infa.lt

„Roveris ir kailiniai“ muilo opera Lietuvoje – aktoriai ir atlikėjai

„Roveris ir kailiniai“ muilo opera Lietuvoje – aktoriai ir atlikėjai

sausio 20
14:46 2017

Arvydas DaunysArvydas Daunys

Jau savaitę laiko Lietuvoje vyksta Gretos Kildišienės „Roveris ir kailiniai“ muilo opera, kurią darniai traukia nelietuviška (nelietuviško kapitalo) žiniasklaida, epizodiškai prisijungiant suinteresuotiems partiniams vienetams atskirai ir partijoms bendrai bei visišku disonansu atsiduodančia LRT su jos vedančiuoju Jakilaičiu, aiškiai nepateisinusiu į jį sudėtų vilčių ir todėl akivaizdžiai praradusiu savitvardą laidos su Ramūnu Karbauskiu metu. Laidos vaizdo įrašą galima pamatyti truputį žemiau.

Iš tiesų, nemalonu žiūrėt šį viešą pjudymą vartant iš visų pusių vienintelį, ir kol kas dar neįrodytą, todėl ne faktą, apie „Roverį“ ir jo nuomos sąlygas iki tokio laipsnio, kad jau net kyla įtarimas, jog Seimo dalis, kartu su LRT, kurį čia atstovavo Edmundas Jakilaitis, valstybės lygmeniu užsiėmė paslėpta šio modelio automobilių gamintojų užsakyta reklama.

(28:37 min)

Argumentai, jei tai, kas pateikiama, apskritai galima pavadinti argumentais, yra daugiau nei juokingi, nes pirma – niekas apskritai nėra įrodyta, todėl tvirtinimai, kad tą galima vadinti Seimo nario papirkimu yra apskritai laužti iš piršto, o antra – Roveris išnuomotas dar tada, kai pagrindiniai šios muilo operos (prieš savo valią)personažai nebuvo jokiais Seimo nariais, todėl apie jokį Seimo nario interesų konfliktą negali eiti jokia kalba. Apie skaidrumą man apskritai juokinga girdėti iš tų, kurie visą savo sąmoningą veiklą vykdė slaptumo sąlygomis. Prisiminkime „Independence“ pirkimo sąlygas – kas ką nors tikro apie jas žino? Nors už viską buvo sumokėta mūsų visų pinigais. Ne svetimais.

Kitas dalykas, jei čia kalbama apie kažkokį tikrai neteisėtą veiksmą – tam yra teisėsaugos institucijos ir mokesčių inspekcija, kurie gali sudėt taškus ant „i“, po ko jau bus galima kelt vėją, kad kažkas apvogė valstybę. Tačiau vėjas keliamas jau iš anksto, dar nesant jokių vagystės faktų.

Tačiau seniai yra kiti faktai, – Lietuvos valstybė apvagiama visus 25 metus, nuo pat tos dienos, kai buvo paskelbta nepriklausomybė, kuri irgi, kažkokiu paslaptingu būdu prarado didelę dalį savo nepriklausomumo. Gal kas paaiškins kur ta dalis dingo, kas pavogė ar kam pardavė? Tiesą sakant – šis klausimas mažai kam įdomus (turiu omenyje didžiąją žiniasklaidą), nes gali kainuoti valstybės išmokas ir užsakymus reklamai bei kitas pinigines dovanas už lojalumą.

Vogti negerai. Tačiau nežiūrint to, kad visi tą supranta, valstybė apvagiama nuolat ir sistemingai per viešuosius pirkimus, o pasak išmanančių ir viską apskaičiuojančių ekonomistų – milijardais.

Ir pastebėkime – valdžioje visą laiką buvo tie, kurie šiandien garsiausiai šaukia apie baisingą valstiečių lyderio ir jo partijos kolegės vos ne nusikaltimą, nusižengimą skaidrumui ir pamynusiems rinkėjų pasitikėjimą, o skaidriausios Lietuvoje „Liberalų Sąjūdžio“ partijos, ypač pasižymėjusios kovoje su korupcija pirmininkas, Remigijus Šimašius, net pasiūlė Gretai Kildišienei palikti Seimą.

Aiškumo dėlei turbūt reikėtų priminti, kad buvęs šios partijos pirmininkas, Eligijus Masiulis paliko Seimą ir partiją dėl alkoholio dėžutės, kurioje buvo sudėti pinigai (apie 100 tūkst). O kitas šios partijos narys Gintaras Steponavičius, turintis „specialiojo liudytojo“ statusą irgi sustabdė narystę šioje partijoje. Todėl, kai skaidriausios partijos pirmininkas pradeda kalbėt apie skaidrumą – reikia įsiklausyt – jis žino ką kalba.

