švenčianti, tačiau slepianti nuo savo piliečių tiesą valstybė gali būti galinga, nepriklausoma, turtinga ir graži. Tačiau svetima ir tuščia

Laisvę švenčianti, tačiau slepianti nuo savo piliečių tiesą valstybė gali būti galinga, nepriklausoma, turtinga ir graži. Tačiau svetima ir tuščia

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Dr. Jonas Basanavičius. Kodėl Jį pamirštame?!

Dr. Jonas Basanavičius. Kodėl Jį pamirštame?!

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Kodėl šiauliečių atlyginimai tokie maži?

Kodėl šiauliečių atlyginimai tokie maži?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Besipriešinantys dienai turi nebijoti nakties (3)

Besipriešinantys dienai turi nebijoti nakties (3)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Algimantas Rusteika. Skandalų ritualai

Algimantas Rusteika. Skandalų ritualai

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Algirdas Šukys: Ką daryti, kad būtų kitaip?

Algirdas Šukys: Ką daryti, kad būtų kitaip?

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Besipriešinantys dienai turi nebijoti nakties (2)

Besipriešinantys dienai turi nebijoti nakties (2)

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Rolandas Paksas. Lietuviai verčiami bandomaisiais triušiais

Rolandas Paksas. Lietuviai verčiami bandomaisiais triušiais

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Liberalė A. Armonaitė inicijuoja V. Sadausko atleidimą iš einamų pareigų

Liberalė A. Armonaitė inicijuoja V. Sadausko atleidimą iš einamų pareigų

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Rolandas Paksas: „Mūsų Tėvynė Lietuva buvo ir vakar, nepriklausomai nuo to, kokia ji yra šiandien ar kokia bus rytoj“

Rolandas Paksas: „Mūsų Tėvynė Lietuva buvo ir vakar, nepriklausomai nuo to, kokia ji yra šiandien ar kokia bus rytoj“

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Algimantas Rusteika. Priekabiavimo nuostatos ir taisyklės

Algimantas Rusteika. Priekabiavimo nuostatos ir taisyklės

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Besipriešinantys dienai turi nebijoti nakties (1)

Besipriešinantys dienai turi nebijoti nakties (1)

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą

Atsiliepimai

Šaunuoliai islandai, visur pavyzdį rodo. Netgi čia parodo, kaip stabdyt masinę imigraciją iš Afrikos....

Normalu, kad skiriasi. Jeigu nesiskirtų tai būtų tik vienas pasaulis, viena patirtis. Paraleliniai...

bet kad tie paraleliniai pasauliai kardinaliai skiriasi,va kas idomu.Hadas ir palaimintos salos ....

Kaip kokius šunis muštruoja. Ant šunų irgi dažnai deda antkaklius, kurie siunčia elektros srovę, kai...

Gal paraleliniai pasauliai? Viskas vyksta vienu metu...

,, Achilo vaiduoklis randasi Hade, bet pats Achilas gyvena su gražiąja Helena palaimintose salose, kurios...

Žmonėms pirmiausia reikia darbo, o ne kultūros... Neturi darbo = neturi pinigų = tau neprieinama...

Tik nerodykit šito straipsnio Verygai ir Karbauskiui, nes dar naujų draudimų prigalvos nesubrendusiems :D...

Internetas yra toks jau dalykas, kad ten viską galima apeit. Bus keli didieji banginiai, kurie...

Šiais laikais žmonės pamiršta ne tik tikro maisto skonį, bet ir tą malonumą, kai maistą...
Šaunuoliai islandai, visur pavyzdį rodo. Netgi čia parodo, kaip stabdyt masinę imigraciją iš Afrikos....

Normalu, kad skiriasi. Jeigu nesiskirtų tai būtų tik vienas pasaulis, viena patirtis. Paraleliniai...

bet kad tie paraleliniai pasauliai kardinaliai skiriasi,va kas idomu.Hadas ir palaimintos salos ....

Kaip kokius šunis muštruoja. Ant šunų irgi dažnai deda antkaklius, kurie siunčia elektros srovę, kai...

Gal paraleliniai pasauliai? Viskas vyksta vienu metu...

,, Achilo vaiduoklis randasi Hade, bet pats Achilas gyvena su gražiąja Helena palaimintose salose, kurios...

Žmonėms pirmiausia reikia darbo, o ne kultūros... Neturi darbo = neturi pinigų = tau neprieinama...

Tik nerodykit šito straipsnio Verygai ir Karbauskiui, nes dar naujų draudimų prigalvos nesubrendusiems :D...

Internetas yra toks jau dalykas, kad ten viską galima apeit. Bus keli didieji banginiai, kurie...

Šiais laikais žmonės pamiršta ne tik tikro maisto skonį, bet ir tą malonumą, kai maistą...

Pasidalinkite tuo su savo draugais

Sveiki, tikiuosi, jog patiks: *Kodėl nėra Edvardo Snoudeno medicinos srityje?* - nuoroda: http://infa.lt/15163/kodel-nera-edvardo-snoudeno-medicinos-srityje/