O štai kitos, rinkimus pralaimėjusios ir todėl įpykusios partijos, kol kas dar pirmininkas, kažkada viešai išrėkęs – „užkniso tie kyšininkai“ ir taip pat viešai samprotavęs apie nepotizmo žalą ir skaidrumą, matyt fenomenalių savo gabumų dėka (nes buvo vos 20 metų ir tuo metu teturėjo tik vidurinį išsilavinimą) 2002 metais ėmė dirbti Užsienio reikalų ministerijoje. 2007 metais, teturėdamas 25, savo senelio anūkas, matomai ypatingų gabumų ir nuopelnų valstybei dėka buvo paskirtas į Lietuvos Respublikos ambasadą Belgijoje, kur padėjo vykdyti LR diplomatinę politiką.

2011 m. būdamas 29 metų amžiaus šis skaidrumo įsikūnijimas pradėjo darbą Kubiliaus vyriausybės kanceliarijoje.

2013 m. tapo senelio partijos nariu, o 2014 jau dalyvavo rinkimuose nuo šios partijos į Europos Parlamentą. Ir žinoma – buvo išrinktas, nes rinkiminiuose sąrašuose buvo aplenkęs senelio partijos senbuvius (nuo žodžio čiabuvius). (Medžiaga apie anūko karjerą – Vilmos Vaitiekūnaitės)

2015 m. laimėjo partijos pirmininko rinkimus, o šiandien, partijai pralaimėjus rinkimus į Seimą, įsižeidusiu tonu paskelbė apie išankstinius senelio partijos pirmininko rinkimus, kurie vyks vasario mėnesį.

Kodėl apie šiuos skaidrius ir vertus pasigėrėjimo karjeros žingsnius nerašo jokia žiniasklaida, kodėl nestato herojaus sektinu pavyzdžiu visai Lietuvai, kaip žmogaus, išimtinai savo gerųjų (neabejotinai) žmogiškųjų savybių dėka, per tokį trumpą laiką pasiekusio tokių svaiginančių politinės karjeros aukštumų?

Lietuvai trūksta skaidrumo pavyzdžių, ir šis skaidrumo etalonas, Gabrielius Landsbergis, žinoma turi teisę kaltinti kitus Seimo narius, kai jie neaiškiais būdais ir keliais, tegu dar ir nebūdami Seimo nariais, vieni kitiems nuomoja faktiškai sau (ne svetimus) priklausančius Roverius, tuo padarydami valstybei žymų nuostolį ir žemindami Seimo ir valstybės vardą!

Kartais šiame chore pasigirsta ir ne itin į taktą pataikančių muzikantų, kurie nelabai susivokdami šios „Roveris ir kailiniai“ muilo operos situacijoje siūlo šį reikalą spręst Lietuvos Banko vadovui, kuris, pasak kai kurių ekonomistų kažkur pradangino 4 mlrd lito stabilizavimo fondo lėšų. Tiesa, nežinau kiek atitinka tikrovę tokie teiginiai apie minėto banko vadovą, tačiau juos išsakantys žmonės į bepročius nepanašūs, todėl už šmeižtą galėjo seniai būti paduoti į teismą. Bet kol kas teismu dar nekvepia. Tai irgi kažką sako.

Kodėl pavadinime yra dar ir žodis „kailiniai“?

Todėl, kad juos, kaip dar vieną vinį į „valstybę apvogusiųjų“ karstą įkalė viena iš minėtų nelietuviško kapitalo žiniasklaidos priemonių, apibūdindama minėtus šios operos dalyvės kailinius, kaip pasiūtus iš „draudžiamo importuoti į Lietuvą kailio“. Tiesa vėliau, tame pačiame straipsnyje, ilgai vyniojusi siūlą ir reklamavusi visokius kailių gamintojus ir jų ekspertus, galų gale pripažino, jog kai kuriomis sąlygomis tą kailį importuoti galima, jei jis atsivežamas savoms reikmėms. Ir jog Greta Kildišienė greičiausiai jį taip ir atsivežė. Tai apie ką rašome?

Kodėl nededu nuorodų į straipsnius, neįvardiju pavadinimų ar žiniasklaidos priemonių?

Atsakymas paprastas – man bjauru dar kartą atsiversti tą išankstiniu užsakymu ir tokiu pat apmokėjimu dvelkiančią rašliavą – joje nėra anei lašo žurnalistikos ar noro objektyviai nušviesti įvykius – joje aš matau paprasčiausią politinio susidorojimo bandymą, kai nepavykus rinkimų laimėti sąžiningoje kovoje, bandoma atsilošti purvinais metodais, savaitę laiko eskaluojant pusvalandžio žinutės vertą informaciją, puolant žmones iki tokio laipsnio, kai jie neištvėrę tokio atsiprašant „dėmesio“ būna priversti gultis į ligoninę – nuoroda žemiau:

Seimo Lietuvos Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos kreipimasis į visuomenę

Lietuvoje tikrai yra apie ką rašyti – viena iš svarbesnių temų galėtų būti diskusija apie LR Konstitucijos 137 straipsnį ir kiek neseniai įvykęs Lietuvos susitarimas su JAV, dėl Jungtinių Valstijų statuso Lietuvoje, kuriuo faktiškai buvo įteisinta JAV karo dalinių statuso viršenybė prieš Lietuvos įstatymus, gali kirstis su šio straipsnio reikalavimu.

Primenu straipsnio formuluotę:

137 straipsnis: Lietuvos Respublikos teritorijoje negali būti masinio naikinimo ginklų ir užsienio valstybių karinių bazių.

Lietuva ir JAV pasirašė susitarimą dėl JAV ginkluotųjų pajėgų statuso Lietuvos teritorijoje

Kaip manote, kas Lietuvai svarbiau – ar „Roverio“ nuomos klausimas (labai panašus į markės reklamą), ar JAV kariuomenės statusas Lietuvoje, galimai pažeidžiantis Lietuvos Konstituciją, nekalbant jau apie tai, kad padariusiems nusikaltimą JAV kariams Lietuvoje negresia jokia bausmė. Pavyzdžiu galėtų būti išniekinta Lietuvos vėliava Kaune, kas parodo tikrąjį Lietuvos statusą.

Ir todėl, peršasi mintis, jog visa ši muilo opera buvo pradėta būtent norint pridengti šį įvykį, karinės JAV bazės įteisinimą Lietuvoje, suteikiant jai tokias privilegijas, kurių pasaulyje neturi net diplomatai – jie bent moka mokesčius.

Žinoma, aš galiu klysti, visa tai gali vykti siekiant nušauti ir keletą zuikių vienu šūviu – ir pridengti minėta JAV – Lietuvos sandorį, ir apdergti politinius konkurentus – vienas kitam netrukdo, netgi atvirkščiai – pridengia tikrąjį interesą parodant rūpestį valstybe. Todėl siūlau visiems pasiskaityti šią sutartį (įdėmiai), – ją skaitę žmonės surado joje labai įdomių dalykų:

  Lietuvos ir JAV susitarimas dėl Jungtinių Valstijų statuso Lietuvos teritorijoje (154,3 KiB, 758 atsisiuntė)

P.S.
Užsienio kapitalo spauda skelbia, jog „visuomenė nori žinoti“, visuomenė pasipiktino“, nors neatsimenu, kad kas būtų daręs tos visuomenės apklausas – kol kas matėme tik visuomenės nuomonės formavimo procesą, kuris, reikia pripažinti, juda pirmyn…

Gerbiami skaitytojai, jei manote, kad informacija, pateikta infa.lt svetainėje buvo jums kažkuo naudinga, jūs galite prisidėti paremdami ją Jums patogiu būdu

Atsiliepimų 7

 1. Kuo patys kvepia, tuo kitus tepa    -  2017-01-20, 18:48

  Pats Šimašius seniai turėjo pasišalint iš seimo, po visų rimtų ir ne iš piršto laužtų skandalų, bet nei jis, nei kiti veikėjai, bet kokiu būdu (kad ir tarškiant per visokius delfius su Labas rytas laidomis per LRT) prisidėję prie smurto prieš vaiką (Kedytės atveju) ne tik nė neketino garbingai pasielgti bent jau pasišalindami iš savo aukštų postų ir pareigų, bet dar ir su vaiku susidorot sumąstė, nekalbant jau apie dorojimąsi su tais, kurie net viską paaukojo tam, kad tik vaikas nepapultų į rankas tų, kuriuos kaltina vienu žiauriausių nusikaltimų prieš žmogų… Ir tokie veikėjai paskui dar drįsta mokyt kitus doros, garbingumo??? Čia tas pats gaunas kai girtuoklis ir smurtautojas kitiems pamokslauja, kad šie privalą nesmurtauti, negirtuokliauti ir nedaryti viso to brudo, kurį jis pats daro kiekvieną mielą dieną. Tai yra niekinga ir bjauri veidmainystė – tai, ką kiekvienas aiškiai mato, jei nors kiek pabando sekti mūsų šalies valdančiųjų elgesio modelio madas. Retas kuris taip nepasišiukšlino viešai ir Karbauskis su savo komanda šiai dienai yra iš tų retųjų (kad ir kaip gudriai dviveižiai bandytų kitus įmurgdyt į savo pačių brudą, jų nagai matosi ir jų liežuviai girdisi net jei jų pavardžių po visokiais karksėjimais nėra).

 2. kokocenel    -  2017-01-20, 19:57

  Žiauru tokia istorija nei pirma nei paskutine, ką reikės ta ir išės, teko šnekėtis su seimūnu už kuri atidaviau savo balsą, aš pilna žodžio prasme šoka gavau, kokie seime sėdi ponai dievai, pilni arogancijos. be galo gaila Gretos kad jai teko tai pereiti,ji moteriška ir manau ne jai būti seime.

 3. angel    -  2017-01-21, 05:45

  Ateis atsiskaitymo valanda už visas niekšybes, padarytas Lietuvai per 26 metus … aš tuo tvirtai tikiu … Lietuva gyvena jau 26 metus blogiausiai visoje Europoje !!! Buve seimo nariai tures atsakyti už nusikaltimus, kuriuos padare Lietuvai ir cia senaties terminas neturi būti taikomas …

 4. nojus    -  2017-01-22, 11:43

  Laikykis Ramūnai. Mes su tavimi

 5. anarmontaite    -  2017-01-22, 21:17

  Pagarba straipsnio autoriui Arvydui Dauniui už drąsą ir teisingą straipsnį.

 6. atnaloj    -  2017-01-22, 21:26

  dziaugiuosi skaitydama straipsni, taip teisinga parasyta. laikykites valstieciai, ziauru ziuret tarp kokiu vilku jums tenka dirbti ir kovoti 🙁

 7. KoloradVataiNE    -  2017-01-22, 21:43

  Ką čia tas koloradavatinis portalas triedžia. Senai laikas tokią pamazgų duobę užverst akmenimis. Kur žiūri VSD?

Rašyti Atsiliepimą

Šį saitą nuo spamo saugo Akismet Sužinokite kaip naudojami jūsų duomenys.

Jei norėtumėte paremti…

Mieli skaitytojai, jei manote, kad medžiaga, teikiama „infa.lt“ buvo jums nors truputį naudinga, – jūs galite prisidėti ir paremti jos rengimą SMS ar kitu Jums patogiu būdu

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

    A. Juozaitis. Delfi skelbiama sąmokslo teorija dėl mano galimo dalyvavimo LR Prezidento rinkimuose viešo svarstymo, esą sumanyto valstiečių

A. Juozaitis. Delfi skelbiama sąmokslo teorija dėl mano galimo dalyvavimo LR Prezidento rinkimuose viešo svarstymo, esą sumanyto valstiečių

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika. Kumečių šalis

Algimantas Rusteika. Kumečių šalis

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Gabrielius Landsbergis: „Susidaro įspūdis, kad premjeras siekdamas asmeninio intereso, nori paversti Kauną Vilniaus šiukšlynu“

Gabrielius Landsbergis: „Susidaro įspūdis, kad premjeras siekdamas asmeninio intereso, nori paversti Kauną Vilniaus šiukšlynu“

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Laimėjusio chamo visuomenė kurioje viskas vulgarizuojama (5)

Laimėjusio chamo visuomenė kurioje viskas vulgarizuojama (5)

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Rolandas Paksas. Vėl okupuoti

Rolandas Paksas. Vėl okupuoti

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Ramūnas Karbauskis LVŽS frakcijos ir partijos vardu apgailestauja dėl Seimo Pirmininko pasisakymo

Ramūnas Karbauskis LVŽS frakcijos ir partijos vardu apgailestauja dėl Seimo Pirmininko pasisakymo

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Andrius Kubilius. Tomo Dapkaus melas – kas po juo slypi?

Andrius Kubilius. Tomo Dapkaus melas – kas po juo slypi?

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Arvydas Juozaitis: „Lietuva yra čia“

Arvydas Juozaitis: „Lietuva yra čia“

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Ministras Linas Kukuraitis teigia, jog Lietuva remia siūlymą, kad tėvai dalintųsi pusiau laiką, skirtą vaiko priežiūrai

Ministras Linas Kukuraitis teigia, jog Lietuva remia siūlymą, kad tėvai dalintųsi pusiau laiką, skirtą vaiko priežiūrai

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Naglis Puteikis prašo atstatydinti Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (LRTK) pirmininką Edmundą Vaitekūną

Naglis Puteikis prašo atstatydinti Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (LRTK) pirmininką Edmundą Vaitekūną

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Laimėjusio chamo visuomenė kurioje viskas vulgarizuojama (4)

Laimėjusio chamo visuomenė kurioje viskas vulgarizuojama (4)

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Kas sunkiausia Kelyje į tikslą ir kaip su tuo tvarkytis

Kas sunkiausia Kelyje į tikslą ir kaip su tuo tvarkytis

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Europarlamentarai paragino Porošenko stoti gėjų parado Kijeve priešakyje

Europarlamentarai paragino Porošenko stoti gėjų parado Kijeve priešakyje

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Laimėjusio chamo visuomenė kurioje viskas vulgarizuojama (3)

Laimėjusio chamo visuomenė kurioje viskas vulgarizuojama (3)

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Šaltasis karas už taiką visame pasaulyje

Šaltasis karas už taiką visame pasaulyje

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Rolandas Paksas. Ko tikrai neišdrįs pasakyti Dalia Grybauskaitė savo metiniame pranešime?

Rolandas Paksas. Ko tikrai neišdrįs pasakyti Dalia Grybauskaitė savo metiniame pranešime?

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    „Apsivalymas“: Seimui patvirtinus NSGK tyrimo išvadas, politinės korupcijos milijardinės aferos jokių teisinių pasekmių neturės?!

„Apsivalymas“: Seimui patvirtinus NSGK tyrimo išvadas, politinės korupcijos milijardinės aferos jokių teisinių pasekmių neturės?!

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika. Kritikuoji valdžią? Esi prorusiškas.

Algimantas Rusteika. Kritikuoji valdžią? Esi prorusiškas.

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Laimėjusio chamo visuomenė, kurioje viskas vulgarizuojama (2)

Laimėjusio chamo visuomenė, kurioje viskas vulgarizuojama (2)

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Liberalas apie pensijų reformą: ko tikisi žmonės ir ko iš tiesų siekia Vyriausybė

Liberalas apie pensijų reformą: ko tikisi žmonės ir ko iš tiesų siekia Vyriausybė

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Laimėjusio chamo visuomenė, kurioje viskas vulgarizuojama. (1)

Laimėjusio chamo visuomenė, kurioje viskas vulgarizuojama. (1)

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika. Dabar arba niekada

Algimantas Rusteika. Dabar arba niekada

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Lidžita Kolosauskaitė. Informacijos (ne)laisvėje

Lidžita Kolosauskaitė. Informacijos (ne)laisvėje

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Sandra Bernotaitė. Sutapti su Žalgiriu

Sandra Bernotaitė. Sutapti su Žalgiriu

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Rolandas Paksas. Kaukių šou tęsiasi

Rolandas Paksas. Kaukių šou tęsiasi

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Gyvybė turi būti pavaldi minčiai (4)

Gyvybė turi būti pavaldi minčiai (4)

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Kas būna kai žurnalistas prisikelia iš numirusiųjų

Kas būna kai žurnalistas prisikelia iš numirusiųjų

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą

Atsiliepimai

O juk tikrai galėtumėte kandidatuoti. Tada ateitų balsuoti tie, kurie purtosi nuo dabartinių kandidatų ir...

Idijote kas ši straipsnį parašė. Tai sėdėk namuose ir išjungti visi prietaisai,gal kas seka...

Buvo laida per radiją , dalyvavo su sanarių ligomis dirbantis profesorius. Uždaviau klausimą apie išbrinkinto...

Gerb. Arvydai! Būsimas Prezidente, lenkiu galva pries Tave ir Tavo mintis!!...

Sveiki. Kas privercia zmogu elgtis nezmoniskai, elgtis ne pagal prigimti, juk...

Įdomu kaip nemeluojantis Kubilius buvo priimtas į konservatorių partiją? Juk būti amžinai apsimelavusiam - būtina...

Biblijos pranašystėse bei Apreiškimo knygoje nemažai rašoma apie žvėries ženklą. Be abejo,...

kodėl taip meluojama? ar jus tikrai įsitikinusi jog visi, išskyrus partinias sistemas su jų disciplina...

Puiku. Tikiu sėkmė lydes...

Norėčiau, kad gerb.Arvydas Juozaitis kandidatuotų į Lietuvos Respublikos prezidentus. Pažįstu jį nuo Sąjūdžio laikų, ypač...

Parkinsono ir Azhaimerio lygmens ligoniais taps visi - nei ką prisiminti, o tuo labiau mąstyti,...

Vokietijoj jau senai šitaip - vyrai kariauja, ojų bobas dulkina svetimi. Dabar jie jau nebekariauja,bet...

Kuo skiriasi religija nuo tikėjimo? Tikėjimui nesvarbu vieta ir ritualai.Aš tikiu Dievu, tačiau neinu į...

>Rasa Va va, būtent. Džiugu, kad dar yra sveikai mąstančių moterų...

    Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Ar krikščionims normalu užsiimti seksu su robotu?

Ar krikščionims normalu užsiimti seksu su robotu?

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Lidžita Kolosauskaitė. Leiskite bent jau… mylėti(s)!

Lidžita Kolosauskaitė. Leiskite bent jau… mylėti(s)!

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Neištikimą sutuoktinį galima atpažinti pagal išvaizdą

Neištikimą sutuoktinį galima atpažinti pagal išvaizdą

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Parengtas projektas dėl lauko darželių Lietuvoje įteisinimo

Parengtas projektas dėl lauko darželių Lietuvoje įteisinimo

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Pirmokė turėjo keliauti pas direktorių, nes kreipėsi į tos pačios klasės vaiką žodžiu, priskirtinu kitai lyčiai

Pirmokė turėjo keliauti pas direktorių, nes kreipėsi į tos pačios klasės vaiką žodžiu, priskirtinu kitai lyčiai

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Mokyklas ir darželius pasieks plakatai, padėsiantys atpažinti smurto prieš vaiką požymius ir skatinsiantys imtis veiksmų

Mokyklas ir darželius pasieks plakatai, padėsiantys atpažinti smurto prieš vaiką požymius ir skatinsiantys imtis veiksmų

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Tėčiai vaikus prižiūrės priverstinai – teks augintis krūtis?

Tėčiai vaikus prižiūrės priverstinai – teks augintis krūtis?

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Aš numiriau prieš beveik devynerius metus ir supratau, jog yra tai, kas nemiršta

Aš numiriau prieš beveik devynerius metus ir supratau, jog yra tai, kas nemiršta

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Valstybės globon paimtas vaikas gali augti ir kitame Europos krašte? Vaikų globos rinka diktuoja savas sąlygas

Valstybės globon paimtas vaikas gali augti ir kitame Europos krašte? Vaikų globos rinka diktuoja savas sąlygas

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Daily Mail: Britanijos policija įspėja tėvus dėl Rusijoje vykstančio „žaidimo“ nusinešusio virš šimto paauglių gyvybių

Daily Mail: Britanijos policija įspėja tėvus dėl Rusijoje vykstančio „žaidimo“ nusinešusio virš šimto paauglių gyvybių

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Švelni kurianti jėga – moteriškumas

Švelni kurianti jėga – moteriškumas

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Santykių traumos terapija – skausmo pašalinimas

Santykių traumos terapija – skausmo pašalinimas

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Informacija tėveliams ir pedagogams dėl internete pasirodžiusių faktų apie vaikų savęs žalojimą ir savižudybes skatinančius „žaidimus“

Informacija tėveliams ir pedagogams dėl internete pasirodžiusių faktų apie vaikų savęs žalojimą ir savižudybes skatinančius „žaidimus“

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Rusijos valdžia rimtai ėmėsi „mirties grupes“ socialiniuose tinkluose kuruojančių asmenų

Rusijos valdžia rimtai ėmėsi „mirties grupes“ socialiniuose tinkluose kuruojančių asmenų

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Rusijoje sulaikytas vienas iš „mirties grupių“ socialiniame tinkle „VKontakte“ administratorių

Rusijoje sulaikytas vienas iš „mirties grupių“ socialiniame tinkle „VKontakte“ administratorių

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, tikiuosi, jog patiks: *„Roveris ir kailiniai“ muilo opera Lietuvoje – aktoriai ir atlikėjai* - nuoroda: http://infa.lt/11912/roveris-ir-kailiniai-muilo-opera-lietuvoje-aktoriai-ir-atlikejai/